olivLaw · Cercetare acțiuni Europa
Bridgepoint Group plc BPT.L
Regatul Unit · London Stock Exchange · ISIN GB00BND88V85 · Verticală: Companii listate din Regatul Unit
Bridgepoint Group este un gestionar de active alternative axat pe private equity mid-market din Europa, pe infrastructură din SUA prin ECP și pe credit privat. Grupul a încheiat 2025 cu active administrate de 94.1 mld. USD, iar strategia de fundraising pentru 2026 vizează 24 mld. EUR.
La închiderea din 05 nov. 2026, acțiunea Bridgepoint Group plc (BPT.L) costa 4,02 GBP (−2,85 % într-o zi), cu capitalizare 3,3 mld GBP, P/E 82,1 pe un EPS diluat de 0,05 GBP în ultimele 12 luni, randament al dividendului 1,17 %, beta 1,24, interval pe 52 de săptămâni 2,23–4,23 GBP.
Date la · analiza AI din · Sursa: rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.
Evoluția prețului
Se încarcă graficul…
Citirea tehnică
- RSI (14)
- 57,5
- puternic (55–70)
- Bollinger (20, 2)
- 3,84 – 4,21
- în jumătatea de jos a benzii · %B 0,50 · lățimea benzii 9,2 %
- SMA 50 / 200
- 3,50 / 2,90
- tendință ascendentă (preț > SMA50 > SMA200)
- MACD (12, 26, 9)
- 0,17 / 0,19
- MACD sub semnal
Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).
Performanță
| Compania | EURO STOXX 50 | Față de EURO STOXX 50 | Mediana verticalei | |
|---|---|---|---|---|
| 1 lună | +16,0 % | +0,4 % | +15,6 pp | — |
| 3 luni | +19,2 % | −3,3 % | +22,5 pp | — |
| 6 luni | +51,1 % | +4,0 % | +47,1 pp | — |
| De la început de an | +41,7 % | +8,1 % | +33,6 pp | — |
| 1 an | +35,3 % | +10,7 % | +24,6 pp | +6,7 % |
| 3 ani | +111,2 % | +50,1 % | +61,2 pp | +24,8 % |
| 5 ani | −26,3 % | +43,6 % | −69,9 pp | — |
Randamente de preț, fără dividende.
Rezultate trimestriale
Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).
E/P în timp
E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.
P/E-ul de azi e la percentila 100 din propriul istoric de 3 trimestre (min 32,1, mediană 45,6, max 57,9; doar trimestrele cu profit).
Exerciții anuale
| Exercițiu | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Venituri | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| Venituri an/an | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| Profit net | 70,7 mil | 64,8 mil | 41,5 mil |
| Profit net an/an | indisponibil | −8,3 % | −36,0 % |
| EPS diluat | 0,09 | 0,08 | 0,05 |
| EPS diluat an/an | indisponibil | −9,2 % | −38,0 % |
| netă % | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| Flux de numerar liber | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
Bilanț și sănătate financiară
Exercițiu 2025 · 31 dec. 2025
- Numerar
- 193,5 mil GBP
- Datorie financiară
- indisponibil GBP
- Datorie netă
- indisponibil GBP
- Capitaluri proprii
- 1,2 mld GBP
- Active totale
- 5,2 mld GBP
- Datorie / capitaluri
- indisponibil
- Lichiditate curentă
- 7,22x
- ROE
- 3,5 %
- ROA
- 0,9 %
- Marja FCF
- indisponibil
Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)
Venituri și profit net (GBP)
Cont de profit și pierdere · GBP
| Linie | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Profit brut | 321,6 mil | 428,1 mil | — | esef· 15 apr. 2025verificat |
| Amortizare și depreciere | 18,7 mil | 36,2 mil | 64,9 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Cheltuieli cu dobânzile | 9,1 mil | 37,1 mil | 96,5 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Profit înainte de impozit | 86,0 mil | 80,7 mil | 85,7 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Impozit pe profit | 15,3 mil | 11,6 mil | 29,0 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Profit net | 70,7 mil | 64,8 mil | 41,5 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| EPS diluat | 0,09 | 0,08 | 0,05 | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Dividend pe acțiune | 0,04 | 0,05 | 0,05 | esef· 07 apr. 2026verificat |
Bilanț · GBP
| Linie | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Numerar | 238,8 mil | 90,8 mil | 193,5 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Creanțe | 118,2 mil | 150,4 mil | 138,5 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Active curente | 1,8 mld | 2,3 mld | 3,4 mld | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Imobilizări corporale nete | 73,7 mil | 88,3 mil | 95,6 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Active totale | 2,4 mld | 4,1 mld | 5,2 mld | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Datorii curente | 337,7 mil | 408,1 mil | 468,5 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Datorii totale | 1,7 mld | 2,9 mld | 4,0 mld | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Capital propriu | 721,2 mil | 1,2 mld | 1,2 mld | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Acțiuni în circulație la sfârșitul exercițiului | 812,6 mil | 810,0 mil | 830,0 mil | esef· 07 apr. 2026derivat |
- 2023
- 812,6 mil
- 2024
- 810,0 mil
- 2025
- 830,0 mil
esef· 07 apr. 2026derivat
Fluxuri de numerar · GBP
| Linie | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Flux de numerar operațional | 95,0 mil | 10,8 mil | 135,9 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Flux de numerar din investiții | -320,0 mil | -928,9 mil | -618,5 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Flux de numerar din finanțare | 325,6 mil | 776,1 mil | 651,6 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
| Răscumpărări de acțiuni | 60,2 mil | 9,8 mil | 4,1 mil | esef· 07 apr. 2026verificat |
Indicatori calculați
Creștere
Profitabilitate
Randamente
Bilanț și datorie
Lichiditate
Numerar
Eficiență
Piață și evaluare
1 indicatori care nu se aplică sectorului.
Evaluare
Încadrare olivLaw
- indicatori disponibili: 3 din minimum 6
- acoperirea ponderilor scorului: 20,8 % din minimum 60 %
Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.
Preț de închidere
05 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere
Capitalizare: 3,3 mld GBP
Indicatori-cheie
Acoperire și prospețime
Scorul pe grupe
21 % · Date insuficiente
Interval de valoare estimat
indisponibil — fără ipoteze de evaluare pentru moneda de raportare
Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.
Metode de evaluare
Ipoteze (ilustrative, editoriale)
- Rata fără risc
- 6,5 %
- Prima de risc a pieței
- 6,0 %
- Beta (implicit)
- 1,00
- Costul capitalului propriu
- 12,5 %
- Creștere terminală
- 3,0 %
Scorul pe factori
Date insuficiente
Poarta de dovezi minime: indicatori disponibili: 3 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 20,8 % din minimum 60 %
| Factor | Valoare | Scor | Pondere folosită |
|---|---|---|---|
| ROIC · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| Marja netă · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| Conversia profitului în FCF · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR venituri 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR EPS 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorie | indisponibil | indisponibil | — |
| Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie | indisponibil | indisponibil | — |
| Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie | 7,2x | 100 (pe interval fix) | 20 % |
| P/E (TTM) · Evaluare | 82,1x | 0 (față de colegi) | 50 % |
| EV/EBITDA · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randament FCF · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randamentul distribuirilor către acționari · Randamente | 0,1 % | 2 (pe interval fix) | 30 % |
| Rata de distribuire (FCF) · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.
Grupele scorului
- Bilanț și datorie· parțial100/100 · 1/3 factori cu valoare
- Creștere· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
- Calitate· parțialindisponibil · 0/3 factori cu valoare
- Randamente· parțial2/100 · 1/2 factori cu valoare
- Evaluare· parțial0/100 · 1/3 factori cu valoare
O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.
Memo
BRIDGEPOINT GROUP PLC (BPT.L). Ultimul exercițiu complet: 2025; date până la 2025-12-31.
Cifre calculate din situațiile financiare: ROE 4,2 %.
Intervalul de valoare estimat este 0,52–0,81 GBP pe acțiune (mediana a 2 metode, acord între metode: ridicat); ipotezele sunt ilustrative. Față de valoarea centrală de 0,63 GBP, prețul de 4,02 GBP lasă un potențial de -84,3 % (valoare / preț − 1) și o marjă de siguranță de -537,8 % (1 − preț / valoare). Intervalul e mediana limitelor inferioare, centrale și superioare ale metodelor, nu un interval de probabilitate.
Date insuficiente pentru un verdict (indicatori disponibili: 3 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 20,8 % din minimum 60 %).
Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.
Ce susține teza
- Lichiditatea curentă: 7,2x
Ce o infirmă
- P/E (TTM): 82,1x
- Randamentul distribuirilor către acționari: 0,1 %
- Prețul este peste intervalul de valoare estimat
Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): ROIC, Marja netă, Conversia profitului în FCF, CAGR venituri 3 ani, CAGR EPS 3 ani, Datorie netă / EBITDA, Acoperirea dobânzilor, EV/EBITDA, Randament FCF, Rata de distribuire (FCF).
Față de mediana verticalei
Companii listate din Regatul Unit · aceeași țară · comparată cu 40 firme
Multipli și rentabilitate față de mediană
Firmele verticalei
| Capitalizare | P/E | ROE | Marja netă | Venituri an/an | 1A / 3A | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BATS.LBritish American Tobacco P.L.C. | 104,3 mld | 13,5 | 16,5 % | 30,3 % | −1,0 % | +7 % / +88 % |
| ABF.LAssociated British Foods PLC | 14,7 mld | 14,3 | 9,2 % | 5,3 % | −3,1 % | −5 % / −15 % |
| 0EV1.LCarnival PLC | 5,5 mld | 4,1 | 46,7 % | 13,4 % | +6,4 % | indisponibil / indisponibil |
| BAB.LBabcock International Group PLC | 5,1 mld | 24,7 | 34,7 % | 4,1 % | +7,2 % | −10 % / +158 % |
| AUTO.LAutotrader Group PLC | 4,8 mld | 16,4 | 60,2 % | 47,1 % | +3,9 % | −13 % / −23 % |
| BBY.LBalfour Beatty PLC | 4,2 mld | 16,3 | 23,2 % | 2,8 % | +15,2 % | +20 % / +160 % |
| ABDN.LAberdeen Group PLC | 4,1 mld | 10,8 | 8,0 % | 28,9 % | −2,1 % | +11 % / +41 % |
| BKG.LThe Berkeley Group Holdings PLC | 3,6 mld | 11,3 | 8,8 % | 13,4 % | −4,2 % | −0 % / −22 % |
| BME.LB&M European Value Retail PLC | 2,9 mld | 17,4 | 21,2 % | 2,8 % | +3,7 % | +68 % / −51 % |
| AJB.LAj Bell PLC | 2,4 mld | 22,8 | 49,9 % | 33,1 % | +18,0 % | +8 % / +128 % |
| ASHM.LAshmore Group PLC | 1,4 mld | 13,9 | 13,1 % | 71,6 % | −0,1 % | +28 % / +18 % |
| BCG.LBaltic Classifieds Group PLC | 1,2 mld | 23,2 | 15,8 % | 57,6 % | +6,9 % | −99 % / −99 % |
| APN.LApplied Nutrition PLC | 763,6 mil | 36,2 | 41,2 % | 19,7 % | +24,2 % | +71 % / indisponibil |
| BAG.LA.G. Barr P.L.C. | 671,9 mil | 14,4 | 14,4 % | 10,8 % | +4,0 % | −7 % / +26 % |
| ASC.LAsos PLC | 494,5 mil | — | -81,3 % | -12,0 % | −14,7 % | +71 % / +8 % |
| ALFA.LAlfa Financial Software Holdings PLC | 486,8 mil | 16,3 | 61,5 % | 23,8 % | +15,3 % | −28 % / +10 % |
| AML.LAston Martin Lagonda Global Holdings PLC | 344,3 mil | — | -93,4 % | -39,2 % | −20,6 % | −45 % / −85 % |
| APTD.LAptitude Software Group PLC | 111,3 mil | 28,5 | 7,2 % | 6,2 % | −7,3 % | −30 % / −23 % |
| BMS.LBraemar PLC | 78,3 mil | 39,2 | 2,7 % | 1,7 % | −4,4 % | +13 % / −11 % |
| AMGO.LAmigo Holdings PLC | 9,9 mil | — | — | — | −81,9 % | +325 % / +844 % |
| ASBE.LAssociated British Engineering PLC | 605,3 mii | — | -19,1 % | — | indisponibil | indisponibil / indisponibil |
| AMIF.LAmicorp Fs (uk) PLC | 221,6 mii | 0,1 | 27,5 % | 9,1 % | +8,1 % | indisponibil / indisponibil |
| AAF.LAirtel Africa PLC | — | — | 24,1 % | 10,6 % | +29,5 % | −7 % / +164 % |
| AAL.LAnglo American PLC | — | — | -19,3 % | -20,2 % | +4,5 % | +30 % / +76 % |
| ACG.LAcg Metals Limited | — | — | -80,3 % | -32,0 % | +134,8 % | +60 % / +63 % |
Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru BPT.L din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.
Prognoza motorului olivLaw
Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.
Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.
Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)
Scenarii ilustrative
Scenariile nu sunt disponibile. lipsesc date de intrare
Analiză AI
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Pe scurt
Bridgepoint Group este un gestionar de active alternative axat pe private equity mid-market din Europa, pe infrastructură din SUA prin ECP și pe credit privat. Grupul a încheiat 2025 cu active administrate de 94.1 mld. USD 1, iar strategia de fundraising pentru 2026 vizează 24 mld. EUR 1.
SWOT
Puncte tari
- Istoric lung de investiții mid-market și rezultate considerate de top în benchmarking-ul companiei 1.
- Platformă diversificată pe trei verticale și prezență globală, cu capacitate de a naviga cicluri economice 1.
- Creștere solidă a activelor administrate și capacitate de a returna capital investitorilor 1.
Puncte slabe
- Dependență de comisioanele de management legate de fundraising, care pot fi afectate de cicluri lungi de strângere a capitalului 1.
- Concentrare pe câteva fonduri mari, unde o performanță slabă ar putea afecta încrederea investitorilor 1.
- Expunere la piețe europene și americane, cu sensibilitate la volatilitatea macroeconomică și geopolitică 1.
Oportunități
Riscuri
- Risc de fundraisingridicat
Incapacitatea de a strânge fonduri succesoare de dimensiune comparabilă ar putea afecta veniturile și retenția angajaților 1.
- Risc macroeconomicridicat
Volatilitatea piețelor poate reduce valoarea investițiilor și oportunitățile de ieșire, prelungind perioadele de deținere 1.
- Risc de performanță a fondurilormediu
Performanța slabă a fondurilor mari ar putea reduce încrederea investitorilor și afecta fundraisingul viitor 1.
- Risc de reglementaremediu
Compania este supravegheată de mai multe autorități, iar nerespectarea regulilor ar putea atrage amenzi sau daune reputaționale 1.
- Risc de talent și conduitămediu
Competiția pentru personal calificat este puternică, iar pierderea unor persoane-cheie ar putea afecta strategia 1.
Teza de investiție
Ce ar trebui să fie adevărat (scenariul favorabil)
- Dacă fundraisingul pentru ținta de 24 mld. EUR se încheie cu succes, compania ar putea consolida veniturile din comisioane pe mai mulți ani 1.
- Cererea pentru infrastructură energetică și pentru produsele private wealth ar putea sprijini creșterea activelor administrate 1.
- Rezultatele investiționale consistente și returnarea capitalului către investitori ar putea menține încrederea în platformă 1.
Ce ar strica teza
- Dacă fundraisingul încetinește sau fondurile succesoare sunt mai mici, veniturile din comisioane ar putea scădea 1.
- Volatilitatea macroeconomică și dobânzile ridicate ar putea reduce ieșirile și evaluările portofoliului 1.
- Concurența intensă pentru capitalul investitorilor ar putea presa condițiile de tarifare și alocare 1.
De urmărit
- Închiderea fundraisingului pentru fondurile flagship de infrastructură și credita doua jumătate a 2026
- Progresul fundraisingului BE VIII și primul closing formalQ2 2026
- Realizarea ieșirilor anunțate pentru 2026, majoritatea preconizate în a doua jumătate2026
- Evoluția strângerii de capital pentru ECP VI față de ținta de hard capnext 10-K
Produse, piață și concurență
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Afacerea
Grupul administrează fonduri în trei verticale principale: private equity în Europa, infrastructură pentru tranziția energetică în America de Nord prin ECP și credit privat prin Bridgepoint Credit 1. Venitul său provine în principal din comisioanele de management ale fondurilor cu plată, iar veniturile de management și alte venituri subiacente au fost de 427.7 mil. GBP în 2025 1. Compania și-a extins platforma prin lansarea Bridgepoint Private Wealth, care vizează investitorii individuali 1.
Modelul de creare a valorii se bazează pe investiții mid-market cu marje ridicate, pe o abordare practică de creștere a companiilor din portofoliu și pe fonduri închise, care permit disciplină investițională pe durata ciclurilor economice 1. Grupul raportează că toate fondurile Bridgepoint Europe lansate după criza financiară globală sunt performere din primele două cvartile, potrivit benchmarkingului din Q4 2025 1.
Platforma are 542 de angajați și o prezență în mai multe birouri din Europa și America de Nord, cu o echipă de client services extinsă în ultimii cinci ani 1. Strategia de creștere include și un al patrulea vertical, secondary, adăugat în februarie 2026 1.
Segmente
Private equity (Bridgepoint Europe)
Vertikala de private equity investește în companii mid-market din Europa și a realizat 13 investiții platformă în 2025, cu 3.4 mld. EUR desfășurați 1. Un exemplu citat este Vermaat, cumpărată în 2019 și vândută în iulie 2025 la un multiplu de peste 2x 1.
Piața în context
Grupul activează în piața alternativă, unde alocările investitorilor individuali sunt estimate să crească semnificativ până în 2030, cu o creștere de 3 trilioane USD 1. Piața de private equity mid-market din Europa este prezentată de companie ca fiind atractivă prin evaluări mai bune și oportunități diverse de ieșire 1.
Pentru infrastructura de energie, cererea de electricitate din SUA este așteptată să crească de 1.5x până la 2.0x până în 2040, iar investițiile globale în tranziție sunt estimate la 2.4 trilioane USD pe an 1. Fundraisingul rămâne competitiv, cu cicluri de alocare mai lungi ale investitorilor 1.
Tendințe
- Interes crescut pentru mid-marketvânt din spate
Compania afirmă că mid-market-ul european a devenit atractiv pentru investitori în 2025, ceea ce a susținut fundraisingul pentru fondurile europene 1.
- Expansiunea private wealthvânt din spate
Activele evergreen au depășit 490 mld. USD în 2025, iar Bridgepoint își extinde platforma pentru investitori individuali, cu produse precum Bridgepoint Generations 1.
- Cerere energetică în SUAmixt
Creșterea cererii de electricitate din SUA, generată de industrie, electrificare și centre de date, sprijină investițiile ECP, dar rămâne dependentă de condiții de finanțare și reglementare 1.
- Fundraising competitivvânt din față
Numărul mare de manageri care revin pe piață și perioadele mai lungi de fundraising pot încetini strângerea de capital, ceea ce ar putea afecta veniturile din comisioane dacă tendința persistă 1.
Poziția concurențială
Compania operează într-un sector alternativ foarte competitiv, în care concurează cu alți manageri pentru capitalul investitorilor, inclusiv cu sponsori de fonduri publice și private 1. Diferențierea sa se bazează pe nișa mid-market și pe prezența globală, nu pe volum 1.
- Alți manageri de private equity mid-market
Concurenți direcți pentru capitalul investitorilor instituționali și individuali, menționați generic în sursă 1.
- Manageri de infrastructură pentru energie
Concurează pentru proiecte și investitori din zona tranziției energetice din America de Nord 1.
- Platforme de wealth și bănci private
Ar putea deveni canale de distribuție sau concurenți în atragerea capitalului individual 1.
- Manageri de credit privat
Concurează pentru finanțare și tranzacții în segmentul de credit din Europa 1.
Știri și depuneri
Din presă
- Bridgepoint, Bain Among Bidders for UK-based Wealth Manager W1MBloomberg Markets · 21 oct. 2026 · EN
- Exclusive-Bridgepoint, Astorg consider £2 billion-plus Fenergo sale, sources sayCNA (Channel NewsAsia) · 28 sept. 2026 · EN
- Bridgepoint Explores €1 Billion Private Credit Secondaries DealBloomberg Markets · 04 aug. 2026 · EN
- Carlyle in Talks to Hand ESG Consulting Firm Over to BridgepointBloomberg Markets · 21 iul. 2026 · EN
- Bridgepoint Buys Large Stake in Danish Drone Firm UMag SolutionsBloomberg Markets · 13 iul. 2026 · EN
- Bridgepoint to Buy Kayne Anderson Real Estate for $1.4 BillionBloomberg Markets · 29 iun. 2026 · EN
- Bridgepoint Raises €5 Billion for European Direct Lending FundBloomberg Markets · 28 mai 2026 · EN
Rapoarte anuale (ESEF)
- Raportul anual 202507 apr. 2026
- Raportul anual 202415 apr. 2025
Surse
- [1] Annual report, fiscal year ended 2025-12-31 (ESEF) · SEC / Bridgepoint Group plc · 31 dec. 2025
Cifre calculate de olivLaw din rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.