olivlawolivlaw

olivLaw · Cercetare acțiuni Europa

Instal Kraków S.A. INK.WA

Polonia · GPW Warszawa · ISIN PLINSTK00013 · Verticală: Companii listate din Polonia

34,20PLN−0,58 % · 1 ziÎnchidere 06 nov. 2026

La închiderea din 06 nov. 2026, acțiunea Instal Kraków S.A. (INK.WA) costa 34,20 PLN (−0,58 % într-o zi), cu capitalizare 249,0 mil PLN, P/E 8,6 pe un EPS diluat de 3,98 PLN în ultimele 12 luni, randament al dividendului 5,85 %, beta 0,24, interval pe 52 de săptămâni 34,00–41,40 PLN.

Date la · Sursa: rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.

Capitalizare
249,0 mil PLN
acțiuni la 31 dec. 2022
P/E (TTM)
8,6
EPS diluat TTM 3,98 · TTM până la 31 dec. 2022
E/P (TTM)
11,64 %
TTM până la 31 dec. 2022
Randament dividend
5,85 %
DPS 12 luni 2,00
Beta (2 ani)
0,24
Volatilitate (1 an) 19 %
Interval 52 săpt.
34,0041,40

Evoluția prețului

Se încarcă graficul…

Citirea tehnică

RSI (14)
34,5
slab (30–45)
Bollinger (20, 2)
33,85 – 36,88
în jumătatea de jos a benzii · %B 0,12 · lățimea benzii 8,6 %
SMA 50 / 200
35,38 / 37,77
tendință descendentă (preț < SMA50 < SMA200)
MACD (12, 26, 9)
-0,43 / -0,29
MACD sub semnal

Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).

Performanță

CompaniaEURO STOXX 50Față de EURO STOXX 50Mediana verticalei
1 lună−5,0 %−0,6 %−4,4 pp—
3 luni−13,2 %−4,2 %−9,0 pp—
6 luni−9,8 %+4,3 %−14,1 pp—
De la început de an−7,1 %+7,5 %−14,6 pp—
1 an−10,0 %+9,9 %−19,9 pp+5,9 %
3 ani−21,6 %+49,8 %−71,4 pp+1,8 %
5 ani+8,6 %+42,8 %−34,3 pp—
Scădere maximă (1 an)
−17,9 %
07 iul. 2026 → 03 nov. 2026
Scădere maximă (5 ani)
−34,1 %
27 mai 2024 → 03 nov. 2026
Creștere anuală compusă (5 ani)
+1,7 %
EURO STOXX 50 +7,4 %

Randamente de preț, fără dividende.

Rezultate trimestriale

Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).

E/P în timp

E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.

P/E-ul de azi e la percentila 67 din propriul istoric de 3 trimestre (min 6,4, mediană 8,0, max 10,2; doar trimestrele cu profit).

Exerciții anuale

Exercițiu202020212022
Venituri411,4 mil380,5 mil397,6 mil
Venituri an/anindisponibil−7,5 %+4,5 %
Profit net23,2 mil26,9 mil29,0 mil
Profit net an/anindisponibil+16,0 %+7,7 %
EPS diluat3,183,693,98
EPS diluat an/anindisponibil+16,0 %+7,9 %
netă %5,6 %7,1 %7,3 %
Flux de numerar liber79,1 mil26,7 mil-3,7 mil

Bilanț și sănătate financiară

Exercițiu 2022 · 31 dec. 2022

Numerar
5,8 mil PLN
Datorie financiară
0 PLN
Datorie netă
-5,8 mil PLN
Capitaluri proprii
322,9 mil PLN
Active totale
464,7 mil PLN
Datorie / capitaluri
0,00x
Lichiditate curentă
2,07x
ROE
9,3 %
ROA
6,4 %
Marja FCF
-0,9 %

Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)

Venituri și profit net (PLN)

Marje

Cont de profit și pierdere · PLN

Venituri
2020
411,4 mil
2021
380,5 mil
2022
397,6 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Costul vânzărilor
2020
345,8 mil
2021
308,0 mil
2022
321,6 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Profit brut
2020
65,7 mil
2021
72,5 mil
2022
76,0 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Profit operațional
2020
31,0 mil
2021
36,8 mil
2022
36,2 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Cheltuieli cu dobânzile
2020
1,3 mil
2021
1,9 mil
2022
1,6 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Profit înainte de impozit
2020
31,3 mil
2021
35,3 mil
2022
38,8 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Impozit pe profit
2020
7,4 mil
2021
7,7 mil
2022
8,3 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Profit net
2020
23,2 mil
2021
26,9 mil
2022
29,0 mil

esef· 09 mai 2023verificat

EPS diluat
2020
3,18
2021
3,69
2022
3,98

esef· 09 mai 2023verificat

Dividend pe acțiune
2020
2,01
2021
2,01
2022
2,00

esef· 09 mai 2023verificat

Bilanț · PLN

Numerar
2020
26,4 mil
2021
30,0 mil
2022
5,8 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Creanțe
2020
43,9 mil
2021
51,7 mil
2022
69,3 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Stocuri
2020
83,6 mil
2021
81,0 mil
2022
99,4 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Active curente
2020
235,6 mil
2021
239,9 mil
2022
231,2 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Imobilizări corporale nete
2020
29,4 mil
2021
26,0 mil
2022
24,9 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Imobilizări necorporale (fără fond comercial)
2020
13,2 mil
2021
14,4 mil
2022
13,9 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Active totale
2020
404,1 mil
2021
438,4 mil
2022
464,7 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Datorii comerciale
2020
68,3 mil
2021
69,1 mil
2022
75,7 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Datorie pe termen lung
2020
1,7 mil
2021
1,2 mil
2022
0

esef· 09 mai 2023verificat

Datorii curente
2020
98,1 mil
2021
97,3 mil
2022
111,5 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Capital propriu
2020
278,1 mil
2021
303,2 mil
2022
322,9 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Acțiuni în circulație la sfârșitul exercițiului
2020
7,3 mil
2021
7,3 mil
2022
7,3 mil

esef· 09 mai 2023derivat

Fluxuri de numerar · PLN

Flux de numerar operațional
2020
80,0 mil
2021
27,7 mil
2022
-2,4 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Investiții (capex)
2020
899,9 mii
2021
1,0 mil
2022
1,3 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Flux de numerar liber
2020
79,1 mil ≈
2021
26,7 mil ≈
2022
-3,7 mil ≈

esef· 09 mai 2023derivat

Flux de numerar din investiții
2020
-43,4 mil
2021
-8,0 mil
2022
-7,3 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Flux de numerar din finanțare
2020
-23,1 mil
2021
-16,2 mil
2022
-14,5 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Dividende plătite
2020
14,7 mil
2021
14,6 mil
2022
14,7 mil

esef· 09 mai 2023verificat

Indicatori calculați

Creștere

Creșterea cifrei de afaceri (an/an)
4,5 %
calculat olivLawFY 2022
CAGR venituri 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR venituri 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea EBIT (an/an)
-1,5 %
calculat olivLawFY 2022
Creșterea profitului net (an/an)
7,7 %
calculat olivLawFY 2022
CAGR profit net 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR profit net 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea EPS (an/an)
7,9 %
calculat olivLawFY 2022
CAGR EPS 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR EPS 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea FCF (an/an)
-113,7 %
calculat olivLawFY 2022

Profitabilitate

Marja brută
19,1 %
calculat olivLawFY 2022
Marja EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
Marja EBIT
9,1 %
calculat olivLawFY 2022
Marja netă
7,3 %
calculat olivLawFY 2022
Marja FCF
-0,9 %
calculat olivLawFY 2022

Randamente

ROE
9,3 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
ROA
6,4 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
ROIC
9,6 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
ROCE
10,3 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
Rata de distribuire (EPS)
50,3 %
calculat olivLawFY 2022
Rata de distribuire (FCF)
indisponibil
baza de calcul nu este pozitivă

Bilanț și datorie

Datoria netă
-5,8 mil PLN
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
Datorie netă / EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
Datorie / capital propriu
0,0x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
Acoperirea dobânzilor
22,5x
calculat olivLawFY 2022

Lichiditate

Lichiditatea curentă
2,1x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
Lichiditatea rapidă
1,2x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
Lichiditatea imediată
0,1x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022

Numerar

Fluxul de numerar operațional
-2,4 mil PLN
calculat olivLawFY 2022
Investiții (capex)
1,3 mil PLN
calculat olivLawFY 2022
Fluxul de numerar liber
-3,7 mil PLN
calculat olivLawFY 2022
Conversia profitului în FCF
-12,6 %
calculat olivLawFY 2022
Conversia EBITDA în numerar
indisponibil
lipsesc date de intrare

Eficiență

Zile de încasare (DSO)
56 zile
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
Zile de stoc (DIO)
102 zile
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
Zile de plată (DPO)
82 zile
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
Ciclul de conversie a numerarului
76 zile
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022

Piață și evaluare

Capitalizare bursieră
249,0 mil PLN
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
Valoarea întreprinderii (EV)
243,2 mil PLN
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
Capitalizare / profit net TTM
8,6x
calculat olivLawFY 2022
P/E (TTM)
8,6x
calculat olivLawFY 2022
Randamentul profitului
11,6 %
calculat olivLawFY 2022
P/B
0,8x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
P/S
0,6x
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
EV/EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
EV/EBIT
6,7x
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
EV/Venit
0,6x
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
P/FCF
indisponibil
baza de calcul nu este pozitivă
Randament FCF
-1,5 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
Randamentul dividendului
5,8 %
calculat olivLawFY 2022
Randamentul distribuirilor către acționari
5,9 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022

1 indicatori care nu se aplică sectorului.

Evaluare

Încadrare olivLaw

Date insuficiente
Ce lipsește
  • acoperirea ponderilor scorului: 58,3 % din minimum 60 %

Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.

Preț de închidere

34,20 PLN

06 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere

Capitalizare: 249,0 mil PLN

Indicatori-cheie

Capitalizare bursieră
249,0 mil PLN
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
P/E (TTM)
8,6x
calculat olivLawFY 2022
P/B
0,8x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
EV/EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
ROE
9,3 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
Marja netă
7,3 %
calculat olivLawFY 2022
Creșterea cifrei de afaceri (an/an)
4,5 %
calculat olivLawFY 2022
Randamentul dividendului
5,8 %
calculat olivLawFY 2022

Acoperire și prospețime

28/37 linii de raportare prezente
Ultimul exercițiu complet: 2022
Ultima perioadă raportată: 31 dec. 2022
Data ultimului bilanț: 31 dec. 2022
Numărul de acțiuni (coperta ultimei depuneri), la: 31 dec. 2022
Sursă: esefpublicat 09 mai 2023
verificat 83derivat 5

Datele sunt mai vechi decât pragul de prospețime.

Scorul pe grupe

58 % · Date insuficiente

Interval de valoare estimat

indisponibil — fără ipoteze de evaluare pentru moneda de raportare

Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.

Metode de evaluare

    Ipoteze (ilustrative, editoriale)

    Rata fără risc
    6,5 %
    Prima de risc a pieței
    6,0 %
    Beta (implicit)
    1,00
    Costul capitalului propriu
    12,5 %
    Creștere terminală
    3,0 %

    Scorul pe factori

    Date insuficiente

    Poarta de dovezi minime: acoperirea ponderilor scorului: 58,3 % din minimum 60 %

    FactorValoareScorPondere folosită
    ROIC · Calitate9,6 %27 (față de colegi)18 %
    Marja netă · Calitate7,3 %69 (față de colegi)11 %
    Conversia profitului în FCF · Calitate-12,6 %0 (pe interval fix)11 %
    CAGR venituri 3 ani · Creștereindisponibilindisponibil—
    CAGR EPS 3 ani · Creștereindisponibilindisponibil—
    Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorieindisponibilindisponibil—
    Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie22,5x100 (pe interval fix)11 %
    Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie2,1x100 (pe interval fix)7 %
    P/E (TTM) · Evaluare8,6x63 (față de colegi)18 %
    EV/EBITDA · Evaluareindisponibilindisponibil—
    Randament FCF · Evaluare-1,5 %0 (pe interval fix)14 %
    Randamentul distribuirilor către acționari · Randamente5,9 %84 (pe interval fix)11 %
    Rata de distribuire (FCF) · Randamenteindisponibilindisponibil—

    Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.

    Grupele scorului

    • Bilanț și datorie100/100 · 2/3 factori cu valoare
    • Creștere· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
    • Calitate31/100 · 3/3 factori cu valoare
    • Randamente· parțial84/100 · 1/2 factori cu valoare
    • Evaluare35/100 · 2/3 factori cu valoare

    O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.

    Memo

    Instal Kraków S.A. (INK.WA). Ultimul exercițiu complet: 2022; date până la 2022-12-31.

    Cifre calculate din situațiile financiare: venit 397,6 mil PLN în 2022; creștere an/an 4,5 %; marjă netă 7,3 %; ROE 9,3 %.

    Intervalul de valoare estimat este 21,57–46,74 PLN pe acțiune (mediana a 2 metode, acord între metode: scăzut); ipotezele sunt ilustrative. Față de valoarea centrală de 31,18 PLN, prețul de 34,20 PLN lasă un potențial de -8,8 % (valoare / preț − 1) și o marjă de siguranță de -9,7 % (1 − preț / valoare). Intervalul e mediana limitelor inferioare, centrale și superioare ale metodelor, nu un interval de probabilitate.

    Date insuficiente pentru un verdict (acoperirea ponderilor scorului: 58,3 % din minimum 60 %).

    Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.

    Ce susține teza

    • Acoperirea dobânzilor: 22,5x
    • Lichiditatea curentă: 2,1x
    • Randamentul distribuirilor către acționari: 5,9 %

    Ce o infirmă

    • ROIC: 9,6 %
    • Conversia profitului în FCF: -12,6 %
    • Randament FCF: -1,5 %
    • Metodele de evaluare diverg

    Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): CAGR venituri 3 ani, CAGR EPS 3 ani, Datorie netă / EBITDA, EV/EBITDA, Rata de distribuire (FCF).

    Față de mediana verticalei

    Companii listate din Polonia · aceeași țară · comparată cu 39 firme

    Multipli și rentabilitate față de mediană

    P/E
    8,6x
    mediana verticalei 12,1x
    sub mediană (−28,8 %)
    EV/EBITDA
    —
    mediana verticalei —
    P/S
    0,6x
    mediana verticalei 1,3x
    sub mediană (−50,9 %)
    P/B
    0,8x
    mediana verticalei 1,0x
    sub mediană (−21,0 %)
    ROE
    9,3 %
    mediana verticalei 8,9 %
    la mediană
    Marja netă
    7,3 %
    mediana verticalei 2,8 %
    peste mediană (+158,5 %)
    Marja EBIT
    9,1 %
    mediana verticalei 6,3 %
    peste mediană (+43,9 %)
    Venituri an/an
    4,5 %
    mediana verticalei 9,9 %
    sub mediană (−54,4 %)
    Datorie netă/EBITDA
    —
    mediana verticalei —
    Randament dividend
    5,8 %
    mediana verticalei 3,6 %
    peste mediană (+60,5 %)

    Prețul rebazat la 100 (lunar, 5 ani)

    Firmele verticalei

    CapitalizareP/EROEMarja netăVenituri an/an1A / 3A
    ACP.WAAsseco Poland S.A.19,0 mld37,87,8 %2,9 %+19,8 %+18 % / +199 %
    BDX.WABudimex Spółka Akcyjna18,9 mld35,341,5 %6,2 %+8,9 %+18 % / +33 %
    BFT.WABenefit Systems Spółka Akcyjna18,1 mld130,720,8 %7,2 %+99,9 %+74 % / +221 %
    ASE.WAAsseco South Eastern Europe Spółka Akcyjna3,7 mld19,618,1 %12,0 %+36,5 %+6 % / +50 %
    1AT.WAAtal Spółka Akcyjna2,3 mld6,429,8 %22,2 %−1,3 %+7 % / +8 %
    ATT.WAGrupa Azoty Spółka Akcyjna1,6 mld—-37,9 %-20,8 %−45,1 %−15 % / −26 %
    ARH.WAArchicom Spółka Akcyjna1,3 mld12,115,9 %22,1 %−21,6 %+13 % / +88 %
    ACT.WAAction S.A.999,4 mil27,28,3 %1,5 %+6,1 %+71 % / +171 %
    BRS.WABoryszew Spółka Akcyjna874,1 mil8,26,3 %1,6 %+8,4 %−25 % / −28 %
    AGO.WAAgora Spółka Akcyjna588,0 mil—-14,2 %-9,2 %+15,2 %+37 % / +18 %
    AMB.WAAmbra S.A.462,9 mil7,516,4 %7,0 %+12,9 %+4 % / −33 %
    ATC.WAArctic Paper Spółka Akcyjna344,7 mil1,416,3 %7,0 %−27,5 %−40 % / −75 %
    ATG.WA"atm Grupa Spółka Akcyjna"298,5 mil11,08,9 %11,6 %−22,0 %−11 % / +2 %
    INK.WAInstal Kraków S.A.249,0 mil8,69,3 %7,3 %+4,5 %−7 % / −24 %
    ART.WAArtifex Mundi S.A.229,7 mil17,735,7 %33,3 %+51,9 %+48 % / +14 %
    APN.WAAPLISENS Spółka Akcyjna192,4 mil9,411,4 %13,8 %+21,8 %−2 % / −22 %
    ALI.WAALTUS Spolka Akcyjna158,1 mil17,37,9 %16,9 %+30,3 %+38 % / +52 %
    BMC.WABumech Spółka Akcyjna156,9 mil—-3,4 %-3,9 %−40,0 %−36 % / −49 %
    BBT.WABoomBit Spółka Akcyjna71,9 mil4,520,7 %6,4 %−16,5 %−18 % / −56 %
    BBD.WABbi Development S.A.54,1 mil1,136,0 %208,3 %+50,2 %+1 % / +9 %
    ALG.WAAll in! Games Spółka Akcyjna39,6 mil——-156,9 %−72,2 %−27 % / −56 %
    BMX.WABioMaxima Spółka Akcyjna36,3 mil62,01,2 %1,3 %−67,5 %−31 % / −46 %
    06N.WAMagna Polonia Spółka Akcyjna31,1 mil0,5115,4 %964,7 %+13,0 %−29 % / −43 %
    BCM.WABETACOM Spółka Akcyjna26,3 mil17,38,0 %0,9 %+21,3 %+6 % / +2 %
    AWM.WAAirway Medix Spółka Akcyjna13,8 mil—-25,8 %-117.400,0 %−97,7 %−26 % / −45 %

    Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru INK.WA din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.

    Prognoza motorului olivLaw

    Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.

    Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.

    Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)

    Scenarii ilustrative

    Ilustrative: nu sunt previziuni și nu au probabilități. Fiecare caz este o poveste coerentă de ipoteze, calculată pe cifrele de azi.

    Pesimist
    Interval admis: -50 … 50 %
    Interval admis: -100 … 100 %
    Interval admis: 0 … 100
    Interval admis: -10 … 20 %
    Interval admis: 0 … 100 %
    De bază
    Interval admis: -50 … 50 %
    Interval admis: -100 … 100 %
    Interval admis: 0 … 100
    Interval admis: -10 … 20 %
    Interval admis: 0 … 100 %
    Optimist
    Interval admis: -50 … 50 %
    Interval admis: -100 … 100 %
    Interval admis: 0 … 100
    Interval admis: -10 … 20 %
    Interval admis: 0 … 100 %
    Nimic nu se salvează.

    Preț estimat (PLN)

    Preț estimatPesimistDe bazăOptimist
    1 ani
    20,21
    Randament total -36 % · Pe an -36 %
    35,74
    Randament total 11 % · Pe an 11 %
    53,83
    Randament total 65 % · Pe an 65 %
    3 ani
    19,62
    Randament total -29 % · Pe an -11 %
    39,02
    Randament total 33 % · Pe an 10 %
    64,53
    Randament total 113 % · Pe an 29 %
    5 ani
    19,03
    Randament total -22 % · Pe an -5 %
    42,60
    Randament total 58 % · Pe an 10 %
    77,37
    Randament total 171 % · Pe an 22 %
    Ce mută cel mai mult prețul la 3 ani
    • P/E la ieșire± 9,75
    • Marja netă± 6,83
    • Creșterea anuală a veniturilor± 5,61
    • Diluare anuală± 0,57

    Analiză AI

    Analiza calitativă nu este încă scrisă pentru această firmă.

    Produse, piață și concurență

    Analiza calitativă nu este încă scrisă pentru această firmă.

    Știri și depuneri

    Din presă

    Nicio știre în arhiva noastră în ultimele 180 de zile.

    Rapoarte anuale (ESEF)

    Cifre calculate de olivLaw din rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.

    Instal Kraków S.A. (INK.WA): acțiune, rezultate, evaluare și prognoză · olivLaw