olivlawolivlaw

olivLaw · Cercetare acțiuni Europa

Muza Spółka Akcyjna MZA.WA

Polonia · GPW Warszawa · ISIN PLMUZA000019 · Verticală: Companii listate din Polonia

8,30PLN−1,78 % · 1 ziÎnchidere 05 nov. 2026

La închiderea din 05 nov. 2026, acțiunea Muza Spółka Akcyjna (MZA.WA) costa 8,30 PLN (−1,78 % într-o zi), cu capitalizare 27,3 mii PLN, P/E 0,0 pe un EPS diluat de 3.990,00 PLN în ultimele 12 luni, randament al dividendului 0,00 %, beta 0,21, interval pe 52 de săptămâni 7,52–11,40 PLN.

Date la · Sursa: rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.

Capitalizare
27,3 mii PLN
acțiuni la 31 dec. 2023
P/E (TTM)
0,0
EPS diluat TTM 3.990,00 · TTM până la 31 dec. 2023
E/P (TTM)
48.072,29 %
TTM până la 31 dec. 2023
Randament dividend
0,00 %
DPS 12 luni 0,00
Beta (2 ani)
0,21
Volatilitate (1 an) 43 %
Interval 52 săpt.
7,5211,40

Evoluția prețului

Se încarcă graficul…

Citirea tehnică

RSI (14)
39,7
slab (30–45)
Bollinger (20, 2)
8,15 – 9,05
în jumătatea de jos a benzii · %B 0,16 · lățimea benzii 10,4 %
SMA 50 / 200
8,65 / 9,02
tendință descendentă (preț < SMA50 < SMA200)
MACD (12, 26, 9)
-0,06 / -0,06
MACD sub semnal

Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).

Performanță

CompaniaEURO STOXX 50Față de EURO STOXX 50Mediana verticalei
1 lună−7,3 %−0,6 %−6,6 pp—
3 luni−4,6 %−4,2 %−0,4 pp—
6 luni−11,7 %+4,3 %−16,0 pp—
De la început de an+8,6 %+7,5 %+1,1 pp—
1 an−17,8 %+9,9 %−27,7 pp+5,9 %
3 ani−46,1 %+49,8 %−95,9 pp+1,8 %
5 ani+41,9 %+42,8 %−0,9 pp—
Scădere maximă (1 an)
−28,1 %
01 apr. 2026 → 16 sept. 2026
Scădere maximă (5 ani)
−61,4 %
20 iul. 2023 → 29 dec. 2025
Creștere anuală compusă (5 ani)
+7,2 %
EURO STOXX 50 +7,4 %

Randamente de preț, fără dividende.

Rezultate trimestriale

Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).

E/P în timp

E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.

P/E-ul de azi e la percentila 0 din propriul istoric de 3 trimestre (min 0,0, mediană 0,0, max 0,0; doar trimestrele cu profit).

Exerciții anuale

Exercițiu202120222023
Venituri35,7 mil40,5 mil68,4 mil
Venituri an/anindisponibil+13,4 %+69,1 %
Profit net2,6 mil3,4 mil13,1 mil
Profit net an/anindisponibil+33,5 %+281,1 %
EPS diluat810,001.070,003.990,00
EPS diluat an/anindisponibil+32,1 %+272,9 %
netă %7,2 %8,5 %19,2 %
Flux de numerar liberindisponibilindisponibilindisponibil

Bilanț și sănătate financiară

Exercițiu 2023 · 31 dec. 2023

Numerar
13,5 mil PLN
Datorie financiară
indisponibil PLN
Datorie netă
indisponibil PLN
Capitaluri proprii
40,4 mil PLN
Active totale
66,3 mil PLN
Datorie / capitaluri
indisponibil
Lichiditate curentă
1,86x
ROE
37,2 %
ROA
22,6 %
Marja FCF
indisponibil

Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)

Venituri și profit net (PLN)

Marje

Cont de profit și pierdere · PLN

Venituri
2021
35,7 mil
2022
40,5 mil
2023
68,4 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Costul vânzărilor
2021
18,9 mil
2022
20,9 mil
2023
34,4 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Profit brut
2021
16,8 mil
2022
19,5 mil
2023
34,0 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Profit operațional
2021
4,1 mil
2022
4,8 mil
2023
16,2 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Cheltuieli cu dobânzile
2021
386,0 mii
2022
477,0 mii
2023
330,0 mii

esef· 08 mai 2024verificat

Profit înainte de impozit
2021
4,1 mil
2022
4,4 mil
2023
16,2 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Impozit pe profit
2021
1,5 mil
2022
944,0 mii
2023
3,1 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Profit net
2021
2,6 mil
2022
3,4 mil
2023
13,1 mil

esef· 08 mai 2024verificat

EPS diluat
2021
810,00
2022
1.070,00
2023
3.990,00

esef· 08 mai 2024verificat

Dividend pe acțiune
2021
625,78
2022
0,00
2023
0,00

esef· 08 mai 2024derivat

Bilanț · PLN

Numerar
2021
2,6 mil
2022
3,3 mil
2023
13,5 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Creanțe
2021
7,5 mil
2022
10,1 mil
2023
11,0 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Stocuri
2021
8,4 mil
2022
10,0 mil
2023
11,6 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Active curente
2021
18,6 mil
2022
23,5 mil
2023
36,4 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Imobilizări corporale nete
2021
3,7 mil
2022
3,6 mil
2023
3,5 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Imobilizări necorporale (fără fond comercial)
2021
7,9 mil
2022
9,9 mil
2023
11,7 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Active totale
2021
42,0 mil
2022
50,1 mil
2023
66,3 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Datorii comerciale
2021
8,8 mil
2022
12,7 mil
2023
18,5 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Datorii curente
2021
9,6 mil
2022
13,5 mil
2023
19,5 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Datorii totale
2021
16,2 mil
2022
19,9 mil
2023
25,8 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Capital propriu
2021
25,8 mil
2022
30,2 mil
2023
40,4 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Acțiuni în circulație la sfârșitul exercițiului
2021
3,2 mii
2022
3,2 mii
2023
3,3 mii

esef· 08 mai 2024derivat

Fluxuri de numerar · PLN

Investiții (capex)
2021
4,0 mii
2022
0
2023
179,0 mii

esef· 08 mai 2024verificat

Flux de numerar din investiții
2021
-3,4 mil
2022
-4,9 mil
2023
-5,4 mil

esef· 08 mai 2024verificat

Flux de numerar din finanțare
2021
-2,1 mil
2022
-908,0 mii
2023
-788,0 mii

esef· 08 mai 2024verificat

Dividende plătite
2021
2,0 mil
2022
0
2023
0

esef· 08 mai 2024verificat

Indicatori calculați

Creștere

Creșterea cifrei de afaceri (an/an)
69,1 %
calculat olivLawFY 2023
CAGR venituri 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR venituri 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea EBIT (an/an)
236,7 %
calculat olivLawFY 2023
Creșterea profitului net (an/an)
281,1 %
calculat olivLawFY 2023
CAGR profit net 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR profit net 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea EPS (an/an)
272,9 %
calculat olivLawFY 2023
CAGR EPS 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR EPS 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea FCF (an/an)
indisponibil
lipsesc date de intrare

Profitabilitate

Marja brută
49,7 %
calculat olivLawFY 2023
Marja EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
Marja EBIT
23,7 %
calculat olivLawFY 2023
Marja netă
19,2 %
calculat olivLawFY 2023
Marja FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare

Randamente

ROE
37,6 %
calculat olivLawFY 2023 · bilanț la 31 dec. 2023
ROA
22,6 %
calculat olivLawFY 2023 · bilanț la 31 dec. 2023
ROIC
indisponibil
lipsesc date de intrare
ROCE
34,7 %
calculat olivLawFY 2023 · bilanț la 31 dec. 2023
Rata de distribuire (EPS)
0,0 %
calculat olivLawFY 2023
Rata de distribuire (FCF)
indisponibil
lipsesc date de intrare

Bilanț și datorie

Datoria netă
indisponibil
lipsesc date de intrare
Datorie netă / EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
Datorie / capital propriu
indisponibil
lipsesc date de intrare
Acoperirea dobânzilor
49,1x
calculat olivLawFY 2023

Lichiditate

Lichiditatea curentă
1,9x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2023
Lichiditatea rapidă
1,3x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2023
Lichiditatea imediată
0,7x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2023

Numerar

Fluxul de numerar operațional
indisponibil
lipsesc date de intrare
Investiții (capex)
179,0 mii PLN
calculat olivLawFY 2023
Fluxul de numerar liber
indisponibil
lipsesc date de intrare
Conversia profitului în FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Conversia EBITDA în numerar
indisponibil
lipsesc date de intrare

Eficiență

Zile de încasare (DSO)
56 zile
calculat olivLawFY 2023 · bilanț la 31 dec. 2023
Zile de stoc (DIO)
114 zile
calculat olivLawFY 2023 · bilanț la 31 dec. 2023
Zile de plată (DPO)
165 zile
calculat olivLawFY 2023 · bilanț la 31 dec. 2023
Ciclul de conversie a numerarului
6 zile
calculat olivLawFY 2023 · bilanț la 31 dec. 2023

Piață și evaluare

Capitalizare bursieră
27,3 mii PLN
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2023
Valoarea întreprinderii (EV)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Capitalizare / profit net TTM
0,0x
calculat olivLawFY 2023
P/E (TTM)
0,0x
calculat olivLawFY 2023
Randamentul profitului
48.072,3 %
calculat olivLawFY 2023
P/B
0,0x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2023
P/S
0,0x
calculat olivLawFY 2023 · bilanț la 31 dec. 2023
EV/EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
EV/EBIT
indisponibil
lipsesc date de intrare
EV/Venit
indisponibil
lipsesc date de intrare
P/FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Randament FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Randamentul dividendului
0,0 %
calculat olivLawFY 2023
Randamentul distribuirilor către acționari
0,0 %
calculat olivLawFY 2023 · bilanț la 31 dec. 2023

1 indicatori care nu se aplică sectorului.

Evaluare

Încadrare olivLaw

Date insuficiente
Ce lipsește
  • indicatori disponibili: 5 din minimum 6
  • acoperirea ponderilor scorului: 33,3 % din minimum 60 %

Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.

Preț de închidere

8,30 PLN

05 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere

Capitalizare: 27,3 mii PLN

Indicatori-cheie

Capitalizare bursieră
27,3 mii PLN
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2023
P/E (TTM)
0,0x
calculat olivLawFY 2023
P/B
0,0x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2023
EV/EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
ROE
37,6 %
calculat olivLawFY 2023 · bilanț la 31 dec. 2023
Marja netă
19,2 %
calculat olivLawFY 2023
Creșterea cifrei de afaceri (an/an)
69,1 %
calculat olivLawFY 2023
Randamentul dividendului
0,0 %
calculat olivLawFY 2023

Acoperire și prospețime

26/37 linii de raportare prezente
Ultimul exercițiu complet: 2023
Ultima perioadă raportată: 31 dec. 2023
Data ultimului bilanț: 31 dec. 2023
Numărul de acțiuni (coperta ultimei depuneri), la: 31 dec. 2023
Sursă: esefpublicat 08 mai 2024
verificat 88derivat 6

Datele sunt mai vechi decât pragul de prospețime.

Scorul pe grupe

33 % · Date insuficiente

Interval de valoare estimat

indisponibil — fără ipoteze de evaluare pentru moneda de raportare

Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.

Metode de evaluare

    Ipoteze (ilustrative, editoriale)

    Rata fără risc
    6,5 %
    Prima de risc a pieței
    6,0 %
    Beta (implicit)
    1,00
    Costul capitalului propriu
    12,5 %
    Creștere terminală
    3,0 %

    Scorul pe factori

    Date insuficiente

    Poarta de dovezi minime: indicatori disponibili: 5 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 33,3 % din minimum 60 %

    FactorValoareScorPondere folosită
    ROIC · Calitateindisponibilindisponibil—
    Marja netă · Calitate19,2 %85 (față de colegi)19 %
    Conversia profitului în FCF · Calitateindisponibilindisponibil—
    CAGR venituri 3 ani · Creștereindisponibilindisponibil—
    CAGR EPS 3 ani · Creștereindisponibilindisponibil—
    Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorieindisponibilindisponibil—
    Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie49,1x100 (pe interval fix)19 %
    Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie1,9x88 (pe interval fix)13 %
    P/E (TTM) · Evaluare0,0x100 (față de colegi)31 %
    EV/EBITDA · Evaluareindisponibilindisponibil—
    Randament FCF · Evaluareindisponibilindisponibil—
    Randamentul distribuirilor către acționari · Randamente0,0 %0 (pe interval fix)19 %
    Rata de distribuire (FCF) · Randamenteindisponibilindisponibil—

    Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.

    Grupele scorului

    • Bilanț și datorie95/100 · 2/3 factori cu valoare
    • Creștere· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
    • Calitate· parțial85/100 · 1/3 factori cu valoare
    • Randamente· parțial0/100 · 1/2 factori cu valoare
    • Evaluare· parțial100/100 · 1/3 factori cu valoare

    O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.

    Memo

    Muza Spółka Akcyjna (MZA.WA). Ultimul exercițiu complet: 2023; date până la 2023-12-31.

    Cifre calculate din situațiile financiare: venit 68,4 mil PLN în 2023; creștere an/an 69,1 %; marjă netă 19,2 %; ROE 37,6 %.

    Intervalul de valoare estimat este 23 573,10–69 426,76 PLN pe acțiune (mediana a 1 metode, acord între metode: o singură metodă); ipotezele sunt ilustrative. Față de valoarea centrală de 40 783,81 PLN, prețul de 8,30 PLN lasă un potențial de 491 271,3 % (valoare / preț − 1) și o marjă de siguranță de 100,0 % (1 − preț / valoare). Intervalul e mediana limitelor inferioare, centrale și superioare ale metodelor, nu un interval de probabilitate.

    Date insuficiente pentru un verdict (indicatori disponibili: 5 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 33,3 % din minimum 60 %).

    Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.

    Ce susține teza

    • Marja netă: 19,2 %
    • Acoperirea dobânzilor: 49,1x
    • Lichiditatea curentă: 1,9x
    • P/E (TTM): 0,0x
    • Prețul este sub intervalul de valoare estimat

    Ce o infirmă

    • Randamentul distribuirilor către acționari: 0,0 %

    Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): ROIC, Conversia profitului în FCF, CAGR venituri 3 ani, CAGR EPS 3 ani, Datorie netă / EBITDA, EV/EBITDA, Randament FCF, Rata de distribuire (FCF).

    Față de mediana verticalei

    Companii listate din Polonia · aceeași țară · comparată cu 39 firme

    Multipli și rentabilitate față de mediană

    P/E
    0,0x
    mediana verticalei 12,1x
    sub mediană (−100,0 %)
    EV/EBITDA
    —
    mediana verticalei —
    P/S
    0,0x
    mediana verticalei 1,3x
    sub mediană (−100,0 %)
    P/B
    0,0x
    mediana verticalei 1,0x
    sub mediană (−99,9 %)
    ROE
    37,6 %
    mediana verticalei 8,9 %
    peste mediană (+321,6 %)
    Marja netă
    19,2 %
    mediana verticalei 2,8 %
    peste mediană (+580,5 %)
    Marja EBIT
    23,7 %
    mediana verticalei 6,3 %
    peste mediană (+273,8 %)
    Venituri an/an
    69,1 %
    mediana verticalei 9,9 %
    peste mediană (+601,6 %)
    Datorie netă/EBITDA
    —
    mediana verticalei —
    Randament dividend
    0,0 %
    mediana verticalei 3,6 %
    sub mediană (−100,0 %)

    Prețul rebazat la 100 (lunar, 5 ani)

    Firmele verticalei

    CapitalizareP/EROEMarja netăVenituri an/an1A / 3A
    ACP.WAAsseco Poland S.A.19,0 mld37,87,8 %2,9 %+19,8 %+18 % / +199 %
    BDX.WABudimex Spółka Akcyjna18,9 mld35,341,5 %6,2 %+8,9 %+18 % / +33 %
    BFT.WABenefit Systems Spółka Akcyjna18,1 mld130,720,8 %7,2 %+99,9 %+74 % / +221 %
    ASE.WAAsseco South Eastern Europe Spółka Akcyjna3,7 mld19,618,1 %12,0 %+36,5 %+6 % / +50 %
    1AT.WAAtal Spółka Akcyjna2,3 mld6,429,8 %22,2 %−1,3 %+7 % / +8 %
    ATT.WAGrupa Azoty Spółka Akcyjna1,6 mld—-37,9 %-20,8 %−45,1 %−15 % / −26 %
    ARH.WAArchicom Spółka Akcyjna1,3 mld12,115,9 %22,1 %−21,6 %+13 % / +88 %
    ACT.WAAction S.A.999,4 mil27,28,3 %1,5 %+6,1 %+71 % / +171 %
    BRS.WABoryszew Spółka Akcyjna874,1 mil8,26,3 %1,6 %+8,4 %−25 % / −28 %
    AGO.WAAgora Spółka Akcyjna588,0 mil—-14,2 %-9,2 %+15,2 %+37 % / +18 %
    AMB.WAAmbra S.A.462,9 mil7,516,4 %7,0 %+12,9 %+4 % / −33 %
    ATC.WAArctic Paper Spółka Akcyjna344,7 mil1,416,3 %7,0 %−27,5 %−40 % / −75 %
    ATG.WA"atm Grupa Spółka Akcyjna"298,5 mil11,08,9 %11,6 %−22,0 %−11 % / +2 %
    ART.WAArtifex Mundi S.A.229,7 mil17,735,7 %33,3 %+51,9 %+48 % / +14 %
    APN.WAAPLISENS Spółka Akcyjna192,4 mil9,411,4 %13,8 %+21,8 %−2 % / −22 %
    ALI.WAALTUS Spolka Akcyjna158,1 mil17,37,9 %16,9 %+30,3 %+38 % / +52 %
    BMC.WABumech Spółka Akcyjna156,9 mil—-3,4 %-3,9 %−40,0 %−36 % / −49 %
    BBT.WABoomBit Spółka Akcyjna71,9 mil4,520,7 %6,4 %−16,5 %−18 % / −56 %
    BBD.WABbi Development S.A.54,1 mil1,136,0 %208,3 %+50,2 %+1 % / +9 %
    ALG.WAAll in! Games Spółka Akcyjna39,6 mil——-156,9 %−72,2 %−27 % / −56 %
    BMX.WABioMaxima Spółka Akcyjna36,3 mil62,01,2 %1,3 %−67,5 %−31 % / −46 %
    06N.WAMagna Polonia Spółka Akcyjna31,1 mil0,5115,4 %964,7 %+13,0 %−29 % / −43 %
    BCM.WABETACOM Spółka Akcyjna26,3 mil17,38,0 %0,9 %+21,3 %+6 % / +2 %
    AWM.WAAirway Medix Spółka Akcyjna13,8 mil—-25,8 %-117.400,0 %−97,7 %−26 % / −45 %
    ASM.WAAsm Group Spółka Akcyjna7,2 mil—-6,6 %-1,2 %+1,9 %−70 % / indisponibil

    Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru MZA.WA din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.

    Prognoza motorului olivLaw

    Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.

    Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.

    Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)

    Scenarii ilustrative

    Ilustrative: nu sunt previziuni și nu au probabilități. Fiecare caz este o poveste coerentă de ipoteze, calculată pe cifrele de azi.

    Pesimist
    Interval admis: -50 … 50 %
    Interval admis: -100 … 100 %
    Interval admis: 0 … 100
    Interval admis: -10 … 20 %
    Interval admis: 0 … 100 %
    De bază
    Interval admis: -50 … 50 %
    Interval admis: -100 … 100 %
    Interval admis: 0 … 100
    Interval admis: -10 … 20 %
    Interval admis: 0 … 100 %
    Optimist
    Interval admis: -50 … 50 %
    Interval admis: -100 … 100 %
    Interval admis: 0 … 100
    Interval admis: -10 … 20 %
    Interval admis: 0 … 100 %
    Nimic nu se salvează.

    Preț estimat (PLN)

    Preț estimatPesimistDe bazăOptimist
    1 ani
    5,42
    Randament total -35 % · Pe an -35 %
    9,55
    Randament total 15 % · Pe an 15 %
    14,32
    Randament total 73 % · Pe an 73 %
    3 ani
    6,43
    Randament total -22 % · Pe an -8 %
    12,62
    Randament total 52 % · Pe an 15 %
    20,62
    Randament total 148 % · Pe an 35 %
    5 ani
    7,63
    Randament total -8 % · Pe an -2 %
    16,70
    Randament total 101 % · Pe an 15 %
    29,69
    Randament total 258 % · Pe an 29 %
    Ce mută cel mai mult prețul la 3 ani
    • P/E la ieșire± 3,16
    • Marja netă± 2,21
    • Creșterea anuală a veniturilor± 1,65
    • Diluare anuală± 0,19

    Analiză AI

    Analiza calitativă nu este încă scrisă pentru această firmă.

    Produse, piață și concurență

    Analiza calitativă nu este încă scrisă pentru această firmă.

    Știri și depuneri

    Din presă

    Nicio știre în arhiva noastră în ultimele 180 de zile.

    Rapoarte anuale (ESEF)

    Cifre calculate de olivLaw din rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.

    Muza Spółka Akcyjna (MZA.WA): acțiune, rezultate, evaluare și prognoză · olivLaw