olivLaw · Cercetare acțiuni Europa
SATIS GROUP Spółka Akcyjna STS.WA
Polonia · GPW Warszawa · ISIN PLADVPL00029 · Verticală: Companii listate din Polonia
SATIS GROUP este un grup polonez activ în domeniul software-ului, cu sediul la Varșovia. În exercițiul 2023 grupul nu a raportat vânzări, iar pierderea netă a crescut semnificativ, dintr-un capital propriu negativ. Situația ridică întrebări privind continuitatea activității, care depinde de reușita măsurilor managementului.
La închiderea din 03 nov. 2026, acțiunea SATIS GROUP Spółka Akcyjna (STS.WA) costa 0,25 PLN (+4,96 % într-o zi), cu capitalizare 3,6 mil PLN, beta -0,02, interval pe 52 de săptămâni 0,19–0,37 PLN.
Date la · analiza AI din · Sursa: rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.
Evoluția prețului
Se încarcă graficul…
Citirea tehnică
- RSI (14)
- 57,8
- puternic (55–70)
- Bollinger (20, 2)
- 0,21 – 0,29
- în jumătatea de sus a benzii · %B 0,52 · lățimea benzii 33,6 %
- SMA 50 / 200
- 0,22 / 0,27
- tendință mixtă
- MACD (12, 26, 9)
- 0,01 / 0,01
- MACD sub semnal
Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).
Performanță
| Compania | EURO STOXX 50 | Față de EURO STOXX 50 | Mediana verticalei | |
|---|---|---|---|---|
| 1 lună | +27,6 % | −1,5 % | +29,1 pp | — |
| 3 luni | +8,5 % | −5,3 % | +13,8 pp | — |
| 6 luni | −3,1 % | +4,7 % | −7,7 pp | — |
| De la început de an | −5,9 % | +6,0 % | −11,9 pp | — |
| 1 an | −19,6 % | +8,2 % | −27,8 pp | +5,5 % |
| 3 ani | −56,8 % | +47,2 % | −104,0 pp | +2,8 % |
| 5 ani | −74,7 % | +41,8 % | −116,5 pp | — |
Randamente de preț, fără dividende.
Rezultate trimestriale
Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).
E/P în timp
E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.
Exerciții anuale
| Exercițiu | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Venituri | 2,2 mil | 2,5 mil | 0 |
| Venituri an/an | indisponibil | +16,4 % | −100,0 % |
| Profit net | 270,7 mil | -734,0 mii | -9,1 mil |
| Profit net an/an | indisponibil | −100,3 % | indisponibil |
| EPS diluat | 23,27 | -0,06 | -0,65 |
| EPS diluat an/an | indisponibil | −100,3 % | indisponibil |
| netă % | 12.493,4 % | -29,1 % | indisponibil |
| Flux de numerar liber | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
Bilanț și sănătate financiară
Exercițiu 2023 · 31 dec. 2023
- Numerar
- 20,0 mii PLN
- Datorie financiară
- 187,0 mii PLN
- Datorie netă
- 167,0 mii PLN
- Capitaluri proprii
- -8,5 mil PLN
- Active totale
- 2,4 mil PLN
- Datorie / capitaluri
- indisponibil
- Lichiditate curentă
- 0,26x
- ROE
- indisponibil
- ROA
- -512,1 %
- Marja FCF
- indisponibil
Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)
Venituri și profit net (PLN)
Marje
Cont de profit și pierdere · PLN
| Linie | 2021 | 2022 | 2023 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Venituri | 2,2 mil | 2,5 mil | 0 | esef· 08 mai 2024verificat |
| Costul vânzărilor | 2,2 mil | 2,4 mil | 0 | esef· 08 mai 2024verificat |
| Profit brut | 14,0 mii | 165,0 mii | 0 | esef· 08 mai 2024verificat |
| Profit operațional | 270,8 mil | -617,0 mii | -7,3 mil | esef· 08 mai 2024verificat |
| Cheltuieli cu dobânzile | 160,0 mii | 147,0 mii | 1,8 mil | esef· 08 mai 2024verificat |
| Profit înainte de impozit | 270,7 mil | -734,0 mii | -9,1 mil | esef· 08 mai 2024verificat |
| Impozit pe profit | 0 | 0 | 0 | esef· 08 mai 2024verificat |
| Profit net | 270,7 mil | -734,0 mii | -9,1 mil | esef· 08 mai 2024verificat |
| EPS diluat | 23,27 | -0,06 | -0,65 | esef· 08 mai 2024verificat |
Bilanț · PLN
| Linie | 2021 | 2022 | 2023 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Numerar | 421,0 mii | 27,0 mii | 20,0 mii | esef· 08 mai 2024verificat |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | esef· 08 mai 2024verificat |
| Active curente | 1,8 mil | 1,2 mil | 2,4 mil | esef· 08 mai 2024verificat |
| Imobilizări corporale nete | 0 | 0 | 0 | esef· 08 mai 2024verificat |
| Fond comercial | 0 | 0 | 0 | esef· 08 mai 2024verificat |
| Imobilizări necorporale (fără fond comercial) | 0 | 0 | 0 | esef· 08 mai 2024verificat |
| Active totale | 1,8 mil | 1,2 mil | 2,4 mil | esef· 08 mai 2024verificat |
| Datorie pe termen scurt | 138,0 mii | 193,0 mii | 187,0 mii | esef· 08 mai 2024verificat |
| Datorie pe termen lung | 0 | 0 | 0 | esef· 08 mai 2024verificat |
| Datorii curente | 443,0 mii | 397,0 mii | 9,1 mil | esef· 08 mai 2024verificat |
| Capital propriu | -83,0 mii | -817,0 mii | -8,5 mil | esef· 08 mai 2024verificat |
| Acțiuni în circulație la sfârșitul exercițiului | 11,6 mil | 12,2 mil | 14,0 mil | esef· 08 mai 2024derivat |
- 2021
- 11,6 mil
- 2022
- 12,2 mil
- 2023
- 14,0 mil
esef· 08 mai 2024derivat
Fluxuri de numerar · PLN
| Linie | 2021 | 2022 | 2023 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Flux de numerar operațional | 821,0 mii | -450,0 mii | -1,4 mil | esef· 08 mai 2024verificat |
| Flux de numerar din investiții | -450,0 mii | 0 | 2,0 mii | esef· 08 mai 2024verificat |
| Flux de numerar din finanțare | -134,0 mii | 56,0 mii | 1,4 mil | esef· 08 mai 2024verificat |
| Răscumpărări de acțiuni | 0 | 0 | 0 | esef· 08 mai 2024verificat |
Indicatori calculați
Creștere
Profitabilitate
Randamente
Bilanț și datorie
Lichiditate
Numerar
Eficiență
Piață și evaluare
1 indicatori care nu se aplică sectorului.
Evaluare
Încadrare olivLaw
- indicatori disponibili: 3 din minimum 6
- acoperirea ponderilor scorului: 16,7 % din minimum 60 %
- metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1
Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.
Preț de închidere
03 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere
Capitalizare: 3,6 mil PLN
Indicatori-cheie
Acoperire și prospețime
Datele sunt mai vechi decât pragul de prospețime.
Scorul pe grupe
17 % · Date insuficiente
Interval de valoare estimat
indisponibil — fără ipoteze de evaluare pentru moneda de raportare
Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.
Metode de evaluare
Ipoteze (ilustrative, editoriale)
- Rata fără risc
- 6,5 %
- Prima de risc a pieței
- 6,0 %
- Beta (implicit)
- 1,00
- Costul capitalului propriu
- 12,5 %
- Creștere terminală
- 3,0 %
Scorul pe factori
Date insuficiente
Poarta de dovezi minime: indicatori disponibili: 3 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 16,7 % din minimum 60 %; metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1
| Factor | Valoare | Scor | Pondere folosită |
|---|---|---|---|
| ROIC · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| Marja netă · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| Conversia profitului în FCF · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR venituri 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR EPS 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorie | indisponibil | indisponibil | — |
| Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie | -3,9x | 0 (pe interval fix) | 38 % |
| Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie | 0,3x | 0 (pe interval fix) | 25 % |
| P/E (TTM) · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| EV/EBITDA · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randament FCF · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randamentul distribuirilor către acționari · Randamente | 0,0 % | 0 (pe interval fix) | 38 % |
| Rata de distribuire (FCF) · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.
Grupele scorului
- Bilanț și datorie0/100 · 2/3 factori cu valoare
- Creștere· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
- Calitate· parțialindisponibil · 0/3 factori cu valoare
- Randamente· parțial0/100 · 1/2 factori cu valoare
- Evaluare· parțialindisponibil · 0/3 factori cu valoare
O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.
Memo
SATIS GROUP SPÓŁKA AKCYJNA (STS.WA). Ultimul exercițiu complet: 2023; date până la 2023-12-31.
Cifre calculate din situațiile financiare: venit 0 PLN în 2023; creștere an/an -100,0 %.
Evaluarea nu poate fi calculată din datele disponibile.
Date insuficiente pentru un verdict (indicatori disponibili: 3 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 16,7 % din minimum 60 %; metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1).
Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.
Ce susține teza
Niciun semnal în factorii calculați. Nu înseamnă absența riscurilor: factorii fără date nu au fost evaluați, iar riscurile de afacere (marje, stocuri, cerere) sunt în analiza din surse.
Ce o infirmă
- Acoperirea dobânzilor: -3,9x
- Lichiditatea curentă: 0,3x
- Randamentul distribuirilor către acționari: 0,0 %
Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): ROIC, Marja netă, Conversia profitului în FCF, CAGR venituri 3 ani, CAGR EPS 3 ani, Datorie netă / EBITDA, P/E (TTM), EV/EBITDA, Randament FCF, Rata de distribuire (FCF).
Față de mediana verticalei
Companii listate din Polonia · aceeași țară · comparată cu 39 firme
Multipli și rentabilitate față de mediană
Prețul rebazat la 100 (lunar, 5 ani)
Firmele verticalei
| Capitalizare | P/E | ROE | Marja netă | Venituri an/an | 1A / 3A | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ACP.WAAsseco Poland S.A. | 19,6 mld | 39,0 | 7,8 % | 2,9 % | +19,8 % | +22 % / +210 % |
| BDX.WABudimex Spółka Akcyjna | 18,8 mld | 35,1 | 41,5 % | 6,2 % | +8,9 % | +18 % / +32 % |
| BFT.WABenefit Systems Spółka Akcyjna | 17,3 mld | 125,3 | 20,8 % | 7,2 % | +99,9 % | +67 % / +207 % |
| ASE.WAAsseco South Eastern Europe Spółka Akcyjna | 4,0 mld | 21,2 | 18,1 % | 12,0 % | +36,5 % | +15 % / +62 % |
| 1AT.WAAtal Spółka Akcyjna | 2,3 mld | 6,4 | 29,8 % | 22,2 % | −1,3 % | +7 % / +8 % |
| ATT.WAGrupa Azoty Spółka Akcyjna | 1,6 mld | — | -37,9 % | -20,8 % | −45,1 % | −12 % / −23 % |
| ARH.WAArchicom Spółka Akcyjna | 1,3 mld | 11,4 | 15,9 % | 22,1 % | −21,6 % | +7 % / +78 % |
| ACT.WAAction S.A. | 991,6 mil | 27,0 | 8,3 % | 1,5 % | +6,1 % | +69 % / +169 % |
| BRS.WABoryszew Spółka Akcyjna | 880,2 mil | 8,3 | 6,3 % | 1,6 % | +8,4 % | −25 % / −27 % |
| AGO.WAAgora Spółka Akcyjna | 574,0 mil | — | -14,2 % | -9,2 % | +15,2 % | +34 % / +15 % |
| AMB.WAAmbra S.A. | 463,4 mil | 7,5 | 16,4 % | 7,0 % | +12,9 % | +4 % / −33 % |
| ATC.WAArctic Paper Spółka Akcyjna | 380,0 mil | 1,5 | 16,3 % | 7,0 % | −27,5 % | −34 % / −73 % |
| ATG.WA"atm Grupa Spółka Akcyjna" | 301,9 mil | 11,2 | 8,9 % | 11,6 % | −22,0 % | −10 % / +3 % |
| ART.WAArtifex Mundi S.A. | 228,3 mil | 17,6 | 35,7 % | 33,3 % | +51,9 % | +47 % / +13 % |
| APN.WAAPLISENS Spółka Akcyjna | 196,8 mil | 9,6 | 11,4 % | 13,8 % | +21,8 % | +0 % / −20 % |
| BMC.WABumech Spółka Akcyjna | 158,9 mil | — | -3,4 % | -3,9 % | −40,0 % | −35 % / −48 % |
| ALI.WAALTUS Spolka Akcyjna | 156,8 mil | 17,1 | 7,9 % | 16,9 % | +30,3 % | +37 % / +51 % |
| BBT.WABoomBit Spółka Akcyjna | 72,4 mil | 4,6 | 20,7 % | 6,4 % | −16,5 % | −18 % / −56 % |
| BBD.WABbi Development S.A. | 52,1 mil | 1,0 | 36,0 % | 208,3 % | +50,2 % | −3 % / +5 % |
| BMX.WABioMaxima Spółka Akcyjna | 38,9 mil | 66,4 | 1,2 % | 1,3 % | −67,5 % | −26 % / −42 % |
| ALG.WAAll in! Games Spółka Akcyjna | 38,1 mil | — | — | -156,9 % | −72,2 % | −30 % / −58 % |
| 06N.WAMagna Polonia Spółka Akcyjna | 32,5 mil | 0,5 | 115,4 % | 964,7 % | +13,0 % | −25 % / −40 % |
| BCM.WABETACOM Spółka Akcyjna | 26,2 mil | 17,2 | 8,0 % | 0,9 % | +21,3 % | +5 % / +2 % |
| AWM.WAAirway Medix Spółka Akcyjna | 14,4 mil | — | -25,8 % | -117.400,0 % | −97,7 % | −23 % / −42 % |
| ASM.WAAsm Group Spółka Akcyjna | 7,2 mil | — | -6,6 % | -1,2 % | +1,9 % | −70 % / indisponibil |
Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru STS.WA din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.
Prognoza motorului olivLaw
Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.
Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.
Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)
Scenarii ilustrative
Scenariile nu sunt disponibile. lipsesc date de intrare
Analiză AI
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Pe scurt
SATIS GROUP este un grup polonez activ în domeniul software-ului, cu sediul la Varșovia. În exercițiul 2023 grupul nu a raportat vânzări, iar pierderea netă a crescut semnificativ, dintr-un capital propriu negativ 1. Situația ridică întrebări privind continuitatea activității, care depinde de reușita măsurilor managementului 1.
SWOT
Puncte tari
- Grupul are o activitate definită în domeniul software și a realizat o emisiune de acțiuni care a adus capital nou în exercițiul 2023 1.
- Structura societății este clară, cu o societate-mamă înregistrată în Polonia și o entitate de conducere identificată 1.
- Managementul raportează măsuri concrete pentru redresarea poziției financiare, care pot susține continuitatea dacă sunt implementate 1.
Puncte slabe
- Grupul nu a generat venituri din vânzări în exercițiul 2023 și a înregistrat o pierdere netă substanțială 1.
- Capitalul propriu este negativ, iar fluxul de numerar din exploatare este negativ, ceea ce indică presiune de lichiditate 1.
- Rezervele mari constituite în 2023 reflectă riscuri operaționale sau juridice nesoluționate, a căror natură nu este detaliată în extras 1.
Oportunități
- Dacă măsurile de redresare se concretizează, grupul ar putea reveni la venituri din software și ar putea reduce dependența de emisiuni de capital 1.
- Reducerea costurilor de structură ar putea îmbunătăți rezultatul operațional, dacă managementul reușește să controleze cheltuielile 1.
- Un parteneriat sau o tranzacție cu investitori ar putea aduce finanțare fără a agrava structura de capital 1.
Amenințări
- Dacă finanțarea prin capital nu mai este disponibilă, grupul ar putea întâmpina dificultăți în a-și onora obligațiile curente 1.
- Continuitatea activității este condiționată de succesul măsurilor managementului, ceea ce introduce incertitudine semnificativă 1.
- Cursurile de schimb și evoluția pieței software pot influența rezultatele raportate, iar sursa nu oferă estimări privind aceste efecte 1.
Riscuri
- Continuitatea activitățiiridicat
Raportul precizează că sprawozdanie a fost întocmit pe baza continuității, dar aceasta depinde de reușita măsurilor managementului 1. Dacă măsurile nu reușesc, riscul de insolvență ar putea crește.
- Capital propriu negativridicat
Capitalul propriu negativ înseamnă că datoriile depășesc activele, ceea ce limitează accesul la finanțare suplimentară 1.
- Lipsa veniturilorridicat
Absența vânzărilor în exercițiul 2023 face dificilă susținerea costurilor fixe fără finanțare externă 1.
- Rezerve marimediu
Constituirea unor rezerve importante poate reflecta obligații contingente, a căror evoluție ar putea afecta rezultatele viitoare 1.
- Curs valutarscăzut
Prezentarea în euro depinde de cursurile NBP, ceea ce introduce un efect de conversie asupra cifrelor raportate 1.
Teza de investiție
Ce ar trebui să fie adevărat (scenariul favorabil)
- Dacă managementul reușește să stabilizeze poziția financiară, grupul ar putea reveni la o activitate generatoare de venituri în software.
- Emisiunea de capital din 2023 arată că există acces la finanțare de la acționari, ceea ce ar putea susține perioada de redresare.
- Reducerea pierderilor operaționale ar putea îmbunătăți rapid poziția de lichiditate, dacă structura de costuri se ajustează.
Ce ar strica teza
- Capitalul propriu negativ și lipsa veniturilor din 2023 sugerează o poziție financiară fragilă, care ar putea să nu se redreseze rapid.
- Dependența de noi emisiuni de capital ar putea diluă acționarii existenți fără ca activitatea să se îmbunătățească suficient.
- Rezervele mari și fluxul de numerar negativ ar putea genera presiuni suplimentare dacă obligațiile se materializează.
De urmărit
- Evoluția veniturilor din software și reluarea vânzărilor2024
- Stadiul măsurilor de redresare ale Consiliului de Administrație2024
- Evoluția capitalului propriu și a fluxului de numerar din exploatarenext annual report
- Natura și evoluția rezervelor constituite în 2023next annual report
Produse, piață și concurență
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Afacerea
Activitatea principală a societății-mamă și a grupului este legată de software, conform notei privind informațiile generale din raportul anual 2023 1. Societatea-mamă are forma juridică de societate pe acțiuni și este înregistrată în Polonia, la Varșovia 1. Raportul pentru 2023 arată că grupul nu a avut venituri din vânzări, în timp ce în 2022 veniturile au fost de 2 523 mii PLN 1.
Structura financiară s-a deteriorat în 2023: capitalul propriu a fost negativ, la -8 528 mii PLN, iar activele totale s-au ridicat la 2 365 mii PLN 1. Grupul a înregistrat o pierdere netă de 9 107 mii PLN și a constituit rezerve de 8 605 mii PLN, în principal din alte provizioane 1. Fluxul de numerar din exploatare a fost negativ, de -1 399 mii PLN 1.
Finanțarea din 2023 s-a bazat pe emisiunea de acțiuni, care a adus 1 396 mii PLN în fluxurile de finanțare 1. Raportul precizează că situația de continuitate depinde de succesul măsurilor Consiliului de Administrație pentru îmbunătățirea poziției financiare și a lichidității 1.
Segmente
Piața în context
Raportul anual nu conține date despre dimensiunea pieței software din Polonia sau despre cota grupului pe această piață 1. Pentru 2023 sunt disponibile doar cifrele contabile ale grupului, inclusiv cursul de conversie EUR folosit pentru prezentarea în euro 1.
Mediul de piață nu este descris în sursă în termeni cantitativi, astfel că orice concluzie despre cererea pentru produsele grupului rămâne speculativă pe baza acestui document 1.
Tendințe
- Dependența de finanțare prin capitalmixt
Emisiunea de acțiuni a adus 1 396 mii PLN în 2023, iar fără astfel de aport grupul ar avea nevoie de alte surse de finanțare 1. Dacă emisiunile vor continua, diluarea acționarilor ar putea deveni un factor important.
- Capital propriu negativvânt din față
Capitalul propriu negativ și pierderea netă ridicată limitează flexibilitatea financiară a grupului, în special dacă creditorii cer rambursări 1.
- Măsuri de redresarevânt din spate
Consiliul de Administrație raportează acțiuni pentru îmbunătățirea poziției financiare; dacă acestea reușesc, continuitatea activității ar putea fi susținută 1.
- Condiții de cursuri de schimbmixt
Prezentarea în EUR depinde de cursurile NBP, iar fluctuațiile curs valutar pot modifica valoarea raportată a rezultatelor în euro 1.
Poziția concurențială
Raportul anual nu identifică concurenții grupului și nu descrie poziția competitivă pe piață 1. Din acest motiv, orice comparație directă trebuie făcută cu prudență.
Analiza concurențială rămâne limitată la informațiile din raportul contabil, care nu conțin date despre cote de piață sau concurenți nominalizați 1.
- Concurenți nenumiți în sursă
Sursa nu identifică concurenți; nu se poate stabili o listă verificabilă din document.
- Furnizori de software din Polonia
Categorie generală, neconfirmată de raport; nu are ticker verificat.
- Companii internaționale de software
Nu sunt numite în document; nu au fost verificate pentru listare în SUA.
- Parteneri din cadrul grupului
Nu există date din sursă despre rivalitate directă cu entități nominalizate.
Știri și depuneri
Din presă
Nicio știre în arhiva noastră în ultimele 180 de zile.
Rapoarte anuale (ESEF)
- Raportul anual 202308 mai 2024
- Raportul anual 202217 mai 2023
Surse
- [1] Annual report, fiscal year ended 2023-12-31 (ESEF) · SEC / SATIS GROUP Spółka Akcyjna · 31 dec. 2023
Cifre calculate de olivLaw din rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.