olivlawolivlaw

olivLaw · Cercetare acțiuni Europa

Wittchen Spółka Akcyjna WTN.WA

Polonia · GPW Warszawa · ISIN PLWTCHN00030 · Verticală: Companii listate din Polonia

10,50PLN−0,94 % · 1 ziÎnchidere 06 nov. 2026

La închiderea din 06 nov. 2026, acțiunea Wittchen Spółka Akcyjna (WTN.WA) costa 10,50 PLN (−0,94 % într-o zi), cu capitalizare 192,0 mil PLN, P/E 3,1 pe un EPS diluat de 3,43 PLN în ultimele 12 luni, randament al dividendului 28,86 %, beta 0,47, interval pe 52 de săptămâni 10,50–18,60 PLN.

Date la · Sursa: rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.

Capitalizare
192,0 mil PLN
acțiuni la 31 dec. 2022
P/E (TTM)
3,1
EPS diluat TTM 3,43 · TTM până la 31 dec. 2022
E/P (TTM)
32,67 %
TTM până la 31 dec. 2022
Randament dividend
28,86 %
DPS 12 luni 3,03
Beta (2 ani)
0,47
Volatilitate (1 an) 28 %
Interval 52 săpt.
10,5018,60

Evoluția prețului

Se încarcă graficul…

Citirea tehnică

RSI (14)
20,4
supravândut (≤ 30)
Bollinger (20, 2)
10,57 – 11,51
sub banda inferioară · %B -0,07 · lățimea benzii 8,5 %
SMA 50 / 200
11,99 / 14,54
tendință descendentă (preț < SMA50 < SMA200)
MACD (12, 26, 9)
-0,36 / -0,37
MACD peste semnal

Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).

Performanță

CompaniaEURO STOXX 50Față de EURO STOXX 50Mediana verticalei
1 lună−6,0 %−0,6 %−5,3 pp—
3 luni−28,7 %−4,2 %−24,5 pp—
6 luni−34,0 %+4,3 %−38,3 pp—
De la început de an−33,5 %+7,5 %−41,0 pp—
1 an−37,5 %+9,9 %−47,4 pp+5,9 %
3 ani−60,1 %+49,8 %−109,9 pp+1,8 %
5 ani−20,5 %+42,8 %−63,3 pp—
Scădere maximă (1 an)
−43,5 %
15 ian. 2026 → 06 nov. 2026
Scădere maximă (5 ani)
−76,5 %
10 mai 2023 → 06 nov. 2026
Creștere anuală compusă (5 ani)
−4,5 %
EURO STOXX 50 +7,4 %

Randamente de preț, fără dividende.

Rezultate trimestriale

Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).

E/P în timp

E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.

P/E-ul de azi e la percentila 0 din propriul istoric de 3 trimestre (min 6,3, mediană 8,0, max 12,8; doar trimestrele cu profit).

Exerciții anuale

Exercițiu202020212022
Venituri211,0 mil277,7 mil405,9 mil
Venituri an/anindisponibil+31,6 %+46,2 %
Profit net13,3 mil42,2 mil62,9 mil
Profit net an/anindisponibil+218,3 %+48,9 %
EPS diluat0,722,313,43
EPS diluat an/anindisponibil+220,8 %+48,5 %
netă %6,3 %15,2 %15,5 %
Flux de numerar liberindisponibilindisponibilindisponibil

Bilanț și sănătate financiară

Exercițiu 2022 · 31 dec. 2022

Numerar
18,2 mil PLN
Datorie financiară
indisponibil PLN
Datorie netă
indisponibil PLN
Capitaluri proprii
214,4 mil PLN
Active totale
330,1 mil PLN
Datorie / capitaluri
indisponibil
Lichiditate curentă
2,35x
ROE
29,9 %
ROA
18,9 %
Marja FCF
indisponibil

Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)

Venituri și profit net (PLN)

Marje

Cont de profit și pierdere · PLN

Venituri
2020
211,0 mil
2021
277,7 mil
2022
405,9 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Costul vânzărilor
2020
87,2 mil
2021
103,8 mil
2022
150,3 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Profit brut
2020
123,8 mil
2021
173,9 mil
2022
255,6 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Profit operațional
2020
18,4 mil
2021
53,6 mil
2022
87,7 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Cheltuieli cu dobânzile
2020
2,2 mil
2021
1,9 mil
2022
9,5 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Profit înainte de impozit
2020
16,4 mil
2021
52,2 mil
2022
78,4 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Impozit pe profit
2020
3,1 mil
2021
9,9 mil
2022
15,5 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Profit net
2020
13,3 mil
2021
42,2 mil
2022
62,9 mil

esef· 10 mai 2023verificat

EPS diluat
2020
0,72
2021
2,31
2022
3,43

esef· 10 mai 2023verificat

Dividend pe acțiune
2020
0,00
2021
0,00
2022
3,03

esef· 10 mai 2023verificat

Bilanț · PLN

Numerar
2020
6,3 mil
2021
53,0 mil
2022
18,2 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Creanțe
2020
30,6 mil
2021
28,0 mil
2022
38,0 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Stocuri
2020
81,5 mil
2021
103,0 mil
2022
130,4 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Active curente
2020
118,5 mil
2021
184,0 mil
2022
186,6 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Imobilizări corporale nete
2020
79,9 mil
2021
71,9 mil
2022
72,6 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Fond comercial
2020
17,1 mil
2021
17,1 mil
2022
17,1 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Imobilizări necorporale (fără fond comercial)
2020
11,2 mil
2021
10,4 mil
2022
10,3 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Active totale
2020
276,6 mil
2021
334,5 mil
2022
330,1 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Datorii curente
2020
69,8 mil
2021
84,0 mil
2022
79,3 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Datorii totale
2020
113,2 mil
2021
128,7 mil
2022
115,7 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Capital propriu
2020
163,4 mil
2021
205,8 mil
2022
214,4 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Acțiuni în circulație la sfârșitul exercițiului
2020
18,2 mil
2021
18,2 mil
2022
18,3 mil

esef· 10 mai 2023derivat

Fluxuri de numerar · PLN

Flux de numerar operațional
2020
37,9 mil
2021
41,9 mil
2022
77,1 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Flux de numerar din investiții
2020
-15,9 mil
2021
-240,0 mii
2022
-7,8 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Flux de numerar din finanțare
2020
-19,3 mil
2021
5,0 mil
2022
-104,1 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Dividende plătite
2020
0
2021
0
2022
55,4 mil

esef· 10 mai 2023verificat

Indicatori calculați

Creștere

Creșterea cifrei de afaceri (an/an)
46,2 %
calculat olivLawFY 2022
CAGR venituri 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR venituri 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea EBIT (an/an)
63,5 %
calculat olivLawFY 2022
Creșterea profitului net (an/an)
48,9 %
calculat olivLawFY 2022
CAGR profit net 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR profit net 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea EPS (an/an)
48,5 %
calculat olivLawFY 2022
CAGR EPS 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR EPS 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea FCF (an/an)
indisponibil
lipsesc date de intrare

Profitabilitate

Marja brută
63,0 %
calculat olivLawFY 2022
Marja EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
Marja EBIT
21,6 %
calculat olivLawFY 2022
Marja netă
15,5 %
calculat olivLawFY 2022
Marja FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare

Randamente

ROE
29,9 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
ROA
18,9 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
ROIC
indisponibil
lipsesc date de intrare
ROCE
35,0 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
Rata de distribuire (EPS)
88,3 %
calculat olivLawFY 2022
Rata de distribuire (FCF)
indisponibil
lipsesc date de intrare

Bilanț și datorie

Datoria netă
indisponibil
lipsesc date de intrare
Datorie netă / EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
Datorie / capital propriu
indisponibil
lipsesc date de intrare
Acoperirea dobânzilor
9,2x
calculat olivLawFY 2022

Lichiditate

Lichiditatea curentă
2,4x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
Lichiditatea rapidă
0,7x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
Lichiditatea imediată
0,2x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022

Numerar

Fluxul de numerar operațional
77,1 mil PLN
calculat olivLawFY 2022
Investiții (capex)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Fluxul de numerar liber
indisponibil
lipsesc date de intrare
Conversia profitului în FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Conversia EBITDA în numerar
indisponibil
lipsesc date de intrare

Eficiență

Zile de încasare (DSO)
30 zile
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
Zile de stoc (DIO)
283 zile
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
Zile de plată (DPO)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Ciclul de conversie a numerarului
indisponibil
lipsesc date de intrare

Piață și evaluare

Capitalizare bursieră
192,0 mil PLN
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
Valoarea întreprinderii (EV)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Capitalizare / profit net TTM
3,1x
calculat olivLawFY 2022
P/E (TTM)
3,1x
calculat olivLawFY 2022
Randamentul profitului
32,7 %
calculat olivLawFY 2022
P/B
0,9x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
P/S
0,5x
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
EV/EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
EV/EBIT
indisponibil
lipsesc date de intrare
EV/Venit
indisponibil
lipsesc date de intrare
P/FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Randament FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Randamentul dividendului
28,9 %
calculat olivLawFY 2022
Randamentul distribuirilor către acționari
28,9 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022

1 indicatori care nu se aplică sectorului.

Evaluare

Încadrare olivLaw

Date insuficiente
Ce lipsește
  • indicatori disponibili: 5 din minimum 6
  • acoperirea ponderilor scorului: 33,3 % din minimum 60 %

Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.

Preț de închidere

10,50 PLN

06 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere

Capitalizare: 192,0 mil PLN

Indicatori-cheie

Capitalizare bursieră
192,0 mil PLN
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
P/E (TTM)
3,1x
calculat olivLawFY 2022
P/B
0,9x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2022
EV/EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
ROE
29,9 %
calculat olivLawFY 2022 · bilanț la 31 dec. 2022
Marja netă
15,5 %
calculat olivLawFY 2022
Creșterea cifrei de afaceri (an/an)
46,2 %
calculat olivLawFY 2022
Randamentul dividendului
28,9 %
calculat olivLawFY 2022

Acoperire și prospețime

26/37 linii de raportare prezente
Ultimul exercițiu complet: 2022
Ultima perioadă raportată: 31 dec. 2022
Data ultimului bilanț: 31 dec. 2022
Numărul de acțiuni (coperta ultimei depuneri), la: 31 dec. 2022
Sursă: esefpublicat 10 mai 2023
verificat 87derivat 4

Datele sunt mai vechi decât pragul de prospețime.

Scorul pe grupe

33 % · Date insuficiente

Interval de valoare estimat

indisponibil — fără ipoteze de evaluare pentru moneda de raportare

Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.

Metode de evaluare

    Ipoteze (ilustrative, editoriale)

    Rata fără risc
    6,5 %
    Prima de risc a pieței
    6,0 %
    Beta (implicit)
    1,00
    Costul capitalului propriu
    12,5 %
    Creștere terminală
    3,0 %

    Scorul pe factori

    Date insuficiente

    Poarta de dovezi minime: indicatori disponibili: 5 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 33,3 % din minimum 60 %

    FactorValoareScorPondere folosită
    ROIC · Calitateindisponibilindisponibil—
    Marja netă · Calitate15,5 %82 (față de colegi)19 %
    Conversia profitului în FCF · Calitateindisponibilindisponibil—
    CAGR venituri 3 ani · Creștereindisponibilindisponibil—
    CAGR EPS 3 ani · Creștereindisponibilindisponibil—
    Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorieindisponibilindisponibil—
    Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie9,2x100 (pe interval fix)19 %
    Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie2,4x100 (pe interval fix)13 %
    P/E (TTM) · Evaluare3,1x84 (față de colegi)31 %
    EV/EBITDA · Evaluareindisponibilindisponibil—
    Randament FCF · Evaluareindisponibilindisponibil—
    Randamentul distribuirilor către acționari · Randamente28,9 %100 (pe interval fix)19 %
    Rata de distribuire (FCF) · Randamenteindisponibilindisponibil—

    Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.

    Grupele scorului

    • Bilanț și datorie100/100 · 2/3 factori cu valoare
    • Creștere· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
    • Calitate· parțial82/100 · 1/3 factori cu valoare
    • Randamente· parțial100/100 · 1/2 factori cu valoare
    • Evaluare· parțial84/100 · 1/3 factori cu valoare

    O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.

    Memo

    WITTCHEN SPÓŁKA AKCYJNA (WTN.WA). Ultimul exercițiu complet: 2022; date până la 2022-12-31.

    Cifre calculate din situațiile financiare: venit 405,9 mil PLN în 2022; creștere an/an 46,2 %; marjă netă 15,5 %; ROE 29,9 %.

    Intervalul de valoare estimat este 24,99–48,20 PLN pe acțiune (mediana a 2 metode, acord între metode: ridicat); ipotezele sunt ilustrative. Față de valoarea centrală de 33,96 PLN, prețul de 10,50 PLN lasă un potențial de 223,4 % (valoare / preț − 1) și o marjă de siguranță de 69,1 % (1 − preț / valoare). Intervalul e mediana limitelor inferioare, centrale și superioare ale metodelor, nu un interval de probabilitate.

    Date insuficiente pentru un verdict (indicatori disponibili: 5 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 33,3 % din minimum 60 %).

    Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.

    Ce susține teza

    • Marja netă: 15,5 %
    • Acoperirea dobânzilor: 9,2x
    • Lichiditatea curentă: 2,4x
    • P/E (TTM): 3,1x
    • Randamentul distribuirilor către acționari: 28,9 %
    • Prețul este sub intervalul de valoare estimat

    Ce o infirmă

    Niciun semnal în factorii calculați. Nu înseamnă absența riscurilor: factorii fără date nu au fost evaluați, iar riscurile de afacere (marje, stocuri, cerere) sunt în analiza din surse.

    Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): ROIC, Conversia profitului în FCF, CAGR venituri 3 ani, CAGR EPS 3 ani, Datorie netă / EBITDA, EV/EBITDA, Randament FCF, Rata de distribuire (FCF).

    Față de mediana verticalei

    Companii listate din Polonia · aceeași țară · comparată cu 39 firme

    Multipli și rentabilitate față de mediană

    P/E
    3,1x
    mediana verticalei 12,1x
    sub mediană (−74,6 %)
    EV/EBITDA
    —
    mediana verticalei —
    P/S
    0,5x
    mediana verticalei 1,3x
    sub mediană (−62,9 %)
    P/B
    0,9x
    mediana verticalei 1,0x
    sub mediană (−8,3 %)
    ROE
    29,9 %
    mediana verticalei 8,9 %
    peste mediană (+235,3 %)
    Marja netă
    15,5 %
    mediana verticalei 2,8 %
    peste mediană (+449,3 %)
    Marja EBIT
    21,6 %
    mediana verticalei 6,3 %
    peste mediană (+241,3 %)
    Venituri an/an
    46,2 %
    mediana verticalei 9,9 %
    peste mediană (+368,2 %)
    Datorie netă/EBITDA
    —
    mediana verticalei —
    Randament dividend
    28,9 %
    mediana verticalei 3,6 %
    peste mediană (+692,1 %)

    Prețul rebazat la 100 (lunar, 5 ani)

    Firmele verticalei

    CapitalizareP/EROEMarja netăVenituri an/an1A / 3A
    ACP.WAAsseco Poland S.A.19,0 mld37,87,8 %2,9 %+19,8 %+18 % / +199 %
    BDX.WABudimex Spółka Akcyjna18,9 mld35,341,5 %6,2 %+8,9 %+18 % / +33 %
    BFT.WABenefit Systems Spółka Akcyjna18,1 mld130,720,8 %7,2 %+99,9 %+74 % / +221 %
    ASE.WAAsseco South Eastern Europe Spółka Akcyjna3,7 mld19,618,1 %12,0 %+36,5 %+6 % / +50 %
    1AT.WAAtal Spółka Akcyjna2,3 mld6,429,8 %22,2 %−1,3 %+7 % / +8 %
    ATT.WAGrupa Azoty Spółka Akcyjna1,6 mld—-37,9 %-20,8 %−45,1 %−15 % / −26 %
    ARH.WAArchicom Spółka Akcyjna1,3 mld12,115,9 %22,1 %−21,6 %+13 % / +88 %
    ACT.WAAction S.A.999,4 mil27,28,3 %1,5 %+6,1 %+71 % / +171 %
    BRS.WABoryszew Spółka Akcyjna874,1 mil8,26,3 %1,6 %+8,4 %−25 % / −28 %
    AGO.WAAgora Spółka Akcyjna588,0 mil—-14,2 %-9,2 %+15,2 %+37 % / +18 %
    AMB.WAAmbra S.A.462,9 mil7,516,4 %7,0 %+12,9 %+4 % / −33 %
    ATC.WAArctic Paper Spółka Akcyjna344,7 mil1,416,3 %7,0 %−27,5 %−40 % / −75 %
    ATG.WA"atm Grupa Spółka Akcyjna"298,5 mil11,08,9 %11,6 %−22,0 %−11 % / +2 %
    ART.WAArtifex Mundi S.A.229,7 mil17,735,7 %33,3 %+51,9 %+48 % / +14 %
    APN.WAAPLISENS Spółka Akcyjna192,4 mil9,411,4 %13,8 %+21,8 %−2 % / −22 %
    WTN.WAWittchen Spółka Akcyjna192,0 mil3,129,9 %15,5 %+46,2 %−37 % / −60 %
    ALI.WAALTUS Spolka Akcyjna158,1 mil17,37,9 %16,9 %+30,3 %+38 % / +52 %
    BMC.WABumech Spółka Akcyjna156,9 mil—-3,4 %-3,9 %−40,0 %−36 % / −49 %
    BBT.WABoomBit Spółka Akcyjna71,9 mil4,520,7 %6,4 %−16,5 %−18 % / −56 %
    BBD.WABbi Development S.A.54,1 mil1,136,0 %208,3 %+50,2 %+1 % / +9 %
    ALG.WAAll in! Games Spółka Akcyjna39,6 mil——-156,9 %−72,2 %−27 % / −56 %
    BMX.WABioMaxima Spółka Akcyjna36,3 mil62,01,2 %1,3 %−67,5 %−31 % / −46 %
    06N.WAMagna Polonia Spółka Akcyjna31,1 mil0,5115,4 %964,7 %+13,0 %−29 % / −43 %
    BCM.WABETACOM Spółka Akcyjna26,3 mil17,38,0 %0,9 %+21,3 %+6 % / +2 %
    AWM.WAAirway Medix Spółka Akcyjna13,8 mil—-25,8 %-117.400,0 %−97,7 %−26 % / −45 %

    Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru WTN.WA din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.

    Prognoza motorului olivLaw

    Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.

    Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.

    Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)

    Scenarii ilustrative

    Ilustrative: nu sunt previziuni și nu au probabilități. Fiecare caz este o poveste coerentă de ipoteze, calculată pe cifrele de azi.

    Pesimist
    Interval admis: -50 … 50 %
    Interval admis: -100 … 100 %
    Interval admis: 0 … 100
    Interval admis: -10 … 20 %
    Interval admis: 0 … 100 %
    De bază
    Interval admis: -50 … 50 %
    Interval admis: -100 … 100 %
    Interval admis: 0 … 100
    Interval admis: -10 … 20 %
    Interval admis: 0 … 100 %
    Optimist
    Interval admis: -50 … 50 %
    Interval admis: -100 … 100 %
    Interval admis: 0 … 100
    Interval admis: -10 … 20 %
    Interval admis: 0 … 100 %
    Nimic nu se salvează.

    Preț estimat (PLN)

    Preț estimatPesimistDe bazăOptimist
    1 ani
    6,88
    Randament total -9 % · Pe an -9 %
    12,11
    Randament total 49 % · Pe an 49 %
    18,17
    Randament total 113 % · Pe an 113 %
    3 ani
    8,16
    Randament total 60 % · Pe an 17 %
    16,02
    Randament total 168 % · Pe an 39 %
    26,16
    Randament total 295 % · Pe an 58 %
    5 ani
    9,68
    Randament total 143 % · Pe an 19 %
    21,18
    Randament total 326 % · Pe an 34 %
    37,67
    Randament total 556 % · Pe an 46 %
    Ce mută cel mai mult prețul la 3 ani
    • P/E la ieșire± 4,00
    • Marja netă± 2,80
    • Creșterea anuală a veniturilor± 2,09
    • Diluare anuală± 0,24

    Analiză AI

    Analiza calitativă nu este încă scrisă pentru această firmă.

    Produse, piață și concurență

    Analiza calitativă nu este încă scrisă pentru această firmă.

    Știri și depuneri

    Din presă

    Nicio știre în arhiva noastră în ultimele 180 de zile.

    Rapoarte anuale (ESEF)

    Cifre calculate de olivLaw din rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.

    Wittchen Spółka Akcyjna (WTN.WA): acțiune, rezultate, evaluare și prognoză · olivLaw