olivlawolivlaw

olivLaw · Cercetare acțiuni Europa

Belysse Group BELYS.BR

Belgia · Euronext Brussels · ISIN BE0974314461 · Verticală: Companii listate din Belgia

0,36EUR+2,56 % · 1 ziÎnchidere 05 nov. 2026

La închiderea din 05 nov. 2026, acțiunea Belysse Group (BELYS.BR) costa 0,36 EUR (+2,56 % într-o zi), cu capitalizare 13,1 mil EUR, P/E 1,2 pe un EPS diluat de 0,29 EUR în ultimele 12 luni, beta 0,01, interval pe 52 de săptămâni 0,32–0,90 EUR.

Date la · Sursa: rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.

Capitalizare
13,1 mil EUR
acțiuni la 31 dec. 2024
P/E (TTM)
1,2
EPS diluat TTM 0,29 · TTM până la 31 dec. 2024
E/P (TTM)
80,56 %
TTM până la 31 dec. 2024
Randament dividend
indisponibil
Beta (2 ani)
0,01
Volatilitate (1 an) 59 %
Interval 52 săpt.
0,320,90

Evoluția prețului

Se încarcă graficul…

Citirea tehnică

RSI (14)
47,9
neutru
Bollinger (20, 2)
0,31 – 0,41
în jumătatea de sus a benzii · %B 0,51 · lățimea benzii 26,8 %
SMA 50 / 200
0,40 / 0,56
tendință descendentă (preț < SMA50 < SMA200)
MACD (12, 26, 9)
-0,01 / -0,01
MACD peste semnal

Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).

Performanță

CompaniaEURO STOXX 50Față de EURO STOXX 50Mediana verticalei
1 lună+0,8 %+0,4 %+0,5 pp—
3 luni−24,7 %−3,3 %−21,4 pp—
6 luni−39,0 %+4,0 %−42,9 pp—
De la început de an−56,1 %+8,1 %−64,2 pp—
1 an−59,6 %+10,7 %−70,2 pp+8,1 %
3 ani−59,6 %+50,1 %−109,6 pp−4,6 %
5 ani−85,9 %+43,6 %−129,5 pp—
Scădere maximă (1 an)
−64,8 %
18 nov. 2025 → 15 oct. 2026
Scădere maximă (5 ani)
−91,7 %
20 ian. 2022 → 15 oct. 2026
Creștere anuală compusă (5 ani)
−32,4 %
EURO STOXX 50 +7,5 %

Randamente de preț, fără dividende.

Rezultate trimestriale

Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).

E/P în timp

E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.

P/E-ul de azi e la percentila 0 din propriul istoric de 1 trimestre (min 2,2, mediană 2,2, max 2,2; doar trimestrele cu profit).

Exerciții anuale

Exercițiu202220232024
Venituri337,4 mil300,9 mil280,4 mil
Venituri an/anindisponibil−10,8 %−6,8 %
Profit net-67,7 mil-11,1 mil10,6 mil
Profit net an/anindisponibilindisponibilindisponibil
EPS diluat-1,88-0,310,29
EPS diluat an/anindisponibilindisponibilindisponibil
netă %-20,1 %-3,7 %3,8 %
Flux de numerar liberindisponibilindisponibilindisponibil

Bilanț și sănătate financiară

Exercițiu 2024 · 31 dec. 2024

Numerar
38,6 mil EUR
Datorie financiară
indisponibil EUR
Datorie netă
indisponibil EUR
Capitaluri proprii
95,5 mil EUR
Active totale
320,3 mil EUR
Datorie / capitaluri
indisponibil
Lichiditate curentă
1,78x
ROE
12,2 %
ROA
3,3 %
Marja FCF
indisponibil

Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)

Venituri și profit net (EUR)

Marje

Cont de profit și pierdere · EUR

Venituri
2022
337,4 mil
2023
300,9 mil
2024
280,4 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Profit operațional
2022
15,4 mil
2023
10,7 mil
2024
23,0 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Amortizare și depreciere
2022
18,7 mil
2023
19,9 mil
2024
19,6 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

EBITDA
2022
34,1 mil ≈
2023
30,6 mil ≈
2024
42,6 mil ≈

esef· 29 apr. 2025derivat

Cheltuieli cu dobânzile
2022
19,7 mil
2023
18,8 mil
2024
24,3 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Profit înainte de impozit
2022
-4,3 mil
2023
-7,7 mil
2024
12,9 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Impozit pe profit
2022
9,0 mil
2023
3,4 mil
2024
2,3 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Profit net
2022
-67,7 mil
2023
-11,1 mil
2024
10,6 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

EPS diluat
2022
-1,88
2023
-0,31
2024
0,29

esef· 29 apr. 2025verificat

Bilanț · EUR

Numerar
2022
38,5 mil
2023
35,8 mil
2024
38,6 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Creanțe
2022
25,0 mil
2023
28,4 mil
2024
17,5 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Stocuri
2022
76,2 mil
2023
52,3 mil
2024
49,6 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Active curente
2022
139,7 mil
2023
117,5 mil
2024
106,3 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Imobilizări corporale nete
2022
108,2 mil
2023
100,8 mil
2024
99,6 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Fond comercial
2022
105,7 mil
2023
103,0 mil
2024
107,7 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Imobilizări necorporale (fără fond comercial)
2022
5,4 mil
2023
5,2 mil
2024
4,7 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Active totale
2022
360,4 mil
2023
327,6 mil
2024
320,3 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Datorii curente
2022
86,0 mil
2023
205,0 mil
2024
59,6 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Datorii totale
2022
267,0 mil
2023
249,8 mil
2024
224,8 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Capital propriu
2022
93,4 mil
2023
77,7 mil
2024
95,5 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Acțiuni în circulație la sfârșitul exercițiului
2022
36,0 mil
2023
35,8 mil
2024
36,5 mil

esef· 29 apr. 2025derivat

Fluxuri de numerar · EUR

Flux de numerar operațional
2022
27,9 mil
2023
31,1 mil
2024
40,1 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Flux de numerar din investiții
2022
151,8 mil
2023
-11,8 mil
2024
-10,2 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Flux de numerar din finanțare
2022
-189,4 mil
2023
-21,5 mil
2024
-28,8 mil

esef· 29 apr. 2025verificat

Indicatori calculați

Creștere

Creșterea cifrei de afaceri (an/an)
-6,8 %
calculat olivLawFY 2024
CAGR venituri 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR venituri 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea EBIT (an/an)
114,5 %
calculat olivLawFY 2024
Creșterea profitului net (an/an)
indisponibil
baza de calcul nu este pozitivă
CAGR profit net 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR profit net 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea EPS (an/an)
indisponibil
baza de calcul nu este pozitivă
CAGR EPS 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR EPS 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea FCF (an/an)
indisponibil
lipsesc date de intrare

Profitabilitate

Marja brută
indisponibil
lipsesc date de intrare
Marja EBITDA
15,2 %
calculat olivLawFY 2024
Marja EBIT
8,2 %
calculat olivLawFY 2024
Marja netă
3,8 %
calculat olivLawFY 2024
Marja FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare

Randamente

ROE
12,2 %
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
ROA
3,3 %
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
ROIC
indisponibil
lipsesc date de intrare
ROCE
8,8 %
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
Rata de distribuire (EPS)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Rata de distribuire (FCF)
indisponibil
lipsesc date de intrare

Bilanț și datorie

Datoria netă
indisponibil
lipsesc date de intrare
Datorie netă / EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
Datorie / capital propriu
indisponibil
lipsesc date de intrare
Acoperirea dobânzilor
0,9x
calculat olivLawFY 2024

Lichiditate

Lichiditatea curentă
1,8x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
Lichiditatea rapidă
1,0x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
Lichiditatea imediată
0,6x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024

Numerar

Fluxul de numerar operațional
40,1 mil EUR
calculat olivLawFY 2024
Investiții (capex)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Fluxul de numerar liber
indisponibil
lipsesc date de intrare
Conversia profitului în FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Conversia EBITDA în numerar
94,3 %
calculat olivLawFY 2024

Eficiență

Zile de încasare (DSO)
30 zile
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
Zile de stoc (DIO)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Zile de plată (DPO)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Ciclul de conversie a numerarului
indisponibil
lipsesc date de intrare

Piață și evaluare

Capitalizare bursieră
13,1 mil EUR
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
Valoarea întreprinderii (EV)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Capitalizare / profit net TTM
1,2x
calculat olivLawFY 2024
P/E (TTM)
1,2x
calculat olivLawFY 2024
Randamentul profitului
80,6 %
calculat olivLawFY 2024
P/B
0,1x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
P/S
0,0x
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
EV/EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
EV/EBIT
indisponibil
lipsesc date de intrare
EV/Venit
indisponibil
lipsesc date de intrare
P/FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Randament FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Randamentul dividendului
indisponibil
niciun dividend în situațiile structurate; absența unei linii nu e un zero confirmat
Randamentul distribuirilor către acționari
indisponibil
lipsesc date de intrare

1 indicatori care nu se aplică sectorului.

Evaluare

Încadrare olivLaw

Date insuficiente
Ce lipsește
  • indicatori disponibili: 4 din minimum 6
  • acoperirea ponderilor scorului: 27,1 % din minimum 60 %

Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.

Preț de închidere

0,36 EUR

05 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere

Capitalizare: 13,1 mil EUR

Indicatori-cheie

Capitalizare bursieră
13,1 mil EUR
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
P/E (TTM)
1,2x
calculat olivLawFY 2024
P/B
0,1x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
EV/EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
ROE
12,2 %
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
Marja netă
3,8 %
calculat olivLawFY 2024
Creșterea cifrei de afaceri (an/an)
-6,8 %
calculat olivLawFY 2024
Randamentul dividendului
indisponibil
niciun dividend în situațiile structurate; absența unei linii nu e un zero confirmat

Acoperire și prospețime

24/37 linii de raportare prezente
Ultimul exercițiu complet: 2024
Ultima perioadă raportată: 31 dec. 2024
Data ultimului bilanț: 31 dec. 2024
Numărul de acțiuni (coperta ultimei depuneri), la: 31 dec. 2024
Sursă: esefpublicat 29 apr. 2025
verificat 74derivat 3

Datele sunt mai vechi decât pragul de prospețime.

Scorul pe grupe

27 % · Date insuficiente

Interval de valoare estimat

Jos
3,20
EUR pe acțiune
Mijloc
4,46
EUR pe acțiune
Sus
6,85
EUR pe acțiune
Preț: 0,36 EUR
Prețul este sub interval
Potențial până la valoarea centrală: 1.139,2 % (valoare / preț − 1)
Marja de siguranță: 91,9 % (1 − preț / valoare)
Acord între metode: o singură metodă · 1 metode folosite · 1 baze independente

Intervalul agregat = mediana limitelor inferioare, centrale și superioare ale metodelor valide; nu e un interval de probabilitate și nu acoperă toate rezultatele. Anvelopa tuturor metodelor: 3,20 – 6,85 EUR.

Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.

Intervalele metodelor (EUR pe acțiune)

— — Mijloc · ▏ Preț

Metode de evaluare

  • DCF (flux de numerar actualizat)indisponibil · lipsesc date de intrare
  • Colegi: EV/EBITDAindisponibil · lipsește datoria netă: trecerea de la EV la capitaluri nu se poate face (datoria lipsă nu e zero)
  • Colegi: P/E3,20 – 6,85 (Mijloc 4,46)
    24 firme folosite · multiplul median 15,4x · quartile 11,0x – 23,6x
    ACKB.BR, AGS.BR, AZE.BR, BANI.BR, BAR.BR, BEKB.BR, BPOST.BR, CAMB.BR, CFEB.BR, COLR.BR, DECB.BR, DEME.BR, DIE.BR, ECONB.BR, ELI.BR, EVS.BR, FAGR.BR, FLOB.BR, FOU.BR, IBAB.BR, JEN.BR, KIN.BR, MELE.BR, MOUR.BR
  • Dividende actualizate (DDM)indisponibil · compania nu distribuie dividende: modelul de dividende nu se aplică fără o ipoteză explicită de inițiere

Ipoteze (ilustrative, editoriale)

Rata fără risc
3,0 %
Prima de risc a pieței
5,5 %
Beta (implicit)
1,00
Costul capitalului propriu
8,5 %
Creștere terminală
2,0 %

Scorul pe factori

Date insuficiente

Poarta de dovezi minime: indicatori disponibili: 4 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 27,1 % din minimum 60 %

FactorValoareScorPondere folosită
ROIC · Calitateindisponibilindisponibil—
Marja netă · Calitate3,8 %49 (față de colegi)23 %
Conversia profitului în FCF · Calitateindisponibilindisponibil—
CAGR venituri 3 ani · Creștereindisponibilindisponibil—
CAGR EPS 3 ani · Creștereindisponibilindisponibil—
Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorieindisponibilindisponibil—
Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie0,9x0 (pe interval fix)23 %
Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie1,8x82 (pe interval fix)15 %
P/E (TTM) · Evaluare1,2x100 (față de colegi)38 %
EV/EBITDA · Evaluareindisponibilindisponibil—
Randament FCF · Evaluareindisponibilindisponibil—
Randamentul distribuirilor către acționari · Randamenteindisponibilindisponibil—
Rata de distribuire (FCF) · Randamenteindisponibilindisponibil—

Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.

Grupele scorului

  • Bilanț și datorie33/100 · 2/3 factori cu valoare
  • Creștere· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
  • Calitate· parțial49/100 · 1/3 factori cu valoare
  • Randamente· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
  • Evaluare· parțial100/100 · 1/3 factori cu valoare

O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.

Memo

Belysse Group (BELYS.BR). Ultimul exercițiu complet: 2024; date până la 2024-12-31.

Cifre calculate din situațiile financiare: venit 280,4 mil EUR în 2024; creștere an/an -6,8 %; marjă netă 3,8 %; ROE 12,2 %.

Intervalul de valoare estimat este 3,20–6,85 EUR pe acțiune (mediana a 1 metode, acord între metode: o singură metodă); ipotezele sunt ilustrative. Față de valoarea centrală de 4,46 EUR, prețul de 0,36 EUR lasă un potențial de 1 139,2 % (valoare / preț − 1) și o marjă de siguranță de 91,9 % (1 − preț / valoare). Intervalul e mediana limitelor inferioare, centrale și superioare ale metodelor, nu un interval de probabilitate.

Date insuficiente pentru un verdict (indicatori disponibili: 4 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 27,1 % din minimum 60 %).

Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.

Ce susține teza

  • Lichiditatea curentă: 1,8x
  • P/E (TTM): 1,2x
  • Prețul este sub intervalul de valoare estimat

Ce o infirmă

  • Acoperirea dobânzilor: 0,9x

Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): ROIC, Conversia profitului în FCF, CAGR venituri 3 ani, CAGR EPS 3 ani, Datorie netă / EBITDA, EV/EBITDA, Randament FCF, Randamentul distribuirilor către acționari, Rata de distribuire (FCF).

Față de mediana verticalei

Companii listate din Belgia · aceeași țară · comparată cu 39 firme

Multipli și rentabilitate față de mediană

P/E
1,2x
mediana verticalei 17,2x
sub mediană (−92,8 %)
EV/EBITDA
—
mediana verticalei 5,2x
P/S
0,0x
mediana verticalei 1,1x
sub mediană (−95,9 %)
P/B
0,1x
mediana verticalei 1,3x
sub mediană (−89,6 %)
ROE
12,2 %
mediana verticalei 8,3 %
peste mediană (+47,8 %)
Marja netă
3,8 %
mediana verticalei 4,3 %
sub mediană (−12,1 %)
Marja EBIT
8,2 %
mediana verticalei 7,9 %
la mediană
Venituri an/an
-6,8 %
mediana verticalei 1,0 %
sub mediană (−790,0 %)
Datorie netă/EBITDA
—
mediana verticalei 0,5x
Randament dividend
—
mediana verticalei 1,8 %

Prețul rebazat la 100 (lunar, 5 ani)

Firmele verticalei

CapitalizareP/EROEMarja netăVenituri an/an1A / 3A
ELI.BRElia Group11,9 mld23,39,6 %13,6 %−2,0 %+28 % / +34 %
LOTB.BRLotus Bakeries11,4 mld66,420,9 %12,7 %+10,0 %+82 % / +76 %
GBLB.BRGroupe Bruxelles Lambert - Groep Brussel Lambert10,6 mld82,40,8 %2,1 %+1,0 %+6 % / +9 %
DIE.BRD'ieteren Group9,7 mld23,2—5,3 %−1,5 %+22 % / +16 %
ACKB.BRAckermans & Van Haaren8,8 mld22,28,4 %7,6 %+18,6 %+22 % / +77 %
COLR.BRColruyt Group4,4 mld14,69,4 %2,9 %+3,1 %+12 % / −6 %
DEME.BRDeme Group4,2 mld12,215,5 %8,3 %+1,3 %+21 % / +72 %
AZE.BRAzelis Group2,9 mld16,16,6 %4,3 %+1,5 %+29 % / −42 %
MELE.BRMelexis2,1 mld12,430,7 %18,4 %−3,3 %−1 % / −38 %
BEKB.BRNV Bekaert SA2,1 mld30,73,1 %1,8 %−6,4 %+10 % / −5 %
FAGR.BRFagron1,8 mld22,216,7 %9,2 %+14,3 %+15 % / +40 %
KIN.BRKinepolis Group1,4 mld33,919,3 %7,0 %−4,5 %+62 % / +11 %
JEN.BRJensen Group706,9 mil17,215,1 %9,1 %+13,3 %+28 % / +111 %
BAR.BRBarco563,5 mil9,17,9 %6,7 %−9,9 %−48 % / −59 %
IBAB.BRIon Beam Applications487,2 mil39,510,7 %2,1 %+24,5 %+48 % / +52 %
DECB.BRDeceuninck341,3 mil24,64,3 %1,7 %−4,5 %+8 % / +8 %
CAMB.BRCampine272,3 mil12,228,6 %6,1 %+13,4 %−12 % / +161 %
CFEB.BRAannemingsmaatschappij Cfe266,8 mil11,19,9 %2,0 %−5,3 %+22 % / +48 %
MOUR.BRMoury Construct261,2 mil10,721,3 %13,1 %−4,0 %+11 % / +76 %
EVS.BREvs Broadcast Equipment245,9 mil6,020,8 %21,7 %+14,3 %−49 % / −36 %
BPOST.BRBpost229,8 mil3,56,3 %1,5 %−2,6 %−39 % / −75 %
ECONB.BREconocom Group210,7 mil40,51,2 %0,2 %+4,3 %−1 % / −36 %
IMMO.BRImmobel172,2 mil—-7,4 %-25,2 %−32,8 %−24 % / −36 %
MONNI.BRKeyware Technologies171,0 mil162,03,5 %4,5 %−5,9 %−5 % / −17 %
HYSG.BRHybrid Software Group PLC121,3 mil—-2,5 %-5,5 %+7,2 %−4 % / +13 %

Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru BELYS.BR din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.

Prognoza motorului olivLaw

Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.

Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.

Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)

Scenarii ilustrative

Ilustrative: nu sunt previziuni și nu au probabilități. Fiecare caz este o poveste coerentă de ipoteze, calculată pe cifrele de azi.

Pesimist
Interval admis: -50 … 50 %
Interval admis: -100 … 100 %
Interval admis: 0 … 100
Interval admis: -10 … 20 %
Interval admis: 0 … 100 %
De bază
Interval admis: -50 … 50 %
Interval admis: -100 … 100 %
Interval admis: 0 … 100
Interval admis: -10 … 20 %
Interval admis: 0 … 100 %
Optimist
Interval admis: -50 … 50 %
Interval admis: -100 … 100 %
Interval admis: 0 … 100
Interval admis: -10 … 20 %
Interval admis: 0 … 100 %
Nimic nu se salvează.

Preț estimat (EUR)

Preț estimatPesimistDe bazăOptimist
1 ani
0,19
Randament total -47 % · Pe an -47 %
0,34
Randament total -5 % · Pe an -5 %
0,52
Randament total 44 % · Pe an 44 %
3 ani
0,15
Randament total -58 % · Pe an -25 %
0,31
Randament total -14 % · Pe an -5 %
0,52
Randament total 44 % · Pe an 13 %
5 ani
0,12
Randament total -66 % · Pe an -20 %
0,28
Randament total -23 % · Pe an -5 %
0,52
Randament total 44 % · Pe an 8 %
Ce mută cel mai mult prețul la 3 ani
  • P/E la ieșire± 0,08
  • Marja netă± 0,05
  • Creșterea anuală a veniturilor± 0,05
  • Diluare anuală± 0,00

Analiză AI

Analiza calitativă nu este încă scrisă pentru această firmă.

Produse, piață și concurență

Analiza calitativă nu este încă scrisă pentru această firmă.

Știri și depuneri

Din presă

Nicio știre în arhiva noastră în ultimele 180 de zile.

Rapoarte anuale (ESEF)

Cifre calculate de olivLaw din rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.