olivLaw · Cercetare acțiuni Europa
Eastnine AB (publ) EAST.ST
Suedia · Nasdaq Stockholm · ISIN SE0022050183 · Verticală: Companii listate din Suedia
Eastnine AB este un proprietar de birouri în Polonia, Lituania și Letonia, cu un portofoliu de 16 proprietăți și o valoare a proprietăților de 960,5 MEUR la sfârșitul anului 2025. Compania este relevantă acum pentru că piețele sale regionale arată semne de stabilitate, iar cererea concentrată pe clădiri moderne și eficiente energetic favorizează portofoliul său.
La închiderea din 04 nov. 2026, acțiunea Eastnine AB (publ) (EAST.ST) costa 43,10 SEK (+2,38 % într-o zi), cu beta 0,38, interval pe 52 de săptămâni 41,00–51,50 SEK.
Date la · analiza AI din · Sursa: rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.
Evoluția prețului
Se încarcă graficul…
Citirea tehnică
- RSI (14)
- 54,8
- neutru
- Bollinger (20, 2)
- 41,00 – 43,37
- în jumătatea de sus a benzii · %B 0,89 · lățimea benzii 5,6 %
- SMA 50 / 200
- 43,44 / 45,39
- tendință descendentă (preț < SMA50 < SMA200)
- MACD (12, 26, 9)
- -0,20 / -0,34
- MACD peste semnal
Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).
Performanță
| Compania | EURO STOXX 50 | Față de EURO STOXX 50 | Mediana verticalei | |
|---|---|---|---|---|
| 1 lună | +3,2 % | +0,4 % | +2,9 pp | — |
| 3 luni | −8,2 % | −3,3 % | −4,9 pp | — |
| 6 luni | −2,9 % | +4,0 % | −6,9 pp | — |
| De la început de an | −14,3 % | +8,1 % | −22,4 pp | — |
| 1 an | −13,1 % | +10,7 % | −23,8 pp | −7,5 % |
| 3 ani | +11,4 % | +50,1 % | −38,7 pp | +12,4 % |
| 5 ani | +10,8 % | +43,6 % | −32,8 pp | — |
Randamente de preț, fără dividende.
Rezultate trimestriale
Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).
E/P în timp
prețul (USD) și raportarea sunt în monede diferite
E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.
Exerciții anuale
| Exercițiu | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Venituri | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| Venituri an/an | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| Profit net | -72,0 mil | 5,9 mil | 41,7 mil |
| Profit net an/an | indisponibil | indisponibil | +606,5 % |
| EPS diluat | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| EPS diluat an/an | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| netă % | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| Flux de numerar liber | 16,7 mil | 21,2 mil | 29,7 mil |
Bilanț și sănătate financiară
Exercițiu 2025 · 31 dec. 2025
- Numerar
- 47,2 mil EUR
- Datorie financiară
- indisponibil EUR
- Datorie netă
- indisponibil EUR
- Capitaluri proprii
- 467,9 mil EUR
- Active totale
- 1,0 mld EUR
- Datorie / capitaluri
- indisponibil
- Lichiditate curentă
- 2,05x
- ROE
- 9,2 %
- ROA
- 4,1 %
- Marja FCF
- indisponibil
Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)
Venituri și profit net (EUR)
Cont de profit și pierdere · EUR
| Linie | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Profit operațional | 17,7 mil | 22,2 mil | 31,0 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Profit înainte de impozit | -74,6 mil | 12,6 mil | 53,5 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Impozit pe profit | 449,0 mii | 1,5 mil | 2,0 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Profit net | -72,0 mil | 5,9 mil | 41,7 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Dividend pe acțiune | — | 1,20 | — | esef· 26 oct. 2026verificat |
Bilanț · EUR
| Linie | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Numerar | 128,5 mil | 27,5 mil | 47,2 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Active curente | 134,0 mil | 40,1 mil | 60,8 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Imobilizări necorporale (fără fond comercial) | — | 0 | 290,0 mii | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Active totale | 713,1 mil | 982,6 mil | 1,0 mld | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Datorii curente | 99,1 mil | 55,5 mil | 29,6 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Capital propriu | 400,2 mil | 437,3 mil | 467,9 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
Fluxuri de numerar · EUR
| Linie | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Flux de numerar operațional | 16,7 mil | 21,2 mil | 30,2 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Investiții (capex) | 30,0 mii | 21,0 mii | 494,0 mii | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Flux de numerar liber | 16,7 mil ≈ | 21,2 mil ≈ | 29,7 mil ≈ | esef· 26 oct. 2026derivat |
| Flux de numerar din investiții | 141,3 mil | -324,9 mil | -6,6 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Flux de numerar din finanțare | -49,3 mil | 202,7 mil | -4,0 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Dividende plătite | 6,6 mil | 8,3 mil | 10,5 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
≈ calculat olivLaw din liniile raportate ale aceluiași an: Flux de numerar operațional − Investiții (capex).
Indicatori calculați
Creștere
Profitabilitate
Randamente
Bilanț și datorie
Lichiditate
Numerar
Eficiență
Piață și evaluare
1 indicatori care nu se aplică sectorului.
Evaluare
Încadrare olivLaw
- indicatori disponibili: 3 din minimum 6
- acoperirea ponderilor scorului: 14,6 % din minimum 60 %
Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.
Preț de închidere
04 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere
Capitalizare: indisponibil
Prețul și raportarea sunt în monede diferite; indicatorii de piață sunt indisponibili.
Indicatori-cheie
Acoperire și prospețime
Scorul pe grupe
15 % · Date insuficiente
Interval de valoare estimat
Intervalul agregat = mediana limitelor inferioare, centrale și superioare ale metodelor valide; nu e un interval de probabilitate și nu acoperă toate rezultatele. Anvelopa tuturor metodelor: 16,32 – 22,25 EUR.
Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.
Intervalele metodelor (EUR pe acțiune)
— — Mijloc · ▏ Preț
Metode de evaluare
- DCF (flux de numerar actualizat)indisponibil · lipsesc date de intrare
- Colegi: EV/EBITDAindisponibil · lipsește datoria netă: trecerea de la EV la capitaluri nu se poate face (datoria lipsă nu e zero)
- Colegi: P/Eindisponibil · lipsesc date de intrare
- Dividende actualizate (DDM)16,32 – 22,25 (Mijloc 18,83)
Ipoteze (ilustrative, editoriale)
- Rata fără risc
- 3,0 %
- Prima de risc a pieței
- 5,5 %
- Beta (implicit)
- 1,00
- Costul capitalului propriu
- 8,5 %
- Creștere terminală
- 2,0 %
Scorul pe factori
Date insuficiente
Poarta de dovezi minime: indicatori disponibili: 3 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 14,6 % din minimum 60 %
| Factor | Valoare | Scor | Pondere folosită |
|---|---|---|---|
| ROIC · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| Marja netă · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| Conversia profitului în FCF · Calitate | 71,1 % | 59 (pe interval fix) | 43 % |
| CAGR venituri 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR EPS 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorie | indisponibil | indisponibil | — |
| Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie | indisponibil | indisponibil | — |
| Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie | 2,1x | 100 (pe interval fix) | 29 % |
| P/E (TTM) · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| EV/EBITDA · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randament FCF · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randamentul distribuirilor către acționari · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
| Rata de distribuire (FCF) · Randamente | 35,2 % | 100 (pe interval fix) | 29 % |
Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.
Grupele scorului
- Bilanț și datorie· parțial100/100 · 1/3 factori cu valoare
- Creștere· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
- Calitate· parțial59/100 · 1/3 factori cu valoare
- Randamente· parțial100/100 · 1/2 factori cu valoare
- Evaluare· parțialindisponibil · 0/3 factori cu valoare
O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.
Memo
EASTNINE AB (PUBL) (EAST.ST). Ultimul exercițiu complet: 2025; date până la 2025-12-31.
Cifre calculate din situațiile financiare: ROE 9,2 %.
Intervalul de valoare estimat este 16,32–22,25 EUR pe acțiune (mediana a 1 metode, acord între metode: o singură metodă); ipotezele sunt ilustrative. Intervalul e mediana limitelor inferioare, centrale și superioare ale metodelor, nu un interval de probabilitate.
Date insuficiente pentru un verdict (indicatori disponibili: 3 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 14,6 % din minimum 60 %).
Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.
Ce susține teza
- Lichiditatea curentă: 2,1x
- Rata de distribuire (FCF): 35,2 %
Ce o infirmă
Niciun semnal în factorii calculați. Nu înseamnă absența riscurilor: factorii fără date nu au fost evaluați, iar riscurile de afacere (marje, stocuri, cerere) sunt în analiza din surse.
Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): ROIC, Marja netă, CAGR venituri 3 ani, CAGR EPS 3 ani, Datorie netă / EBITDA, Acoperirea dobânzilor, P/E (TTM), EV/EBITDA, Randament FCF, Randamentul distribuirilor către acționari.
Față de mediana verticalei
Companii listate din Suedia · aceeași țară · comparată cu 40 firme
Multipli și rentabilitate față de mediană
Firmele verticalei
| Capitalizare | P/E | ROE | Marja netă | Venituri an/an | 1A / 3A | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ALFA.STAlfa Laval AB | 224,5 mld | 27,1 | 19,4 % | 11,9 % | +4,1 % | +22 % / +39 % |
| BOL.STBoliden Ab | 144,0 mld | 15,3 | 13,3 % | 10,1 % | +4,8 % | +13 % / +83 % |
| CAST.STCastellum Aktiebolag | 66,3 mld | 70,7 | 1,2 % | 9,8 % | −2,6 % | +26 % / +5 % |
| AAK.STAak Ab (publ) | 46,7 mld | 13,7 | 17,2 % | 7,5 % | +2,2 % | −32 % / −15 % |
| CAMX.STCamurus AB | 39,4 mld | 54,2 | 19,5 % | 32,5 % | +21,3 % | +8 % / +44 % |
| BRAV.STBravida Holding AB | 31,1 mld | 25,3 | 13,7 % | 4,4 % | −4,9 % | +90 % / +131 % |
| ASKER.STAsker Healthcare Group AB | 29,5 mld | 60,0 | 9,8 % | 2,9 % | +11,7 % | −18 % / indisponibil |
| ALLEI.STAlleima AB | 23,1 mld | 34,4 | 4,1 % | 3,6 % | −5,4 % | +12 % / +22 % |
| BURE.STBure Equity AB | 22,8 mld | — | -21,0 % | — | indisponibil | +21 % / +21 % |
| AQ.STAQ Group AB | 20,0 mld | 29,6 | 14,9 % | 7,5 % | +6,0 % | +15 % / +122 % |
| ALTRA.STAltra Fastigheter AB | 17,9 mld | 33,0 | 3,0 % | 15,1 % | −2,2 % | +6 % / +16 % |
| ATT.STAttendo AB (publ) | 17,1 mld | 21,1 | 15,1 % | 4,3 % | +0,1 % | +36 % / +230 % |
| AFRY.STAfry Ab | 14,8 mld | 18,5 | 6,2 % | 3,1 % | −5,2 % | −17 % / +3 % |
| ATRLJ-B.STAtrium Ljungberg AB | 13,9 mld | 16,8 | 2,9 % | 23,9 % | −2,0 % | −34 % / −45 % |
| ALIG.STAlimak Group AB (publ) | 12,8 mld | 21,3 | 8,2 % | 8,8 % | −3,2 % | −17 % / +51 % |
| ACAD.STAcadeMedia AB | 12,7 mld | 15,4 | 12,7 % | 4,3 % | +9,7 % | +22 % / +138 % |
| BOOZT.STBoozt AB | 10,3 mld | 36,8 | 10,4 % | 3,6 % | +0,5 % | +53 % / +40 % |
| APOTEA.STApotea AB (publ) | 9,9 mld | 43,5 | 31,3 % | 3,2 % | +10,1 % | +7 % / indisponibil |
| BUFAB.STBufab AB (publ) | 5,1 mld | 9,3 | 15,1 % | 6,9 % | −7,4 % | +38 % / +112 % |
| CEVI.STCellaVision AB | 4,8 mld | 31,1 | 18,0 % | 20,2 % | +4,9 % | +21 % / +13 % |
| COOR.STCoor Service Management Holding AB | 4,7 mld | 18,4 | 13,0 % | 2,2 % | +16,7 % | +2 % / +26 % |
| ACTI.STActive Biotech AB (publ) | 4,6 mld | — | -84,5 % | — | indisponibil | −37 % / −79 % |
| BHG.STBHG Group AB | 4,5 mld | 30,7 | 2,5 % | 1,4 % | +6,2 % | −20 % / +110 % |
| CARA.STCarasent AB (publ) | 1,8 mld | 52,5 | 4,1 % | 10,1 % | +24,9 % | −7 % / +90 % |
| BICO.STBICO Group AB | 1,7 mld | — | -46,0 % | -72,7 % | −13,3 % | +14 % / −52 % |
Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru EAST.ST din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.
Prognoza motorului olivLaw
Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.
Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.
Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)
Scenarii ilustrative
Scenariile nu sunt disponibile. lipsesc date de intrare
Analiză AI
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Pe scurt
Eastnine AB este un proprietar de birouri în Polonia, Lituania și Letonia, cu un portofoliu de 16 proprietăți și o valoare a proprietăților de 960,5 MEUR la sfârșitul anului 2025 1. Compania este relevantă acum pentru că piețele sale regionale arată semne de stabilitate, iar cererea concentrată pe clădiri moderne și eficiente energetic favorizează portofoliul său 1.
SWOT
Puncte tari
- Portofoliu modern, cu vârstă medie redusă și certificări de sustenabilitate pentru întreaga suprafață.
- Chiriași stabili, în mare parte companii internaționale, cu contracte pe termen mediu și lung.
- Structură de contracte triple-net, care transferă majoritatea costurilor de exploatare către chiriași.
Puncte slabe
- Concentrare geografică pe patru orașe din Europa Centrală și de Est, cu expunere la piețele locale.
- Rata de ocupare în Riga este scăzută, ceea ce pune presiune pe veniturile din această piață.
- Echipă administrativă redusă, cu dependență de câteva persoane cheie.
Oportunități
- Dezvoltarea proiectelor din Riga și Vilnius ar putea adăuga suprafață modernă dacă vor fi precontractate.
- Interesul investitorilor internaționali pentru regiune ar putea susține valorile proprietăților.
- Cererea pentru clădiri sustenabile și flexibile ar putea favoriza portofoliul modern al companiei.
Amenințări
- O scădere a cererii de birouri din cauza muncii hibride ar putea reduce chiriile și ratele de ocupare.
- Creșterea randamentelor cerute de investitori ar putea diminua valoarea proprietăților.
- Tensiunile geopolitice și tarifele comerciale ar putea afecta activitatea chiriașilor.
Riscuri
- Scăderea cererii de birouriridicat
Cererea de spații de birouri se poate schimba, iar adaptarea la noile cerințe ale chiriașilor poate necesita investiții suplimentare 1.
- Evaluări negative ale proprietățilorridicat
Valoarea proprietăților depinde de randamente și de chiriile de piață, iar modificarea acestor factori ar putea duce la reduceri de valoare 1.
- Costuri de finanțaremediu
Nivelul dobânzilor și refinanțarea datoriilor pot afecta rezultatul dacă condițiile de creditare se înrăutățesc 1.
- Risc valutarmediu
Veniturile și datoriile în monede diferite pot genera fluctuații ale rezultatului financiar în euro 1.
- Risc de securitate ciberneticăscăzut
Sistemele IT ale companiei pot fi atacate, iar informațiile sau operațiunile pot fi afectate dacă apar breșe 1.
Teza de investiție
Ce ar trebui să fie adevărat (scenariul favorabil)
- Dacă piețele din Varșovia și Vilnius își mențin stabilitatea, portofoliul modern ar putea susține venituri stabile din chirii.
- Dezvoltarea proiectelor din Riga și Vilnius ar putea adăuga valoare dacă există precontractare suficientă.
- Interesul crescut al investitorilor internaționali pentru regiune ar putea susține prețurile și lichiditatea.
Ce ar strica teza
- Dacă cererea pentru birouri scade structural, ratele de ocupare și chiriile ar putea fi presate în jos.
- Rata scăzută de ocupare din Riga ar putea continua să afecteze veniturile din această piață.
- Dacă randamentele cerute cresc, valoarea proprietăților ar putea fi redusă semnificativ.
De urmărit
- Evoluția ratei de ocupare economică, în special în Riga2026
- Stadiul proiectelor de dezvoltare din Riga și Vilnius și precontractarea acestora2026
- Evoluția chiriilor de top la Varșovia și VilniusUrmătorul raport anual
- Condițiile de refinanțare și costul finanțării bancare2026
Produse, piață și concurență
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Afacerea
Eastnine investește în clădiri de birouri de înaltă calitate din Varșovia, Poznan, Vilnius și Riga, cu o suprafață de închiriat de aproximativ 271500 kvm la finalul anului 2025 1. Modelul de activitate se bazează pe contracte de tip triple-net, prin care o mare parte din costurile de exploatare sunt refacturate chiriașilor, iar chiriașii sunt în principal companii internaționale mari 1. La 31 decembrie 2025, rata de ocupare economică era de 95,8% 1.
În 2025 Eastnine nu a achiziționat și nu a vândut nicio proprietate, iar investițiile în proprietățile existente au fost limitate 1. Compania are trei proiecte de dezvoltare în fază de planificare, două în Riga și unul în Vilnius, care vor începe doar dacă vor putea demonstra rezultate satisfăcătoare 1. Suprafața medie a proprietăților este relativ nouă, ceea ce reduce presiunea pe cheltuielile de modernizare 1.
Structura de finanțare este diversificată, cu șapte bănci din mai multe țări europene, iar expunerea la riscurile de refinanțare și de dobândă este monitorizată de finanțe 1. Rata de ocupare și hyresvärdet sunt principalii factori care determină veniturile, iar pe termen mediu acestea depind de evoluția pieței birourilor din regiune 1.
Segmente
Polonia
Polonia este cea mai mare piață a Eastnine, cu proprietăți în Varșovia și Poznan care reprezintă 52% din valoarea totală a portofoliului 1. Clădirea Warsaw Unit din Varșovia este complet ocupată, iar proprietățile din Poznan au o rată de ocupare de 99% 1. Chiriașii includ companii mari precum Allegro și Warta 1.
Piața în context
Piețele de birouri din regiune au arătat stabilitate în 2025, cu chirii de top în creștere la Varșovia și vacanțe în scădere 1. Tranzacțiile au fost stabile față de 2024, cu investitori regionali dominanți și un interes tot mai mare din partea capitalului internațional 1. Cererea se concentrează pe clădiri moderne, energetic eficiente și bine situate, ceea ce favorizează portofoliul Eastnine 1.
Riscul de piață rămâne ridicat în Lituania și Letonia, unde numărul de tranzacții majore a fost redus, iar prețurile au fost stabile dar cu puțini cumpărători 1. Dacă cererea de birouri se va schimba sub presiunea muncii hibride sau a crizei economice, valorile proprietăților ar putea fi afectate 1.
Tendințe
- Stabilizarea pieței birourilor în Poloniavânt din spate
Chiriile de top au continuat să crească la Varșovia, iar vacanțele s-au redus treptat, ceea ce sprijină veniturile din proprietățile Eastnine din Polonia 1.
- Accesul la finanțare bancarăvânt din spate
Bănci au oferit mai multă finanțare pentru companii imobiliare cu bilanțuri solide și active de calitate, ceea ce poate facilita refinanțarea portofoliului 1.
- Selectivitate în prețurimixt
Prețurile au rămas selective, cu clădirile premium favorizate în raport cu cele secundare, ceea ce ar putea limita valorificarea proprietăților mai vechi 1.
- Cerințe de sustenabilitate și tehnologievânt din spate
Chiriașii acordă tot mai multă importanță flexibilității, sustenabilității și mediului de lucru, ceea ce favorizează clădirile cu standard tehnic ridicat 1.
Poziția concurențială
Eastnine concurează cu alți dezvoltatori și administratori de birouri din regiune, precum HB Reavis, CPI Property Group și Vastint, care activează în aceleași orașe 1. Concurența se manifestă în special pentru chiriași mari și pentru proiectele de dezvoltare din centrele orașelor 1.
Piața este fragmentată, iar investitorii regionali și internaționali se află în competiție pentru aceleași clădiri de calitate 1. Avantajul Eastnine ar putea consta în concentrarea pe clădiri moderne și bine certificate, dar această poziție trebuie susținută prin rate de ocupare ridicate 1.
- HB Reavis
Dezvoltator și administrator de birouri activ la Varșovia, listat în afara SUA.
- CPI Property Group
Grup imobiliar activ la Varșovia, fără listare în SUA.
- Vastint
Dezvoltator activ în Poznan, Riga, Vilnius și Varșovia, fără listare în SUA.
- Eften Capital
Investitor și administrator de birouri activ la Riga și Vilnius.
Știri și depuneri
Din presă
Nicio știre în arhiva noastră în ultimele 180 de zile.
Rapoarte anuale (ESEF)
- Raportul anual 202526 oct. 2026
- Raportul anual 202408 mai 2025
Surse
- [1] Annual report, fiscal year ended 2025-12-31 (ESEF) · SEC / Eastnine AB (publ) · 31 dec. 2025
Cifre calculate de olivLaw din rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.