olivlawolivlaw

olivLaw · Cercetare acțiuni Europa

Lagardere SA MMB.PA

Franța · Euronext Paris · ISIN FR0000130213 · Verticală: Companii listate din Franța

18,64EUR+1,19 % · 1 ziÎnchidere 05 nov. 2026

La închiderea din 05 nov. 2026, acțiunea Lagardere SA (MMB.PA) costa 18,64 EUR (+1,19 % într-o zi), cu capitalizare 2,6 mld EUR, P/E 15,8 pe un EPS diluat de 1,18 EUR în ultimele 12 luni, beta 0,39, interval pe 52 de săptămâni 17,28–20,35 EUR.

Date la · Sursa: rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.

Capitalizare
2,6 mld EUR
acțiuni la 31 dec. 2024
P/E (TTM)
15,8
EPS diluat TTM 1,18 · TTM până la 31 dec. 2024
E/P (TTM)
6,33 %
TTM până la 31 dec. 2024
Randament dividend
indisponibil
Beta (2 ani)
0,39
Volatilitate (1 an) 20 %
Interval 52 săpt.
17,2820,35

Evoluția prețului

Se încarcă graficul…

Citirea tehnică

RSI (14)
59,4
puternic (55–70)
Bollinger (20, 2)
17,92 – 18,65
în jumătatea de sus a benzii · %B 0,99 · lățimea benzii 4,0 %
SMA 50 / 200
18,25 / 18,52
tendință mixtă
MACD (12, 26, 9)
0,05 / 0,01
MACD peste semnal

Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).

Performanță

CompaniaEURO STOXX 50Față de EURO STOXX 50Mediana verticalei
1 lună+3,0 %−0,6 %+3,6 pp—
3 luni−0,7 %−4,2 %+3,4 pp—
6 luni+2,8 %+4,3 %−1,6 pp—
De la început de an−1,6 %+7,5 %−9,1 pp—
1 an−0,5 %+9,9 %−10,5 pp−6,8 %
3 ani−0,5 %+49,8 %−50,4 pp−15,9 %
5 ani−18,5 %+42,8 %−61,4 pp—
Scădere maximă (1 an)
−13,2 %
07 iul. 2026 → 23 iul. 2026
Scădere maximă (5 ani)
−43,9 %
22 feb. 2022 → 16 sept. 2022
Creștere anuală compusă (5 ani)
−4,0 %
EURO STOXX 50 +7,4 %

Randamente de preț, fără dividende.

Rezultate trimestriale

Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).

E/P în timp

E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.

P/E-ul de azi e la percentila 0 din propriul istoric de 3 trimestre (min 17,2, mediană 17,6, max 18,2; doar trimestrele cu profit).

Exerciții anuale

Exercițiu202220232024
Venituri6,9 mld8,1 mld8,9 mld
Venituri an/anindisponibil+16,6 %+10,7 %
Profit net161,0 mil144,0 mil168,0 mil
Profit net an/anindisponibil−10,6 %+16,7 %
EPS diluat1,141,011,18
EPS diluat an/anindisponibil−11,4 %+16,8 %
netă %2,3 %1,8 %1,9 %
Flux de numerar liberindisponibilindisponibilindisponibil

Bilanț și sănătate financiară

Exercițiu 2024 · 31 dec. 2024

Numerar
393,0 mil EUR
Datorie financiară
indisponibil EUR
Datorie netă
indisponibil EUR
Capitaluri proprii
1,1 mld EUR
Active totale
9,5 mld EUR
Datorie / capitaluri
indisponibil
Lichiditate curentă
0,77x
ROE
16,4 %
ROA
1,8 %
Marja FCF
indisponibil

Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)

Venituri și profit net (EUR)

Marje

Cont de profit și pierdere · EUR

Venituri
2022
6,9 mld
2023
8,1 mld
2024
8,9 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Profit operațional
2022
320,0 mil
2023
434,0 mil
2024
578,0 mil

esef· 15 apr. 2025verificat

Cheltuieli cu dobânzile
2022
91,0 mil
2023
118,0 mil
2024
166,0 mil

esef· 15 apr. 2025verificat

Profit înainte de impozit
2022
185,0 mil
2023
248,0 mil
2024
329,0 mil

esef· 15 apr. 2025verificat

Impozit pe profit
2022
33,0 mil
2023
78,0 mil
2024
127,0 mil

esef· 15 apr. 2025verificat

Profit net
2022
161,0 mil
2023
144,0 mil
2024
168,0 mil

esef· 15 apr. 2025verificat

EPS diluat
2022
1,14
2023
1,01
2024
1,18

esef· 15 apr. 2025verificat

Bilanț · EUR

Numerar
2022
851,0 mil
2023
467,0 mil
2024
393,0 mil

esef· 15 apr. 2025verificat

Creanțe
2022
957,0 mil
2023
1,0 mld
2024
1,0 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Stocuri
2022
833,0 mil
2023
842,0 mil
2024
849,0 mil

esef· 15 apr. 2025verificat

Active curente
2022
—
2023
3,1 mld
2024
3,0 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Imobilizări corporale nete
2022
661,0 mil
2023
740,0 mil
2024
835,0 mil

esef· 15 apr. 2025verificat

Fond comercial
2022
1,6 mld
2023
1,7 mld
2024
1,7 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Imobilizări necorporale (fără fond comercial)
2022
986,0 mil
2023
1,1 mld
2024
1,0 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Active totale
2022
9,0 mld
2023
9,3 mld
2024
9,5 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Datorii comerciale
2022
1,4 mld
2023
1,4 mld
2024
1,5 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Datorii curente
2022
—
2023
5,5 mld
2024
3,9 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Datorii totale
2022
9,0 mld
2023
9,3 mld
2024
9,5 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Capital propriu
2022
1,0 mld
2023
956,0 mil
2024
1,1 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Acțiuni în circulație la sfârșitul exercițiului
2022
140,0 mil
2023
141,2 mil
2024
141,2 mil

esef· 15 apr. 2025derivat

Fluxuri de numerar · EUR

Flux de numerar operațional
2022
722,0 mil
2023
980,0 mil
2024
1,3 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Flux de numerar din investiții
2022
-338,0 mil
2023
-601,0 mil
2024
-197,0 mil

esef· 15 apr. 2025verificat

Flux de numerar din finanțare
2022
-511,0 mil
2023
-744,0 mil
2024
-1,2 mld

esef· 15 apr. 2025verificat

Indicatori calculați

Creștere

Creșterea cifrei de afaceri (an/an)
10,7 %
calculat olivLawFY 2024
CAGR venituri 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR venituri 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea EBIT (an/an)
33,2 %
calculat olivLawFY 2024
Creșterea profitului net (an/an)
16,7 %
calculat olivLawFY 2024
CAGR profit net 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR profit net 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea EPS (an/an)
16,8 %
calculat olivLawFY 2024
CAGR EPS 3 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
CAGR EPS 5 ani
indisponibil
lipsesc date de intrare
Creșterea FCF (an/an)
indisponibil
lipsesc date de intrare

Profitabilitate

Marja brută
indisponibil
lipsesc date de intrare
Marja EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
Marja EBIT
6,5 %
calculat olivLawFY 2024
Marja netă
1,9 %
calculat olivLawFY 2024
Marja FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare

Randamente

ROE
18,5 %
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
ROA
1,8 %
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
ROIC
indisponibil
lipsesc date de intrare
ROCE
10,4 %
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
Rata de distribuire (EPS)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Rata de distribuire (FCF)
indisponibil
lipsesc date de intrare

Bilanț și datorie

Datoria netă
indisponibil
lipsesc date de intrare
Datorie netă / EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
Datorie / capital propriu
indisponibil
lipsesc date de intrare
Acoperirea dobânzilor
3,5x
calculat olivLawFY 2024

Lichiditate

Lichiditatea curentă
0,8x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
Lichiditatea rapidă
0,6x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
Lichiditatea imediată
0,1x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024

Numerar

Fluxul de numerar operațional
1,3 mld EUR
calculat olivLawFY 2024
Investiții (capex)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Fluxul de numerar liber
indisponibil
lipsesc date de intrare
Conversia profitului în FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Conversia EBITDA în numerar
indisponibil
lipsesc date de intrare

Eficiență

Zile de încasare (DSO)
41 zile
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
Zile de stoc (DIO)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Zile de plată (DPO)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Ciclul de conversie a numerarului
indisponibil
lipsesc date de intrare

Piață și evaluare

Capitalizare bursieră
2,6 mld EUR
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
Valoarea întreprinderii (EV)
indisponibil
lipsesc date de intrare
Capitalizare / profit net TTM
15,7x
calculat olivLawFY 2024
P/E (TTM)
15,8x
calculat olivLawFY 2024
Randamentul profitului
6,3 %
calculat olivLawFY 2024
P/B
2,7x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
P/S
0,3x
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
EV/EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
EV/EBIT
indisponibil
lipsesc date de intrare
EV/Venit
indisponibil
lipsesc date de intrare
P/FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Randament FCF
indisponibil
lipsesc date de intrare
Randamentul dividendului
indisponibil
niciun dividend în situațiile structurate; absența unei linii nu e un zero confirmat
Randamentul distribuirilor către acționari
indisponibil
lipsesc date de intrare

1 indicatori care nu se aplică sectorului.

Evaluare

Încadrare olivLaw

Date insuficiente
Ce lipsește
  • indicatori disponibili: 4 din minimum 6
  • acoperirea ponderilor scorului: 27,1 % din minimum 60 %

Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.

Preț de închidere

18,64 EUR

05 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere

Capitalizare: 2,6 mld EUR

Indicatori-cheie

Capitalizare bursieră
2,6 mld EUR
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
P/E (TTM)
15,8x
calculat olivLawFY 2024
P/B
2,7x
calculat olivLawbilanț la 31 dec. 2024
EV/EBITDA
indisponibil
lipsesc date de intrare
ROE
18,5 %
calculat olivLawFY 2024 · bilanț la 31 dec. 2024
Marja netă
1,9 %
calculat olivLawFY 2024
Creșterea cifrei de afaceri (an/an)
10,7 %
calculat olivLawFY 2024
Randamentul dividendului
indisponibil
niciun dividend în situațiile structurate; absența unei linii nu e un zero confirmat

Acoperire și prospețime

23/37 linii de raportare prezente
Ultimul exercițiu complet: 2024
Ultima perioadă raportată: 31 dec. 2024
Data ultimului bilanț: 31 dec. 2024
Numărul de acțiuni (coperta ultimei depuneri), la: 31 dec. 2024
Sursă: esefpublicat 15 apr. 2025
verificat 72derivat 3

Datele sunt mai vechi decât pragul de prospețime.

Scorul pe grupe

27 % · Date insuficiente

Interval de valoare estimat

Jos
13,09
EUR pe acțiune
Mijloc
20,21
EUR pe acțiune
Sus
35,16
EUR pe acțiune
Preț: 18,64 EUR
Prețul este în interval
Potențial până la valoarea centrală: 8,4 % (valoare / preț − 1)
Marja de siguranță: 7,8 % (1 − preț / valoare)
Acord între metode: o singură metodă · 1 metode folosite · 1 baze independente

Intervalul agregat = mediana limitelor inferioare, centrale și superioare ale metodelor valide; nu e un interval de probabilitate și nu acoperă toate rezultatele. Anvelopa tuturor metodelor: 13,09 – 35,16 EUR.

Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.

Intervalele metodelor (EUR pe acțiune)

— — Mijloc · ▏ Preț

Metode de evaluare

  • DCF (flux de numerar actualizat)indisponibil · lipsesc date de intrare
  • Colegi: EV/EBITDAindisponibil · lipsește datoria netă: trecerea de la EV la capitaluri nu se poate face (datoria lipsă nu e zero)
  • Colegi: P/E13,09 – 35,16 (Mijloc 20,21)
    20 firme folosite · multiplul median 17,1x · quartile 11,1x – 29,8x
    74SW.PA, ABEO.PA, AC.PA, ADP.PA, AF.PA, AI.PA, ALBON.PA, ALCIS.PA, ALCLA.PA, ALFER.PA, ALHEX.PA, ALO.PA, ALPWG.PA, ALSOG.PA, ANTIN.PA, ARAMI.PA, ATE.PA, AUB.PA, AURE.PA, BB.PA
  • Dividende actualizate (DDM)indisponibil · compania nu distribuie dividende: modelul de dividende nu se aplică fără o ipoteză explicită de inițiere

Ipoteze (ilustrative, editoriale)

Rata fără risc
3,0 %
Prima de risc a pieței
5,5 %
Beta (implicit)
1,00
Costul capitalului propriu
8,5 %
Creștere terminală
2,0 %

Scorul pe factori

Date insuficiente

Poarta de dovezi minime: indicatori disponibili: 4 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 27,1 % din minimum 60 %

FactorValoareScorPondere folosită
ROIC · Calitateindisponibilindisponibil—
Marja netă · Calitate1,9 %59 (față de colegi)23 %
Conversia profitului în FCF · Calitateindisponibilindisponibil—
CAGR venituri 3 ani · Creștereindisponibilindisponibil—
CAGR EPS 3 ani · Creștereindisponibilindisponibil—
Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorieindisponibilindisponibil—
Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie3,5x30 (pe interval fix)23 %
Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie0,8x0 (pe interval fix)15 %
P/E (TTM) · Evaluare15,8x61 (față de colegi)38 %
EV/EBITDA · Evaluareindisponibilindisponibil—
Randament FCF · Evaluareindisponibilindisponibil—
Randamentul distribuirilor către acționari · Randamenteindisponibilindisponibil—
Rata de distribuire (FCF) · Randamenteindisponibilindisponibil—

Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.

Grupele scorului

  • Bilanț și datorie18/100 · 2/3 factori cu valoare
  • Creștere· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
  • Calitate· parțial59/100 · 1/3 factori cu valoare
  • Randamente· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
  • Evaluare· parțial61/100 · 1/3 factori cu valoare

O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.

Memo

LAGARDERE SA (MMB.PA). Ultimul exercițiu complet: 2024; date până la 2024-12-31.

Cifre calculate din situațiile financiare: venit 8,9 mld EUR în 2024; creștere an/an 10,7 %; marjă netă 1,9 %; ROE 18,5 %.

Intervalul de valoare estimat este 13,09–35,16 EUR pe acțiune (mediana a 1 metode, acord între metode: o singură metodă); ipotezele sunt ilustrative. Față de valoarea centrală de 20,21 EUR, prețul de 18,64 EUR lasă un potențial de 8,4 % (valoare / preț − 1) și o marjă de siguranță de 7,8 % (1 − preț / valoare). Intervalul e mediana limitelor inferioare, centrale și superioare ale metodelor, nu un interval de probabilitate.

Date insuficiente pentru un verdict (indicatori disponibili: 4 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 27,1 % din minimum 60 %).

Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.

Ce susține teza

Niciun semnal în factorii calculați. Nu înseamnă absența riscurilor: factorii fără date nu au fost evaluați, iar riscurile de afacere (marje, stocuri, cerere) sunt în analiza din surse.

Ce o infirmă

  • Lichiditatea curentă: 0,8x

Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): ROIC, Conversia profitului în FCF, CAGR venituri 3 ani, CAGR EPS 3 ani, Datorie netă / EBITDA, EV/EBITDA, Randament FCF, Randamentul distribuirilor către acționari, Rata de distribuire (FCF).

Față de mediana verticalei

Companii listate din Franța · aceeași țară · comparată cu 39 firme

Multipli și rentabilitate față de mediană

P/E
15,8x
mediana verticalei 18,3x
sub mediană (−13,5 %)
EV/EBITDA
—
mediana verticalei 6,3x
P/S
0,3x
mediana verticalei 0,5x
sub mediană (−42,5 %)
P/B
2,7x
mediana verticalei 1,1x
peste mediană (+155,2 %)
ROE
18,5 %
mediana verticalei 4,2 %
peste mediană (+345,8 %)
Marja netă
1,9 %
mediana verticalei 1,1 %
peste mediană (+66,7 %)
Marja EBIT
6,5 %
mediana verticalei 3,2 %
peste mediană (+103,5 %)
Venituri an/an
10,7 %
mediana verticalei 0,6 %
peste mediană (+1.710,0 %)
Datorie netă/EBITDA
—
mediana verticalei -1,2x
Randament dividend
—
mediana verticalei 1,7 %

Prețul rebazat la 100 (lunar, 5 ani)

Firmele verticalei

CapitalizareP/EROEMarja netăVenituri an/an1A / 3A
AI.PAL'air Liquide Societe Anonyme Pour L'etude Et L'exploitation Des Procedes Georges Claude109,3 mld33,212,9 %12,2 %−2,0 %+26 % / +32 %
AC.PAAccor13,8 mld30,79,6 %8,0 %+0,6 %+6 % / +56 %
ADP.PAAeroports De Paris11,7 mld34,17,8 %5,6 %+12,1 %−7 % / +4 %
AKE.PAArkema7,1 mld115,40,9 %0,7 %−5,0 %+12 % / −37 %
ALO.PAAlstom5,8 mld18,33,1 %1,7 %+3,7 %−51 % / −4 %
AF.PAAir France - Klm4,3 mld13,6—1,0 %+4,8 %+20 % / +9 %
ATE.PAAlten3,1 mld29,54,8 %2,6 %−1,1 %+33 % / −29 %
BB.PASociete Bic2,7 mld31,35,0 %4,1 %−4,8 %+32 % / +5 %
MMB.PALagardere SA2,6 mld15,818,5 %1,9 %+10,7 %−1 % / +3 %
ANTIN.PAAntin Infrastructure Partners1,4 mld13,021,9 %36,6 %−8,1 %−24 % / −35 %
74SW.PA74software792,7 mil20,98,9 %8,5 %+44,8 %−13 % / +41 %
AUB.PAAubay667,4 mil17,813,6 %6,3 %+11,3 %+3 % / +45 %
ASY.PAAssystem507,1 mil69,92,5 %1,1 %+7,4 %−19 % / −18 %
ATO.PAAtos Se483,0 mil—-23.400,0 %-17,5 %−16,5 %−45 % / −94 %
ARAMI.PAAramis Group298,8 mil15,010,0 %0,8 %+6,3 %−33 % / −16 %
ARVEN.PAArverne Group246,1 mil—-14,0 %-115,3 %+27,0 %+20 % / −35 %
BGO.PACompagnie Chargeurs Invest189,4 mil—-8,6 %-5,7 %−2,9 %indisponibil / indisponibil
ALCIS.PACatering International & Services145,0 mil28,49,3 %1,9 %+5,8 %+39 % / +107 %
ALCGM.PACegedim144,6 mil—-2,6 %-1,2 %+10,9 %−26 % / −49 %
ATEME.PAAteme144,0 mil151,32,8 %1,0 %+2,2 %+82 % / +77 %
ALHEX.PAHexaom144,0 mil6,79,9 %2,2 %+13,1 %−32 % / +7 %
ALBON.PACompagnie Lebon111,7 mil16,54,2 %8,8 %−17,9 %+6 % / +8 %
ALHYF.PALhyfe75,8 mil—-33,4 %-570,5 %+287,2 %indisponibil / indisponibil
ALFER.PASergeferrari Group61,5 mil11,55,1 %1,5 %+7,4 %−33 % / −27 %
ABEO.PAAbeo60,8 mil7,36,9 %3,0 %+12,6 %−13 % / −54 %

Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru MMB.PA din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.

Prognoza motorului olivLaw

Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.

Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.

Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)

Scenarii ilustrative

Ilustrative: nu sunt previziuni și nu au probabilități. Fiecare caz este o poveste coerentă de ipoteze, calculată pe cifrele de azi.

Pesimist
Interval admis: -50 … 50 %
Interval admis: -100 … 100 %
Interval admis: 0 … 100
Interval admis: -10 … 20 %
Interval admis: 0 … 100 %
De bază
Interval admis: -50 … 50 %
Interval admis: -100 … 100 %
Interval admis: 0 … 100
Interval admis: -10 … 20 %
Interval admis: 0 … 100 %
Optimist
Interval admis: -50 … 50 %
Interval admis: -100 … 100 %
Interval admis: 0 … 100
Interval admis: -10 … 20 %
Interval admis: 0 … 100 %
Nimic nu se salvează.

Preț estimat (EUR)

Preț estimatPesimistDe bazăOptimist
1 ani
11,80
Randament total -37 % · Pe an -37 %
20,80
Randament total 12 % · Pe an 12 %
31,25
Randament total 68 % · Pe an 68 %
3 ani
12,91
Randament total -31 % · Pe an -12 %
25,47
Randament total 37 % · Pe an 11 %
41,80
Randament total 124 % · Pe an 31 %
5 ani
14,13
Randament total -24 % · Pe an -5 %
31,19
Randament total 67 % · Pe an 11 %
55,92
Randament total 200 % · Pe an 25 %
Ce mută cel mai mult prețul la 3 ani
  • P/E la ieșire± 6,37
  • Marja netă± 4,46
  • Creșterea anuală a veniturilor± 3,45
  • Diluare anuală± 0,37

Analiză AI

Analiza calitativă nu este încă scrisă pentru această firmă.

Produse, piață și concurență

Analiza calitativă nu este încă scrisă pentru această firmă.

Știri și depuneri

Din presă

Nicio știre în arhiva noastră în ultimele 180 de zile.

Rapoarte anuale (ESEF)

Cifre calculate de olivLaw din rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.

Lagardere SA (MMB.PA): acțiune, rezultate, evaluare și prognoză · olivLaw