olivLaw · Cercetare acțiuni Europa
Squirrel Media, S.A. SQRL.MC
Spania · BME Madrid · ISIN ES0183304080 · Verticală: Companii listate din Spania
Squirrel Media, S.A. este un grup spaniol de comunicare și media care activează în producție de conținut, publicitate și agenție de medii. În 2025 a crescut prin mai multe achiziții de agenții și companii digitale, lucru care ar putea schimba profilul de venituri și dependența de contractele de publicitate. Creșterea depinde de integrarea acestor companii și de capacitatea de a le menține clienții după achiziție.
La închiderea din 06 nov. 2026, acțiunea Squirrel Media, S.A. (SQRL.MC) costa 2,04 EUR (+0,49 % într-o zi), cu beta 0,56, interval pe 52 de săptămâni 1,92–2,86 EUR.
Date la · analiza AI din · Sursa: rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.
Evoluția prețului
Se încarcă graficul…
Citirea tehnică
- RSI (14)
- 56,9
- puternic (55–70)
- Bollinger (20, 2)
- 1,92 – 2,04
- în jumătatea de sus a benzii · %B 0,98 · lățimea benzii 6,4 %
- SMA 50 / 200
- 2,06 / 2,27
- tendință descendentă (preț < SMA50 < SMA200)
- MACD (12, 26, 9)
- -0,02 / -0,03
- MACD peste semnal
Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).
Performanță
| Compania | EURO STOXX 50 | Față de EURO STOXX 50 | Mediana verticalei | |
|---|---|---|---|---|
| 1 lună | +1,5 % | −0,2 % | +1,7 pp | — |
| 3 luni | −4,2 % | −5,4 % | +1,2 pp | — |
| 6 luni | −12,8 % | +4,4 % | −17,2 pp | — |
| De la început de an | −11,7 % | +6,5 % | −18,1 pp | — |
| 1 an | −22,4 % | +10,0 % | −32,4 pp | +7,6 % |
| 3 ani | +50,0 % | +48,6 % | +1,4 pp | +30,8 % |
| 5 ani | −43,3 % | +41,4 % | −84,8 pp | — |
Randamente de preț, fără dividende.
Rezultate trimestriale
Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).
E/P în timp
EPS indisponibil în depunerile structurate ale emitentului (de ex. un parteneriat raportează pe unitate, nu pe acțiune).
E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.
Exerciții anuale
| Exercițiu | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Venituri | 129,2 mil | 143,4 mil | 243,6 mil |
| Venituri an/an | indisponibil | +11,0 % | +69,9 % |
| Profit net | 10,3 mil | 2,7 mil | 2,2 mil |
| Profit net an/an | indisponibil | −74,0 % | −17,3 % |
| EPS diluat | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| EPS diluat an/an | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| netă % | 8,0 % | 1,9 % | 0,9 % |
| Flux de numerar liber | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
Bilanț și sănătate financiară
Exercițiu 2025 · 31 dec. 2025
- Numerar
- 12,1 mil EUR
- Datorie financiară
- 43,3 mil EUR
- Datorie netă
- 31,2 mil EUR
- Capitaluri proprii
- 76,2 mil EUR
- Active totale
- 258,3 mil EUR
- Datorie / capitaluri
- 0,57x
- Lichiditate curentă
- 0,70x
- ROE
- 3,0 %
- ROA
- 0,9 %
- Marja FCF
- indisponibil
Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)
Venituri și profit net (EUR)
Marje
Cont de profit și pierdere · EUR
| Linie | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Venituri | 129,2 mil | 143,4 mil | 243,6 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Profit operațional | 15,2 mil | 10,2 mil | 10,3 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Amortizare și depreciere | 3,0 mil | 2,8 mil | 3,6 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| EBITDA | 18,3 mil ≈ | 13,0 mil ≈ | 13,8 mil ≈ | esef· 20 oct. 2026derivat |
| Cheltuieli cu dobânzile | 1,9 mil | 2,8 mil | 3,6 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Profit înainte de impozit | 13,8 mil | 7,9 mil | 8,4 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Impozit pe profit | 417,0 mii | 2,8 mil | 2,8 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Profit net | 10,3 mil | 2,7 mil | 2,2 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
≈ calculat olivLaw din liniile raportate ale aceluiași an: Profit operațional + Amortizare și depreciere.
Bilanț · EUR
| Linie | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Numerar | 14,7 mil | 9,5 mil | 12,1 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Creanțe | 31,6 mil | 39,4 mil | 74,6 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Stocuri | 1,0 mil | 1,3 mil | 1,8 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Active curente | 50,5 mil | 54,1 mil | 96,4 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Imobilizări corporale nete | 3,3 mil | 3,1 mil | 3,8 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Fond comercial | 11,1 mil | 19,4 mil | 20,6 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Active totale | 173,6 mil | 211,6 mil | 258,3 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Datorii comerciale | 44,5 mil | 62,0 mil | 104,1 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Datorie pe termen scurt | 17,9 mil | 13,5 mil | 17,5 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Datorie pe termen lung | 15,7 mil | 33,4 mil | 25,8 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Datorii curente | 74,1 mil | 84,8 mil | 137,5 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
| Capital propriu | 65,3 mil | 72,0 mil | 76,2 mil | esef· 20 oct. 2026verificat |
Fluxuri de numerar · EUR
Indicatori calculați
Creștere
Profitabilitate
Randamente
Bilanț și datorie
Lichiditate
Numerar
Eficiență
Piață și evaluare
1 indicatori care nu se aplică sectorului.
Evaluare
Încadrare olivLaw
- indicatori disponibili: 5 din minimum 6
- acoperirea ponderilor scorului: 37,5 % din minimum 60 %
- metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1
Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.
Preț de închidere
06 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere
Capitalizare: indisponibil
Indicatori-cheie
Acoperire și prospețime
Scorul pe grupe
38 % · Date insuficiente
Interval de valoare estimat
indisponibil — nicio metodă de evaluare nu a putut fi calculată
Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.
Metode de evaluare
- DCF (flux de numerar actualizat)indisponibil · lipsesc date de intrare
- Colegi: EV/EBITDAindisponibil · lipsesc date de intrare
- Colegi: P/Eindisponibil · lipsesc date de intrare
- Dividende actualizate (DDM)indisponibil · compania nu distribuie dividende: modelul de dividende nu se aplică fără o ipoteză explicită de inițiere
nicio metodă de evaluare nu a putut fi calculată
Ipoteze (ilustrative, editoriale)
- Rata fără risc
- 3,0 %
- Prima de risc a pieței
- 5,5 %
- Beta (implicit)
- 1,00
- Costul capitalului propriu
- 8,5 %
- Creștere terminală
- 2,0 %
Scorul pe factori
Date insuficiente
Poarta de dovezi minime: indicatori disponibili: 5 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 37,5 % din minimum 60 %; metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1
| Factor | Valoare | Scor | Pondere folosită |
|---|---|---|---|
| ROIC · Calitate | 6,3 % | 14 (față de colegi) | 28 % |
| Marja netă · Calitate | 0,9 % | 22 (față de colegi) | 17 % |
| Conversia profitului în FCF · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR venituri 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR EPS 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorie | 2,3x | 50 (pe interval fix) | 28 % |
| Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie | 2,9x | 21 (pe interval fix) | 17 % |
| Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie | 0,7x | 0 (pe interval fix) | 11 % |
| P/E (TTM) · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| EV/EBITDA · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randament FCF · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randamentul distribuirilor către acționari · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
| Rata de distribuire (FCF) · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.
Grupele scorului
- Bilanț și datorie31/100 · 3/3 factori cu valoare
- Creștere· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
- Calitate17/100 · 2/3 factori cu valoare
- Randamente· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
- Evaluare· parțialindisponibil · 0/3 factori cu valoare
O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.
Memo
SQUIRREL MEDIA S.A. (SQRL.MC). Ultimul exercițiu complet: 2025; date până la 2025-12-31.
Cifre calculate din situațiile financiare: venit 243,6 mil EUR în 2025; creștere an/an 69,9 %; marjă netă 0,9 %; ROE 3,5 %; datorie netă/EBITDA 2,3x.
Evaluarea nu poate fi calculată din datele disponibile.
Date insuficiente pentru un verdict (indicatori disponibili: 5 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 37,5 % din minimum 60 %; metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1).
Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.
Ce susține teza
Niciun semnal în factorii calculați. Nu înseamnă absența riscurilor: factorii fără date nu au fost evaluați, iar riscurile de afacere (marje, stocuri, cerere) sunt în analiza din surse.
Ce o infirmă
- ROIC: 6,3 %
- Marja netă: 0,9 %
- Acoperirea dobânzilor: 2,9x
- Lichiditatea curentă: 0,7x
Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): Conversia profitului în FCF, CAGR venituri 3 ani, CAGR EPS 3 ani, P/E (TTM), EV/EBITDA, Randament FCF, Randamentul distribuirilor către acționari, Rata de distribuire (FCF).
Față de mediana verticalei
Companii listate din Spania · aceeași țară · comparată cu 39 firme
Multipli și rentabilitate față de mediană
Prețul rebazat la 100 (lunar, 5 ani)
Firmele verticalei
| Capitalizare | P/E | ROE | Marja netă | Venituri an/an | 1A / 3A | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ELE.MCEndesa SA | 46,3 mld | 21,0 | 26,4 % | 10,5 % | +0,5 % | +41 % / +130 % |
| AENA.MCAena S.m.e. SA | 42,6 mld | 19,9 | 24,2 % | 34,0 % | +8,9 % | +21 % / +79 % |
| AMS.MCAmadeus It Group Sociedad Anonima | 26,6 mld | 20,1 | 26,9 % | 20,5 % | +6,1 % | −4 % / −4 % |
| ACS.MCAcs Actividades De Construccion Y Servicios, S.A. | 22,4 mld | 23,6 | 19,9 % | 1,9 % | +19,7 % | +9 % / +140 % |
| ANA.MCAcciona SA | 11,9 mld | 14,8 | 16,9 % | 4,0 % | +5,5 % | +26 % / +68 % |
| FCC.MCFomento De Construcciones Y Contratas S.A. | 4,9 mld | 29,8 | 5,3 % | 1,7 % | +6,9 % | −10 % / −15 % |
| DIA.MCDistribuidora Internacional De Alimentacion SA | 2,8 mld | 21,8 | 165,6 % | 2,2 % | −2,7 % | +60 % / +402.817 % |
| CMO.MCCementos Molins S.A. | 2,5 mld | 13,6 | 14,3 % | 18,0 % | −3,1 % | +31 % / indisponibil |
| ENO.MCElecnor SA | 2,5 mld | 22,2 | 10,5 % | 2,5 % | +15,1 % | −2 % / +60 % |
| ALM.MCAlmirall S.A. | 2,4 mld | 51,0 | 3,1 % | 4,2 % | +12,4 % | −11 % / +32 % |
| FAE.MCFaes Farma SA | 1,5 mld | 19,2 | 10,8 % | 13,0 % | +23,7 % | +3 % / +57 % |
| AEDAS.MCAedas Homes SA | 1,0 mld | 17,1 | 57,8 % | 7,0 % | −24,8 % | +1 % / +38 % |
| EDR.MCEdreams Odigeo SA | 575,5 mil | 11,5 | 21,0 % | 7,8 % | −0,4 % | +41 % / −23 % |
| EAT.MCAmRest Holdings SE | 502,6 mil | 31,2 | 4,3 % | 0,6 % | +0,1 % | −35 % / −62 % |
| ADX.MCAudax Renovables S.A. | 493,4 mil | 25,2 | 9,3 % | 1,0 % | −5,4 % | −19 % / −13 % |
| ATRY.MCAtrys Health, S.A. | 201,2 mil | — | -49,5 % | -71,1 % | +8,5 % | −2 % / −29 % |
| ENER.MCEcoener, S.A. | 177,7 mil | 32,6 | 4,2 % | 6,4 % | +3,6 % | −33 % / −4 % |
| ADZ.MCAdolfo Dominguez SA | 62,4 mil | 38,1 | 9,0 % | 1,2 % | +1,8 % | +38 % / +39 % |
| DESA.MCDesarrollos Especiales De Sistemas De Anclaje S.A. | 47,4 mil | 9,7 | 152,3 % | 10,0 % | +2,2 % | +26 % / indisponibil |
| EZE.MCGrupo Ezentis SA | 28,9 mil | — | — | -9,3 % | +147,2 % | −30 % / −37 % |
| CLEO.MCCompañia Levantina De Edificacion Y Obras Publicas SA | 17,3 mil | 14,4 | 4,1 % | 3,4 % | +13,4 % | indisponibil / indisponibil |
| AYC.MCAyco Grupo Inmobiliario, S.A. | 16,4 mil | — | -33,8 % | — | −100,0 % | indisponibil / indisponibil |
| EBRO.MCEbro Foods, S.A. | 3,0 mil | 0,0 | 10,0 % | 7,7 % | −4,0 % | −0 % / +19 % |
| A3M.MCAtresmedia Corporacion De Medios De Comunicacion, S.A. | — | — | 7,9 % | 6,9 % | −2,7 % | +11 % / +58 % |
| ACX.MCAcerinox SA | — | — | -1,7 % | -0,7 % | +6,8 % | +23 % / +48 % |
Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru SQRL.MC din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.
Prognoza motorului olivLaw
Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.
Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.
Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)
Scenarii ilustrative
Scenariile nu sunt disponibile. lipsesc date de intrare
Analiză AI
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Pe scurt
Squirrel Media, S.A. este un grup spaniol de comunicare și media care activează în producție de conținut, publicitate și agenție de medii. În 2025 a crescut prin mai multe achiziții de agenții și companii digitale, lucru care ar putea schimba profilul de venituri și dependența de contractele de publicitate. Creșterea depinde de integrarea acestor companii și de capacitatea de a le menține clienții după achiziție.
SWOT
Puncte tari
- Portofoliu diversificat de servicii care acoperă conținut, media, evenimente și tehnologie.
- Achiziții recente care au adus companii cu experiență și clienți consolidați.
- Structură de grup care permite preluarea de noi activități prin achiziții.
Puncte slabe
- Fondul de comerț semnificativ crește riscul de depreciere dacă companiile achiziționate nu își ating obiectivele.
- Gradul ridicat de consolidare cu interese minoritare complică structura financiară.
- Dependența de bugetele de publicitate ale clienților poate face veniturile volatile.
Oportunități
- Cererea pentru servicii digitale și inteligență artificială ar putea crește veniturile din companiile tehnologice achiziționate.
- Sinergii între agenția de medii și producția de conținut ar putea genera oferte integrate pentru clienți.
- Extinderea în servicii pentru sectorul public și instituțional, prin achiziții precum Ranna Consultoría.
Amenințări
- Un ciclu economic mai slab ar putea reduce bugetele de publicitate și producție.
- Concurența din agențiile de medii și din companiile digitale poate presa marjele.
- Integrarea simultană a mai multor companii achiziționate ar putea genera dificultăți operaționale.
Riscuri
- Risc de depreciere a fondului de comerțridicat
Valoarea fondului de comerț rezultată din achiziții ar putea fi redusă dacă rezultatele companiilor achiziționate nu se îndeplinesc.
- Risc de integraremediu
Integrarea mai multor companii simultan ar putea afecta eficiența operațională și retenția clienților.
- Dependență de bugetele cliențilormediu
Veniturile din publicitate și producție depind de decizii de cheltuieli ale clienților, care pot fi amânate sau reduse.
- Preț variabil al achizițiilormediu
Achizițiile cu plăți condiționate, precum cele din grupul IKI, pot genera obligații financiare viitoare dependente de performanță.
- Concentrare geograficăscăzut
Activitatea principală este concentrată în Spania, ceea ce expune grupul la condițiile economice locale.
Teza de investiție
Ce ar trebui să fie adevărat (scenariul favorabil)
- Dacă integrarea achizițiilor reușește, grupul ar putea beneficia de servicii mai complete pentru clienți și de venituri mai diversificate.
- Orientarea către inteligență artificială și servicii digitale ar putea deschide surse noi de venit.
- Portofoliul larg de activități oferă o bază pentru sinergii între conținut, media și tehnologie.
Ce ar strica teza
- Fondul de comerț mare lasă loc de depreciere dacă achizițiile nu aduc rezultatele așteptate.
- Veniturile din publicitate sunt sensibile la ciclurile economice și la bugetele clienților.
- Integrarea rapidă a mai multor companii ar putea crea presiuni operaționale și de cultură internă.
De urmărit
- Rezultatele integrării NF Agencia de Medios și Materia Prima Producción2026
- Plățile viitoare legate de participațiile rămase în grupul IKI2026-2028
Produse, piață și concurență
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Afacerea
Conform raportului anual pe 2025 1, grupul își organizează activitatea în jurul comunicării și conținutului media, incluzând producție audiovizuală, agenție de medii, producție de evenimente și servicii digitale. Pe parcursul anului 2025 grupul a achiziționat mai multe companii, printre care NF Agencia de Medios Independiente, Materia Prima Producción, The Hook și Pretopay, precum și un pachet suplimentar din grupul IKI. Consiliul de Administrație al societății dominante este cel care ia deciziile operaționale majore, potrivit notei privind segmentele 1.
Structura grupului include mai multe societăți dependente, unele deținute integral, altele cu participații majoritare sau minoritare, ceea ce face ca unele companii să fie consolidate cu interese minoritare. În 2025 grupul a vândut 51% din Eva Films, cu un câștig raportat de 52 mii euro 1. Această configurație arată o strategie de extindere prin achiziții și de rafinare a portofoliului.
Fondul de comerț ridicat, de aproximativ 20.619 mii euro la finalul anului 2025 1, reflectă ponderea semnificativă a achizițiilor în bilanț. Activitatea grupului depinde deci de capacitatea de a integra eficient companiile achiziționate și de a obține sinergii în timp.
Segmente
Agenție de medii și publicitate
Achiziția NF Agencia de Medios Independiente, agenție de medii cu birouri în mai multe orașe spaniole, a adăugat planificare și cumpărare de media online și offline 1. Aceasta completează activitatea de publicitate a grupului.
Conținut audiovizual și producție
Grupul include companii de producție audiovizuală precum Eva Films și Mondo TV Studios, ale căror active apar în notele privind fondul de comerț 1. Vânzarea parțială a Eva Films în 2025 indică o reorientare a acestui portofoliu.
Digital, tehnologie și evenimente
Achizițiile The Hook (inovație digitală cu inteligență artificială), Pretopay (consultanță tehnologică) și Materia Prima Producción (producție de evenimente și retail) extind oferta către servicii digitale și comunicare tangibilă 1.
Piața în context
Activitatea grupului este concentrată pe piața spaniolă, unde sunt sediile multor companii achiziționate, dar raportul menționează și investiții în Italia și Chile 1. Piața de publicitate și comunicare din care provine majoritatea veniturilor este sensibilă la ciclurile bugetelor de marketing ale clienților.
Contribuția companiilor achiziționate la cifra de afaceri consolidată ar putea fi semnificativă pentru anii următori, dacă integrarea se desfășoară conform planului. Evoluția acestor cifre depinde de cererea de servicii media în Spania și în celelalte piețe de activitate.
Tendințe
- Consolidare prin achizițiivânt din spate
Grupul a dobândit mai multe agenții și companii digitale în 2025, ceea ce extinde gama de servicii oferite. Dacă integrarea reușește, această strategie ar putea susține creșterea veniturilor.
- Digitalizare și inteligență artificialăvânt din spate
Achiziția The Hook și a Pretopay arată o orientare către servicii digitale și tehnologie, domenii cu cerere crescândă. Efectul depinde de capacitatea grupului de a monetiza aceste servicii.
- Bugete de publicitate sensibile la cicluvânt din față
Veniturile din publicitate și producție depind de bugetele clienților, care pot fi reduse în perioade de incertitudine economică. Acest factor ar putea limita creșterea.
- Ajustarea portofoliuluimixt
Vânzarea parțială a Eva Films și reorganizările din grupul IKI arată o reechilibrare a portofoliului, cu efecte care pot fi mixte pe termen scurt.
Poziția concurențială
Grupul activează într-un sector fragmentat, cu agenții de medii, case de producție și companii de consultanță digitală, multe dintre ele private. Pe baza surselor furnizate nu se pot identifica poziții de piață precise.
Avantajul competitiv ar putea veni din combinarea serviciilor de conținut, media și tehnologie sub un singur grup, dar acest lucru depinde de integrarea reușită a companiilor achiziționate.
- Agenții de medii și publicitate independente din Spania
Concurență directă pe planificarea și cumpărarea de media; nu sunt listate în SUA.
- Case de producție audiovizuală
Concurează pentru contracte de producție de conținut și proiecte pentru televiziune.
- Companii de inteligență artificială și servicii digitale
Concurează pe servicii de monetizare și automatizare digitală.
- Companii de comunicare și consultanță tehnologică
Concurează pe proiecte de comunicare instituțională și tehnologie.
Știri și depuneri
Din presă
Nicio știre în arhiva noastră în ultimele 180 de zile.
Rapoarte anuale (ESEF)
- Raportul anual 202520 oct. 2026
- Raportul anual 202408 mai 2025
Surse
- [1] Annual report, fiscal year ended 2025-12-31 (ESEF) · SEC / Squirrel Media, S.A. · 31 dec. 2025
Cifre calculate de olivLaw din rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.