olivLaw · Cercetare acțiuni Europa
Stockwik AB (publ) STWK.ST
Suedia · Nasdaq Stockholm · ISIN SE0012257970 · Verticală: Companii listate din Suedia
Stockwik AB este un grup suedez care construiește, prin achiziții, un portofoliu de companii mici și mijlocii cu cerere stabilă și sensibilitate redusă la ciclul economic. În 2025 cifra de afaceri a crescut la 906,3 MSEK, dar creșterea rezultatului EBITA a încetinit sub ținta de 15 procente, iar compania a încheiat anul cu un grad de îndatorare ridicat și cu obligațiuni de 400 MSEK în circulație.
La închiderea din 05 nov. 2026, acțiunea Stockwik AB (publ) (STWK.ST) costa 14,50 SEK (+3,57 % într-o zi), cu capitalizare 93,1 mil SEK, beta 0,20, interval pe 52 de săptămâni 14,00–22,50 SEK.
Date la · analiza AI din · Sursa: rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.
Evoluția prețului
Se încarcă graficul…
Citirea tehnică
- RSI (14)
- 47,8
- neutru
- Bollinger (20, 2)
- 13,98 – 15,07
- în jumătatea de jos a benzii · %B 0,48 · lățimea benzii 7,6 %
- SMA 50 / 200
- 14,92 / 17,11
- tendință descendentă (preț < SMA50 < SMA200)
- MACD (12, 26, 9)
- -0,15 / -0,19
- MACD peste semnal
Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).
Performanță
| Compania | EURO STOXX 50 | Față de EURO STOXX 50 | Mediana verticalei | |
|---|---|---|---|---|
| 1 lună | −3,7 % | −0,6 % | −3,0 pp | — |
| 3 luni | −13,7 % | −4,2 % | −9,5 pp | — |
| 6 luni | −12,4 % | +4,3 % | −16,7 pp | — |
| De la început de an | −27,9 % | +7,5 % | −35,4 pp | — |
| 1 an | −30,6 % | +9,9 % | −40,5 pp | −8,5 % |
| 3 ani | +17,4 % | +49,8 % | −32,4 pp | +12,3 % |
| 5 ani | −85,7 % | +42,8 % | −128,5 pp | — |
Randamente de preț, fără dividende.
Rezultate trimestriale
Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).
E/P în timp
E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.
Exerciții anuale
| Exercițiu | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Venituri | 818,3 mil | 850,9 mil | 906,3 mil |
| Venituri an/an | indisponibil | +4,0 % | +6,5 % |
| Profit net | -37,2 mil | -13,6 mil | -11,3 mil |
| Profit net an/an | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| EPS diluat | -5,89 | -2,16 | -1,76 |
| EPS diluat an/an | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| netă % | -4,5 % | -1,6 % | -1,2 % |
| Flux de numerar liber | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
Bilanț și sănătate financiară
Exercițiu 2025 · 31 dec. 2025
- Numerar
- 68,8 mil SEK
- Datorie financiară
- 383,3 mil SEK
- Datorie netă
- 314,5 mil SEK
- Capitaluri proprii
- 217,2 mil SEK
- Active totale
- 832,2 mil SEK
- Datorie / capitaluri
- 1,76x
- Lichiditate curentă
- 1,28x
- ROE
- -5,3 %
- ROA
- -1,4 %
- Marja FCF
- indisponibil
Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)
Venituri și profit net (SEK)
Marje
Cont de profit și pierdere · SEK
| Linie | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Venituri | 818,3 mil | 850,9 mil | 906,3 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Profit operațional | 37,5 mil | 44,8 mil | 47,1 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Amortizare și depreciere | 52,0 mil | 50,3 mil | 50,2 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| EBITDA | 89,5 mil ≈ | 95,1 mil ≈ | 97,3 mil ≈ | esef· 26 oct. 2026derivat |
| Cheltuieli cu dobânzile | 63,7 mil | 53,5 mil | 61,4 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Profit înainte de impozit | -24,0 mil | -6,8 mil | -12,5 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Impozit pe profit | 13,2 mil | 6,8 mil | -1,3 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Profit net | -37,2 mil | -13,6 mil | -11,3 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| EPS diluat | -5,89 | -2,16 | -1,76 | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Media ponderată diluată a acțiunilor | 6,3 mil | 6,3 mil | 6,4 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
≈ calculat olivLaw din liniile raportate ale aceluiași an: Profit operațional + Amortizare și depreciere.
Bilanț · SEK
| Linie | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|
| Numerar | 38,7 mil | 37,3 mil | 68,8 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Stocuri | 48,2 mil | 48,3 mil | 48,3 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Active curente | 222,2 mil | 214,4 mil | 247,0 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Imobilizări corporale nete | 15,1 mil | 19,9 mil | 22,2 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Fond comercial | 350,9 mil | 352,1 mil | 351,2 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Imobilizări necorporale (fără fond comercial) | 91,0 mil | 83,3 mil | 76,8 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Active totale | 804,4 mil | 803,4 mil | 832,2 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Datorie pe termen scurt | 300,0 mii | 300,0 mii | 400,0 mii | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Datorie pe termen lung | 339,6 mil | 344,3 mil | 382,9 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Datorii curente | 202,6 mil | 203,4 mil | 193,0 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Capital propriu | 223,7 mil | 211,2 mil | 217,2 mil | esef· 26 oct. 2026verificat |
| Acțiuni în circulație la sfârșitul exercițiului | 6,3 mil | 6,3 mil | 6,4 mil | esef· 26 oct. 2026derivat |
Fluxuri de numerar · SEK
Indicatori calculați
Creștere
Profitabilitate
Randamente
Bilanț și datorie
Lichiditate
Numerar
Eficiență
Piață și evaluare
1 indicatori care nu se aplică sectorului.
Evaluare
Încadrare olivLaw
- acoperirea ponderilor scorului: 47,9 % din minimum 60 %
Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.
Preț de închidere
05 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere
Capitalizare: 93,1 mil SEK
Indicatori-cheie
Acoperire și prospețime
Scorul pe grupe
48 % · Date insuficiente
Interval de valoare estimat
indisponibil — fără ipoteze de evaluare pentru moneda de raportare
Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.
Metode de evaluare
Ipoteze (ilustrative, editoriale)
- Rata fără risc
- 6,5 %
- Prima de risc a pieței
- 6,0 %
- Beta (implicit)
- 1,00
- Costul capitalului propriu
- 12,5 %
- Creștere terminală
- 3,0 %
Scorul pe factori
Date insuficiente
Poarta de dovezi minime: acoperirea ponderilor scorului: 47,9 % din minimum 60 %
| Factor | Valoare | Scor | Pondere folosită |
|---|---|---|---|
| ROIC · Calitate | 7,5 % | 30 (față de colegi) | 22 % |
| Marja netă · Calitate | -1,2 % | 19 (față de colegi) | 13 % |
| Conversia profitului în FCF · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR venituri 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR EPS 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorie | 3,2x | 22 (pe interval fix) | 22 % |
| Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie | 0,8x | 0 (pe interval fix) | 13 % |
| Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie | 1,3x | 40 (pe interval fix) | 9 % |
| P/E (TTM) · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| EV/EBITDA · Evaluare | 4,2x | 98 (pe interval fix) | 22 % |
| Randament FCF · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randamentul distribuirilor către acționari · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
| Rata de distribuire (FCF) · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.
Grupele scorului
- Bilanț și datorie19/100 · 3/3 factori cu valoare
- Creștere· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
- Calitate26/100 · 2/3 factori cu valoare
- Randamente· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
- Evaluare· parțial98/100 · 1/3 factori cu valoare
O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.
Memo
Stockwik AB (publ) (STWK.ST). Ultimul exercițiu complet: 2025; date până la 2025-12-31.
Cifre calculate din situațiile financiare: venit 906,3 mil SEK în 2025; creștere an/an 6,5 %; marjă netă -1,2 %; ROE -5,3 %; datorie netă/EBITDA 3,2x.
Intervalul de valoare estimat este 19,57–64,84 SEK pe acțiune (mediana a 1 metode, acord între metode: o singură metodă); ipotezele sunt ilustrative. Față de valoarea centrală de 31,62 SEK, prețul de 14,50 SEK lasă un potențial de 118,0 % (valoare / preț − 1) și o marjă de siguranță de 54,1 % (1 − preț / valoare). Intervalul e mediana limitelor inferioare, centrale și superioare ale metodelor, nu un interval de probabilitate.
Date insuficiente pentru un verdict (acoperirea ponderilor scorului: 47,9 % din minimum 60 %).
Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.
Ce susține teza
- EV/EBITDA: 4,2x
- Prețul este sub intervalul de valoare estimat
Ce o infirmă
- Marja netă: -1,2 %
- Datorie netă / EBITDA: 3,2x
- Acoperirea dobânzilor: 0,8x
Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): Conversia profitului în FCF, CAGR venituri 3 ani, CAGR EPS 3 ani, P/E (TTM), Randament FCF, Randamentul distribuirilor către acționari, Rata de distribuire (FCF).
Față de mediana verticalei
Companii listate din Suedia · aceeași țară · comparată cu 39 firme
Multipli și rentabilitate față de mediană
Prețul rebazat la 100 (lunar, 5 ani)
Firmele verticalei
| Capitalizare | P/E | ROE | Marja netă | Venituri an/an | 1A / 3A | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ALFA.STAlfa Laval AB | 223,0 mld | 27,0 | 19,4 % | 11,9 % | +4,1 % | +21 % / +38 % |
| BOL.STBoliden Ab | 143,0 mld | 15,2 | 13,3 % | 10,1 % | +4,8 % | +12 % / +81 % |
| CAST.STCastellum Aktiebolag | 66,6 mld | 71,0 | 1,2 % | 9,8 % | −2,6 % | +27 % / +6 % |
| AAK.STAak Ab (publ) | 47,5 mld | 13,9 | 17,2 % | 7,5 % | +2,2 % | −31 % / −14 % |
| CAMX.STCamurus AB | 42,5 mld | 58,5 | 19,5 % | 32,5 % | +21,3 % | +16 % / +55 % |
| BRAV.STBravida Holding AB | 30,1 mld | 24,5 | 13,7 % | 4,4 % | −4,9 % | +84 % / +123 % |
| ASKER.STAsker Healthcare Group AB | 29,8 mld | 60,5 | 9,8 % | 2,9 % | +11,7 % | −18 % / indisponibil |
| ALLEI.STAlleima AB | 22,7 mld | 33,8 | 4,1 % | 3,6 % | −5,4 % | +11 % / +19 % |
| BURE.STBure Equity AB | 22,6 mld | — | -21,0 % | — | indisponibil | +20 % / +19 % |
| AQ.STAQ Group AB | 19,7 mld | 29,2 | 14,9 % | 7,5 % | +6,0 % | +14 % / +119 % |
| ALTRA.STAltra Fastigheter AB | 18,4 mld | 33,9 | 3,0 % | 15,1 % | −2,2 % | +9 % / +19 % |
| ATT.STAttendo AB (publ) | 16,8 mld | 20,7 | 15,1 % | 4,3 % | +0,1 % | +34 % / +223 % |
| AFRY.STAfry Ab | 14,9 mld | 18,7 | 6,2 % | 3,1 % | −5,2 % | −17 % / +4 % |
| ATRLJ-B.STAtrium Ljungberg AB | 14,0 mld | 17,1 | 2,9 % | 23,9 % | −2,0 % | −33 % / −44 % |
| ALIG.STAlimak Group AB (publ) | 12,7 mld | 21,3 | 8,2 % | 8,8 % | −3,2 % | −18 % / +50 % |
| ACAD.STAcadeMedia AB | 12,7 mld | 15,5 | 12,7 % | 4,3 % | +9,7 % | +22 % / +138 % |
| APOTEA.STApotea AB (publ) | 10,7 mld | 46,8 | 31,3 % | 3,2 % | +10,1 % | +15 % / indisponibil |
| BOOZT.STBoozt AB | 10,6 mld | 37,9 | 10,4 % | 3,6 % | +0,5 % | +58 % / +44 % |
| BUFAB.STBufab AB (publ) | 5,0 mld | 9,2 | 15,1 % | 6,9 % | −7,4 % | +36 % / +110 % |
| ACTI.STActive Biotech AB (publ) | 4,9 mld | — | -84,5 % | — | indisponibil | −32 % / −77 % |
| CEVI.STCellaVision AB | 4,7 mld | 30,8 | 18,0 % | 20,2 % | +4,9 % | +20 % / +12 % |
| COOR.STCoor Service Management Holding AB | 4,7 mld | 18,2 | 13,0 % | 2,2 % | +16,7 % | +1 % / +25 % |
| BHG.STBHG Group AB | 4,5 mld | 31,1 | 2,5 % | 1,4 % | +6,2 % | −18 % / +113 % |
| CARA.STCarasent AB (publ) | 1,8 mld | 51,7 | 4,1 % | 10,1 % | +24,9 % | −8 % / +87 % |
| BICO.STBICO Group AB | 1,7 mld | — | -46,0 % | -72,7 % | −13,3 % | +16 % / −51 % |
Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru STWK.ST din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.
Prognoza motorului olivLaw
Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.
Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.
Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)
Scenarii ilustrative
Ilustrative: nu sunt previziuni și nu au probabilități. Fiecare caz este o poveste coerentă de ipoteze, calculată pe cifrele de azi.
Preț estimat (SEK)
| Preț estimat | Pesimist | De bază | Optimist |
|---|---|---|---|
| 1 ani | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil |
| 3 ani | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil |
| 5 ani | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil |
Analiză AI
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Pe scurt
Stockwik AB este un grup suedez care construiește, prin achiziții, un portofoliu de companii mici și mijlocii cu cerere stabilă și sensibilitate redusă la ciclul economic. În 2025 cifra de afaceri a crescut la 906,3 MSEK, dar creșterea rezultatului EBITA a încetinit sub ținta de 15 procente, iar compania a încheiat anul cu un grad de îndatorare ridicat și cu obligațiuni de 400 MSEK în circulație 1.
SWOT
Puncte tari
- Model de business diversificat, cu clienți din sectorul public și privat și o strategie orientată spre afaceri cu stabilitate ridicată.
- Creștere organică a cifrei de afaceri în 2025, în linie cu tendința din anii anteriori.
- Procese de control și integrare a achizițiilor bine definite, cu raportare și urmărire a indicatorilor.
Puncte slabe
- Rezultatul net rămâne negativ, iar costurile financiare ridicate au redus profitabilitatea.
- Gradul de îndatorare este ridicat, iar datoria este în mare parte cu dobândă variabilă.
- Creșterea EBITA a rămas sub obiectivul financiar stabilit de companie.
Oportunități
- Integrarea companiilor achiziționate recent ar putea genera sinergii și ar putea sprijini creșterea marjelor.
- Reducerea costurilor de refinanțare ar putea îmbunătăți rezultatul financiar în perioadele următoare.
- Extinderea portofoliului prin achiziții ar putea accelera creșterea, dacă prețurile rămân rezonabile.
Amenințări
- Creșterea ratelor dobânzii ar putea majora costurile de finanțare și presa asupra lichidității.
- Clauza de schimbare a controlului ar putea impune rambursarea anticipată a obligațiunilor dacă un nou acționar majoritar ar apărea.
- Scăderea activității economice sau a investițiilor ar putea reduce volumele și marjele.
Riscuri
- Refinanțare și lichiditateridicat
Obligațiunea de 400 MSEK și alte surse de finanțare necesită refinanțare; dacă accesul la capital se restrânge, costurile ar putea crește considerabil 1.
- Clauza de schimbare a controluluiridicat
Dacă un nou acționar ar obține cel puțin jumătate din acțiuni, obligațiunile ar putea deveni exigibile imediat, cu dobânda acumulată 1.
- Rata dobânziimediu
Datoria cu dobândă variabilă face profitul și fluxul de numerar sensibile la creșterea ratelor 1.
- Depreciere a goodwill-uluimediu
Goodwill-ul reprezintă o parte importantă a activelor; o scădere a prognozelor ar putea duce la depreciere și afecta rezultatul 1.
- Achiziții publice și sezonalitatemediu
Pierderea unor contracte publice și variațiile sezoniere ar putea afecta veniturile între trimestre 1.
Teza de investiție
Ce ar trebui să fie adevărat (scenariul favorabil)
- Dacă integrarea recentelor achiziții reușește și costurile financiare scad, rezultatul ar putea să se îmbunătățească semnificativ în perioadele următoare.
- Clienții din sectorul public și cererea stabilă pentru servicii esențiale ar putea sprijini veniturile chiar și în perioade mai slabe ale economiei.
- Refinanțarea reușită a datoriei ar putea reduce riscurile de lichiditate și ar putea deschide spațiu pentru noi achiziții.
Ce ar strica teza
- Rezultatul net negativ și creșterea EBITA sub obiectiv ar putea indica dificultăți de a transforma creșterea veniturilor în profit.
- Îndatorarea ridicată cu dobândă variabilă ar putea amplifica impactul unei majorări a ratelor dobânzii.
- Clauza de schimbare a controlului ar putea limita opțiunile strategice și ar putea genera presiune de refinanțare.
De urmărit
- Evoluția EBITA față de obiectivul de 15 procente2026
- Integrarea companiei Labino achiziționată după sfârșitul anului2026
- Nivelul costurilor de finanțare și refinanțarea obligațiuniiurmătorul raport anual
- Evoluția nivelului de îndatorare și a soliditășiiurmătorul raport anual
Produse, piață și concurență
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Afacerea
Conform raportului anual pentru 2025, activitatea grupului este structurată pe segmente, iar rolul companiei-mamă constă în principal în conducerea segmentelor, control, analiză, dezvoltare de afaceri și achiziții 1. Stockwik investește în afaceri care prezintă un grad scăzut de sensibilitate la conjunctură și o stabilitate ridicată în timp 1. Strategia se bazează pe achiziția de companii suedeze mici, bine conduse și profitabile, cu proprietate pe termen lung 1.
Portofoliul clienților include societăți imobiliare, asociații de proprietari, instituții ale statului și municipalități, operatori de transport, reprezentanți de utilaje de construcții și agricole, ateliere de anvelope și companii de asigurări 1. Un segment important al clienților provine din sectorul public, ceea ce, potrivit companiei, atenuează ciclicitatea afacerii 1.
Compania nu oferă prognoze publice, iar informațiile prospective din raport reflectă estimările conducerii la data publicării 1. În 2025 nu au fost publicate revizuiri ale obiectivelor financiare anterioare, iar obiectivul de creștere a EBITA de 15 procente rămâne cel de referință 1.
Segmente
Fastighetsservice
Segmentul Fastighetsservice include servicii de întreținere a proprietăților, inclusiv deszăpezire și lucrări de amenajare, astfel că cererea depinde de condițiile meteo și de sezon 1.
Industri și comerț cu anvelope
Activitatea industrială include vânzarea de anvelope, cu vârfuri sezoniere care pot genera volume și venituri neuniforme între trimestre 1.
Piața în context
Tendințe
- Dobânzi variabilevânt din față
Aproape toate datoriile purtătoare de dobândă au dobândă variabilă, ceea ce înseamnă că o creștere a ratelor ar putea majora costurile financiare 1.
- Achiziții de companii micimixt
Modelul de creștere prin achiziții poate susține veniturile dacă integrarea reușește, dar prețurile de achiziție și riscurile de integrare pot afecta rezultatul 1.
- Cerere din sectorul publicmixt
Ponderea mare a clienților din sectorul public poate stabiliza cererea, dar contractele de achiziții publice pot fi întârziate sau reduse 1.
- Prețuri de intrare mai ridicatevânt din față
Conflictele geopolitice au generat creșteri generale ale prețurilor pentru achiziții de produse și servicii, fără un impact semnificativ asupra cererii până acum 1.
Poziția concurențială
Raportul anual nu identifică în mod explicit concurenții grupului, astfel că nu pot fi prezentate firme concurente pe baza acestei surse 1. Competiția este menționată indirect, în contextul achizițiilor de companii și al anumitor licitații publice 1.
În achizițiile publice, competiția pentru contracte poate reduce marjele și poate determina pierderea sau întârzierea unor contracte, ceea ce ar putea afecta veniturile 1.
- Nu sunt identificați concurenți în sursă
Raportul anual nu numește concurenți directi ai companiei.
- Alți investitori în companii mici
Concurența pentru achiziția de companii mici este menționată ca risc, fără nume de firme.
- Participanți la licitații publice
Concurența din licitațiile publice este menționată generic ca sursă de incertitudine.
- Furnizori de servicii de întreținere
Concurența din segmentul de întreținere a proprietăților nu este detaliată în sursă.
Știri și depuneri
Din presă
Nicio știre în arhiva noastră în ultimele 180 de zile.
Rapoarte anuale (ESEF)
- Raportul anual 202526 oct. 2026
- Raportul anual 202408 mai 2025
Surse
- [1] Annual report, fiscal year ended 2025-12-31 (ESEF) · SEC / Stockwik AB (publ) · 31 dec. 2025
Cifre calculate de olivLaw din rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.