olivLaw · Cercetare acțiuni Europa
Worldline WLN.PA
Franța · Euronext Paris · ISIN FR00140182K6 · Verticală: Companii listate din Franța
Worldline este un furnizor european de servicii de plăți pentru comercianți și instituții financiare, cu aproximativ 4,5 miliarde EUR venituri în 2025. Compania își reorganizează portofoliul prin planul North Star 2030, în timp ce cedează active non-strategice, ceea ce face ca evoluția ei operațională și financiară să fie urmărită de piață.
La închiderea din 05 nov. 2026, acțiunea Worldline (WLN.PA) costa 11,43 EUR (+4,19 % într-o zi), cu capitalizare 3,2 mld EUR, beta 1,11, interval pe 52 de săptămâni 9,44–21,14 EUR.
Date la · analiza AI din · Sursa: rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.
Evoluția prețului
Se încarcă graficul…
Citirea tehnică
- RSI (14)
- 54,9
- neutru
- Bollinger (20, 2)
- 9,68 – 11,99
- în jumătatea de sus a benzii · %B 0,76 · lățimea benzii 21,3 %
- SMA 50 / 200
- 11,87 / 12,11
- tendință descendentă (preț < SMA50 < SMA200)
- MACD (12, 26, 9)
- -0,23 / -0,33
- MACD peste semnal
Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).
Performanță
| Compania | EURO STOXX 50 | Față de EURO STOXX 50 | Mediana verticalei | |
|---|---|---|---|---|
| 1 lună | +8,2 % | −0,6 % | +8,9 pp | — |
| 3 luni | −13,9 % | −4,2 % | −9,7 pp | — |
| 6 luni | +11,4 % | +4,3 % | +7,1 pp | — |
| De la început de an | −29,2 % | +7,5 % | −36,7 pp | — |
| 1 an | −46,1 % | +9,9 % | −56,0 pp | −6,8 % |
| 3 ani | −91,5 % | +49,8 % | −141,4 pp | −15,9 % |
| 5 ani | −97,9 % | +42,8 % | −140,8 pp | — |
Randamente de preț, fără dividende.
Rezultate trimestriale
Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).
E/P în timp
E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.
Exerciții anuale
| Exercițiu | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Venituri | 4,2 mld | 4,0 mld |
| Venituri an/an | indisponibil | −3,2 % |
| Profit net | -297,0 mil | -5,2 mld |
| Profit net an/an | indisponibil | indisponibil |
| EPS diluat | -1,05 | -18,41 |
| EPS diluat an/an | indisponibil | indisponibil |
| netă % | -7,1 % | -128,0 % |
| Flux de numerar liber | indisponibil | indisponibil |
Bilanț și sănătate financiară
Exercițiu 2025 · 31 dec. 2025
- Numerar
- 898,2 mil EUR
- Datorie financiară
- 2,1 mld EUR
- Datorie netă
- 1,2 mld EUR
- Capitaluri proprii
- 4,0 mld EUR
- Active totale
- 13,1 mld EUR
- Datorie / capitaluri
- 0,53x
- Lichiditate curentă
- indisponibil
- ROE
- -77,8 %
- ROA
- -31,7 %
- Marja FCF
- indisponibil
Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)
Venituri și profit net (EUR)
Marje
Cont de profit și pierdere · EUR
| Linie | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|
| Venituri | 4,2 mld | 4,0 mld | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Profit operațional | 45,1 mil | -4,8 mld | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Cheltuieli cu dobânzile | 607,3 mil | 522,0 mil | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Profit înainte de impozit | -362,8 mil | -5,2 mld | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Impozit pe profit | 4,1 mil | -60,1 mil | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Profit net | -297,0 mil | -5,2 mld | esef· 10 mar. 2026verificat |
| EPS diluat | -1,05 | -18,41 | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Media ponderată diluată a acțiunilor | 282,6 mil | 280,1 mil | esef· 10 mar. 2026verificat |
Bilanț · EUR
| Linie | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|
| Numerar | 1,8 mld | 898,2 mil | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Stocuri | 72,2 mil | 32,8 mil | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Imobilizări corporale nete | 213,3 mil | 147,8 mil | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Fond comercial | 9,0 mld | 3,8 mld | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Imobilizări necorporale (fără fond comercial) | 2,2 mld | 1,8 mld | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Active totale | 19,4 mld | 13,1 mld | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Datorie pe termen lung | 2,5 mld | 2,1 mld | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Capital propriu | 9,2 mld | 4,0 mld | esef· 10 mar. 2026verificat |
| Acțiuni în circulație la sfârșitul exercițiului | 282,9 mil | 280,1 mil | esef· 18 mar. 2026derivat |
Fluxuri de numerar · EUR
Indicatori calculați
Creștere
Profitabilitate
Randamente
Bilanț și datorie
Lichiditate
Numerar
Eficiență
Piață și evaluare
1 indicatori care nu se aplică sectorului.
Evaluare
Încadrare olivLaw
- indicatori disponibili: 3 din minimum 6
- acoperirea ponderilor scorului: 22,9 % din minimum 60 %
- metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1
Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.
Preț de închidere
05 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere
Capitalizare: 3,2 mld EUR
Indicatori-cheie
Acoperire și prospețime
Scorul pe grupe
23 % · Date insuficiente
Interval de valoare estimat
indisponibil — nicio metodă de evaluare nu a putut fi calculată
Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.
Metode de evaluare
- DCF (flux de numerar actualizat)indisponibil · lipsesc date de intrare
- Colegi: EV/EBITDAindisponibil · lipsesc date de intrare
- Colegi: P/Eindisponibil · baza de calcul nu este pozitivă
- Dividende actualizate (DDM)indisponibil · compania nu distribuie dividende: modelul de dividende nu se aplică fără o ipoteză explicită de inițiere
nicio metodă de evaluare nu a putut fi calculată
Ipoteze (ilustrative, editoriale)
- Rata fără risc
- 3,0 %
- Prima de risc a pieței
- 5,5 %
- Beta (implicit)
- 1,00
- Costul capitalului propriu
- 8,5 %
- Creștere terminală
- 2,0 %
Scorul pe factori
Date insuficiente
Poarta de dovezi minime: indicatori disponibili: 3 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 22,9 % din minimum 60 %; metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1
| Factor | Valoare | Scor | Pondere folosită |
|---|---|---|---|
| ROIC · Calitate | -53,2 % | 5 (față de colegi) | 45 % |
| Marja netă · Calitate | -128,0 % | 15 (față de colegi) | 27 % |
| Conversia profitului în FCF · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR venituri 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR EPS 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorie | indisponibil | indisponibil | — |
| Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie | -9,2x | 0 (pe interval fix) | 27 % |
| Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie | indisponibil | indisponibil | — |
| P/E (TTM) · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| EV/EBITDA · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randament FCF · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randamentul distribuirilor către acționari · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
| Rata de distribuire (FCF) · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.
Grupele scorului
- Bilanț și datorie· parțial0/100 · 1/3 factori cu valoare
- Creștere· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
- Calitate9/100 · 2/3 factori cu valoare
- Randamente· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
- Evaluare· parțialindisponibil · 0/3 factori cu valoare
O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.
Memo
WORLDLINE (WLN.PA). Ultimul exercițiu complet: 2025; date până la 2025-12-31.
Cifre calculate din situațiile financiare: venit 4,0 mld EUR în 2025; creștere an/an -3,2 %; marjă netă -128,0 %; ROE -89,7 %.
Evaluarea nu poate fi calculată din datele disponibile.
Date insuficiente pentru un verdict (indicatori disponibili: 3 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 22,9 % din minimum 60 %; metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1).
Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.
Ce susține teza
Niciun semnal în factorii calculați. Nu înseamnă absența riscurilor: factorii fără date nu au fost evaluați, iar riscurile de afacere (marje, stocuri, cerere) sunt în analiza din surse.
Ce o infirmă
- ROIC: -53,2 %
- Marja netă: -128,0 %
- Acoperirea dobânzilor: -9,2x
Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): Conversia profitului în FCF, CAGR venituri 3 ani, CAGR EPS 3 ani, Datorie netă / EBITDA, Lichiditatea curentă, P/E (TTM), EV/EBITDA, Randament FCF, Randamentul distribuirilor către acționari, Rata de distribuire (FCF).
Față de mediana verticalei
Companii listate din Franța · aceeași țară · comparată cu 39 firme
Multipli și rentabilitate față de mediană
Prețul rebazat la 100 (lunar, 5 ani)
Firmele verticalei
| Capitalizare | P/E | ROE | Marja netă | Venituri an/an | 1A / 3A | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AI.PAL'air Liquide Societe Anonyme Pour L'etude Et L'exploitation Des Procedes Georges Claude | 109,3 mld | 33,2 | 12,9 % | 12,2 % | −2,0 % | +26 % / +32 % |
| AC.PAAccor | 13,8 mld | 30,7 | 9,6 % | 8,0 % | +0,6 % | +6 % / +56 % |
| ADP.PAAeroports De Paris | 11,7 mld | 34,1 | 7,8 % | 5,6 % | +12,1 % | −7 % / +4 % |
| AKE.PAArkema | 7,1 mld | 115,4 | 0,9 % | 0,7 % | −5,0 % | +12 % / −37 % |
| ALO.PAAlstom | 5,8 mld | 18,3 | 3,1 % | 1,7 % | +3,7 % | −51 % / −4 % |
| AF.PAAir France - Klm | 4,3 mld | 13,6 | — | 1,0 % | +4,8 % | +20 % / +9 % |
| WLN.PAWorldline | 3,2 mld | — | -89,7 % | -128,0 % | −3,2 % | −28 % / −92 % |
| ATE.PAAlten | 3,1 mld | 29,5 | 4,8 % | 2,6 % | −1,1 % | +33 % / −29 % |
| BB.PASociete Bic | 2,7 mld | 31,3 | 5,0 % | 4,1 % | −4,8 % | +32 % / +5 % |
| ANTIN.PAAntin Infrastructure Partners | 1,4 mld | 13,0 | 21,9 % | 36,6 % | −8,1 % | −24 % / −35 % |
| 74SW.PA74software | 792,7 mil | 20,9 | 8,9 % | 8,5 % | +44,8 % | −13 % / +41 % |
| AUB.PAAubay | 667,4 mil | 17,8 | 13,6 % | 6,3 % | +11,3 % | +3 % / +45 % |
| ASY.PAAssystem | 507,1 mil | 69,9 | 2,5 % | 1,1 % | +7,4 % | −19 % / −18 % |
| ATO.PAAtos Se | 483,0 mil | — | -23.400,0 % | -17,5 % | −16,5 % | −45 % / −94 % |
| ARAMI.PAAramis Group | 298,8 mil | 15,0 | 10,0 % | 0,8 % | +6,3 % | −33 % / −16 % |
| ARVEN.PAArverne Group | 246,1 mil | — | -14,0 % | -115,3 % | +27,0 % | +20 % / −35 % |
| BGO.PACompagnie Chargeurs Invest | 189,4 mil | — | -8,6 % | -5,7 % | −2,9 % | indisponibil / indisponibil |
| ALCIS.PACatering International & Services | 145,0 mil | 28,4 | 9,3 % | 1,9 % | +5,8 % | +39 % / +107 % |
| ALCGM.PACegedim | 144,6 mil | — | -2,6 % | -1,2 % | +10,9 % | −26 % / −49 % |
| ATEME.PAAteme | 144,0 mil | 151,3 | 2,8 % | 1,0 % | +2,2 % | +82 % / +77 % |
| ALHEX.PAHexaom | 144,0 mil | 6,7 | 9,9 % | 2,2 % | +13,1 % | −32 % / +7 % |
| ALBON.PACompagnie Lebon | 111,7 mil | 16,5 | 4,2 % | 8,8 % | −17,9 % | +6 % / +8 % |
| ALHYF.PALhyfe | 75,8 mil | — | -33,4 % | -570,5 % | +287,2 % | indisponibil / indisponibil |
| ALFER.PASergeferrari Group | 61,5 mil | 11,5 | 5,1 % | 1,5 % | +7,4 % | −33 % / −27 % |
| ABEO.PAAbeo | 60,8 mil | 7,3 | 6,9 % | 3,0 % | +12,6 % | −13 % / −54 % |
Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru WLN.PA din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.
Prognoza motorului olivLaw
Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.
Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.
Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)
Scenarii ilustrative
Ilustrative: nu sunt previziuni și nu au probabilități. Fiecare caz este o poveste coerentă de ipoteze, calculată pe cifrele de azi.
Preț estimat (EUR)
| Preț estimat | Pesimist | De bază | Optimist |
|---|---|---|---|
| 1 ani | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil |
| 3 ani | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil |
| 5 ani | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil |
Analiză AI
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Pe scurt
Worldline este un furnizor european de servicii de plăți pentru comercianți și instituții financiare, cu aproximativ 4,5 miliarde EUR venituri în 2025 1. Compania își reorganizează portofoliul prin planul North Star 2030, în timp ce cedează active non-strategice, ceea ce face ca evoluția ei operațională și financiară să fie urmărită de piață.
SWOT
Puncte tari
- Poziție de lider în mai multe piețe europene, cu prezență locală puternică și rețea extinsă de parteneri bancari și de software 1.
- Arhitectură omnicanal unificată și Acquiring Hub, care permit comercianților o singură integrare pentru mai mulți acquireri 1.
- Portofoliu de soluții inovatoare, precum Tap on Mobile și terminalele Android, cu adoptare confirmată în mai multe țări 1.
Puncte slabe
- Procesul de transformare și cesiunile de active introduc incertitudine operațională și pot tensiona capacitatea de execuție a conducerii 1.
- Compania își reconstruiește încrederea după audituri externe asupra portofoliului de comercianți și a managementului riscurilor 1.
- Coexistența mai multor platforme tehnologice necesită convergență, ceea ce poate încetini integrarea și reduce eficiența costurilor.
Oportunități
- Plățile instant și Wero pot deschide noi fluxuri de venit în comerțul electronic european 1.
- Canalul editorilor de software independenți poate extinde accesul la IMM-uri, în special în Europa Centrală și de Est 1.
- Cerința de infrastructuri de plată europene suverane poate favoriza un furnizor cu prezență locală dovedită.
Amenințări
- Concurența din partea procesatorilor globali și a fintech-urilor poate comprima prețurile și marjele pe acceptare.
- Modificările de reglementare și cerințele de conformitate pot crește costurile și pot restrânge modelul de afaceri.
- Un eșec în executarea planului de transformare ar putea afecta încrederea investitorilor și a clienților instituționali 1.
Riscuri
- Execuția planului de transformareridicat
Planul North Star 2030 presupune simplificarea organizației, convergența platformelor și cesiuni de active. Dacă execuția întârzie, obiectivele de creștere și generare de numerar ar putea fi amânate 1.
- Cesiunile de activemediu
Finalizarea vânzărilor diviziilor Mobilitate și Servicii Web Tranzacționale și a activităților nord-americane depinde de condiții de piață și de aprobările necesare 1.
- Riscuri de conformitate și portofoliuridicat
Auditurile externe au identificat aspecte legate de portofoliul de comercianți și de managementul riscurilor. Remedierea lor completă necesită timp și resurse suplimentare 1.
- Lichiditate și structură financiarămediu
Necesitatea unei majorări de capital pentru consolidarea structurii financiare arată sensibilitatea companiei la condițiile de finanțare 1.
- Presiune concurențialămediu
Concurența din partea jucătorilor globali și a noilor intrați poate afecta prețurile și cota de piață, mai ales în segmentul IMM-urilor.
Teza de investiție
Ce ar trebui să fie adevărat (scenariul favorabil)
- Poziția de lider în mai multe piețe europene și portofoliul omnicanal ar putea susține venituri recurente dacă planul de transformare este executat cu succes 1.
- Cesiunea activităților non-strategice și întărirea bilanțului ar putea reduce complexitatea și îmbunătăți generarea de numerar, dacă aceste pași sunt finalizați 1.
- Cererea pentru infrastructuri de plată europene suverane ar putea aduce avantaje unui furnizor cu prezență locală și parteneriate bancare solide 1.
Ce ar strica teza
- Procesul de transformare comportă riscuri de execuție, iar întârzierile ar putea prelungi perioada de incertitudine operațională 1.
- Presiunea concurențială în acquiring ar putea comprima marjele, dacă comercianții migrează către procesatori mai ieftini sau platforme integrate.
- Necesitatea unei majorări de capital și remedierea aspectelor de conformitate ar putea limita flexibilitatea financiară pe termen scurt 1.
De urmărit
- Finalizarea aportului de capital și a cesiunilor de activeT1 2026
- Progresul convergenței platformelor și al planului North Star 20302027
- Evoluția volumelor Tap on Mobile și a adoptării Android SmartPOSnext 10-K
- Rezultatele segmentului Servicii pentru Comercianți și evoluția IMM-urilorQ1 2027
Produse, piață și concurență
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Afacerea
Worldline se prezintă ca lider european al plăților, ce deservește comercianții și instituțiile financiare cu o infrastructură europeană suverană. Activitatea se împarte în trei segmente: Servicii pentru Comercianți, care reprezintă 74 % din cifra de afaceri 2025 cu 3,3 miliarde EUR 1, Servicii Financiare, cu 18 % și 0,8 miliarde EUR 1, și Mobilitate & Servicii Web Tranzacționale, cu 8 % și 0,4 miliarde EUR, activitate aflată în proiect de cesiune în 2026 1. Grupul are aproximativ 18 000 de angajați și este prezent în circa 40 de țări 1.
Strategia recentă a companiei pune accent pe simplificare: cesiunea diviziei Mobilitate și Servicii Web Tranzacționale și a activităților nord-americane a fost anunțată ca prima fază a planului de transformare North Star 2030 1. Conducerea a indicat că un aport de capital de 500 milioane EUR, planificat pentru primul trimestru 2026, ar consolida structura financiară 1.
Oferta include terminale Android SmartPOS, implementate în 16 piețe, și Tap on Mobile, activ în 23 de țări, cu un volum de achiziție de peste 760 milioane EUR în 2025 1. Compania operează și Acquiring Hub, o arhitectură care conectează mai mulți acquireri la o singură integrare pentru comercianți 1.
Segmente
Piața în context
Piața plăților din Europa este fragmentată, iar Worldline își declară poziția de lider în Franța, Germania, Elveția și Benelux, unde gestionează o parte semnificativă a tranzacțiilor din magazine 1. Segmentul Enterprises procesează un volum anual de 600 miliarde EUR, din care aproximativ 200 miliarde EUR sunt achiziționate de Worldline 1.
Creșterea plăților digitale, a portofelelor europene precum Wero și a soluțiilor integrate pentru IMM-uri formează contextul pieței. Compania își propune să se poziționeze ca alternativă europeană suverană, ceea ce ar putea conta în contextul preferinței pentru infrastructuri locale.
Tendințe
- Plăți instant și Werovânt din spate
Lansarea Wero pentru comerțul electronic în Germania și extinderea ei pe mai multe piețe europene ar putea deschide noi venituri pentru acceptanți și procesatori 1.
- Canale prin software independentmixt
Editorii de software devin canale de distribuție importante pentru IMM-uri, ceea ce ar putea accelera adoptarea soluțiilor integrate, dar și ar putea reduce controlul direct asupra clienților 1.
- Presiune asupra marjelor în acquiringvânt din față
Concurența puternică și schimbarea modelului de comercializare pot comprima marjele pe servicii de acceptare tradiționale, ceea ce ar putea afecta performanța pe segmente mature.
- Reglementare și suveranitate europeanăvânt din spate
Cerința unei infrastructuri de plăți europene suverane poate favoriza furnizorii cu prezență locală, cu condiția respectării cadrului de reglementare din Uniunea Europeană 1.
Poziția concurențială
Worldline se află în competiție cu procesatori și acquireri europeni și internaționali, precum și cu noi jucători fintech, în special în acceptarea pentru IMM-uri și în segmentul enterprise. Diferențierea se bazează pe rețeaua de parteneriate bancare, pe arhitectura omnicanal și pe soluțiile locale de metode de plată 1.
Pe măsură ce comercianții cer soluții unificate și portabile, concurența se mută spre platforme integrate, iar rezultatul depinde de capacitatea companiei de a converge platformele existente 1.
- FiservFISV
Furnizor american de soluții de acceptare și procesare a plăților, cu concurență directă pe segmentul comercianților.
- Global PaymentsGPN
Procesator american de plăți cu activitate pe piețele comerciale și internaționale, în concurență pe acquiring.
- Adyen
Platformă europeană de plăți cu acces pe piețele enterprise, concurează cu Worldline pe soluții omnicanal.
- Nexi
Procesator italian de plăți activ pe piețe europene, cu suprapunere pe acquiring și emitere.
Știri și depuneri
Din presă
Nicio știre în arhiva noastră în ultimele 180 de zile.
Rapoarte anuale (ESEF)
- Raportul anual 202510 mar. 2026
- Raportul anual 202518 mar. 2026
Surse
- [1] Annual report, fiscal year ended 2025-12-31 (ESEF) · SEC / Worldline · 31 dec. 2025
Cifre calculate de olivLaw din rapoartele anuale ESEF și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.