olivLaw · Cercetare acțiuni SUA
Park Ha Biological Technology Co., Ltd. BYAH
Soap, Detergents, Cleang Preparations, Perfumes, Cosmetics · SIC 2840 · Verticală: Soap, Detergents, Cleang Preparations, Perfumes, Cosmetics (SIC 2840)
Park Ha Biological Technology este un lanț de franciză din China care vinde produse de îngrijire și frumusețe, iar venitul său provine în mare parte din taxele plătite de francizați. În anul fiscal 2025 veniturile au crescut ușor, dar compania a raportat o pierdere netă mare, ceea ce face ca situația sa financiară să merite o atenție atentă.
Analiza AI e posibil depășită: au apărut depuneri noi după sursele ei (vezi secțiunea «Analiză AI»).
La închiderea din 04 nov. 2026, acțiunea Park Ha Biological Technology Co., Ltd. (BYAH) costa 2,26 USD (+17,71 % într-o zi), cu capitalizare 56,5 mil USD, beta 0,36, interval pe 52 de săptămâni 1,92–126,40 USD.
Date la · analiza AI din · Sursa: depunerile SEC și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.
Evoluția prețului
Se încarcă graficul…
Citirea tehnică
- RSI (14)
- 47,8
- neutru
- Bollinger (20, 2)
- 1,98 – 2,61
- în jumătatea de jos a benzii · %B 0,45 · lățimea benzii 27,3 %
- SMA 50 / 200
- 2,44 / 9,93
- tendință descendentă (preț < SMA50 < SMA200)
- MACD (12, 26, 9)
- -0,11 / -0,10
- MACD sub semnal
Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).
Performanță
| Compania | S&P 500 | Față de S&P 500 | Mediana verticalei | |
|---|---|---|---|---|
| 1 lună | −1,7 % | −1,1 % | −0,6 pp | — |
| 3 luni | −14,4 % | −0,5 % | −13,9 pp | — |
| 6 luni | −76,3 % | +4,4 % | −80,7 pp | — |
| De la început de an | −96,4 % | +12,3 % | −108,8 pp | — |
| 1 an | −98,2 % | +13,5 % | −111,8 pp | +13,7 % |
| 3 ani | indisponibil | +76,4 % | indisponibil | +12,5 % |
| 5 ani | indisponibil | +63,7 % | indisponibil | — |
Randamente de preț, fără dividende.
Rezultate trimestriale
Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).
E/P în timp
E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.
Exerciții anuale
| Exercițiu | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Venituri | 1,9 mil | 2,5 mil | 2,4 mil | 2,5 mil |
| Venituri an/an | indisponibil | +28,1 % | −3,1 % | +6,0 % |
| Profit net | 191,3 mii | 852,0 mii | 478,6 mii | -24,4 mil |
| Profit net an/an | indisponibil | +345,4 % | −43,8 % | −5.191,3 % |
| EPS diluat | 0,01 | 1,70 | 0,96 | -41,38 |
| EPS diluat an/an | indisponibil | +16.900,0 % | −43,5 % | −4.410,4 % |
| netă % | 10,0 % | 34,6 % | 20,1 % | -965,0 % |
| Flux de numerar liber | 1,4 mil | 103,9 mii | 874,9 mii | -3,0 mii |
Rezultate raportate vs așteptări
Se încarcă…
Bilanț și sănătate financiară
Exercițiu 2025 · 31 oct. 2025
- Numerar
- 3,8 mil USD
- Datorie financiară
- indisponibil USD
- Datorie netă
- indisponibil USD
- Capitaluri proprii
- 4,0 mil USD
- Active totale
- 6,0 mil USD
- Datorie / capitaluri
- indisponibil
- Lichiditate curentă
- 2,92x
- ROE
- -885,8 %
- ROA
- -539,3 %
- Marja FCF
- -0,1 %
Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)
Venituri și profit net (USD)
Marje
Cont de profit și pierdere · USD
| Linie | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|---|
| Venituri | 1,9 mil | 2,5 mil | 2,4 mil | 2,5 mil | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Costul vânzărilor | 509,2 mii | 311,0 mii | 195,3 mii | 142,5 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Profit brut | 1,4 mil | 2,1 mil | 2,2 mil | 2,4 mil | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Cercetare și dezvoltare | 60,7 mii | 30,9 mii | 36,7 mii | 238,2 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Profit operațional | 197,0 mii | 1,2 mil | 793,7 mii | -24,1 mil | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Amortizare și depreciere | 30,5 mii | 20,1 mii | 22,7 mii | 109,4 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| EBITDA | 227,5 mii ≈ | 1,2 mil ≈ | 816,4 mii ≈ | -24,0 mil ≈ | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026derivat |
| Cheltuieli cu dobânzile | 194 | — | — | 41 | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Profit înainte de impozit | 190,0 mii | 1,2 mil | 793,4 mii | -24,1 mil | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Impozit pe profit | -1,3 mii | 329,5 mii | 314,9 mii | 280,6 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Profit net | 191,3 mii | 852,0 mii | 478,6 mii | -24,4 mil | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| EPS diluat | 0,01 | 1,70 | 0,96 | -41,38 | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Media ponderată diluată a acțiunilor | 25,0 mil | 500,0 mii | 500,0 mii | 588,9 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
≈ calculat olivLaw din liniile raportate ale aceluiași an: Profit operațional + Amortizare și depreciere.
- 2023
- 500,0 mii
- 2024
- 500,0 mii
- 2025
- 588,9 mii
SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat
Bilanț · USD
| Linie | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|---|
| Numerar | 574,7 mii | 1,0 mil | 547,5 mii | 3,8 mil | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Creanțe | — | 361,7 mii | 330,9 mii | 255,8 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Stocuri | — | 95,9 mii | 71,5 mii | 75,2 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Active curente | — | 2,2 mil | 2,8 mil | 5,5 mil | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Imobilizări corporale nete | — | 38,6 mii | 104,0 mii | 158,0 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Imobilizări necorporale (fără fond comercial) | — | 8,4 mii | 7,6 mii | 6,6 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Active totale | — | 2,3 mil | 3,1 mil | 6,0 mil | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Datorii comerciale | — | 197,2 mii | 24,1 mii | 12,0 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Datorii curente | — | 1,2 mil | 1,5 mil | 1,9 mil | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Datorii totale | — | 1,3 mil | 1,6 mil | 2,0 mil | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Capital propriu | 150,3 mii † | 1,0 mil † | 1,5 mil † | 4,0 mil † | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Acțiuni în circulație la sfârșitul exercițiului | — | — | 25,0 mil | — | SEC (XBRL)· 24 feb. 2025verificat |
† capitalurile proprii ale acționarilor societății-mamă: în acești ani emitentul nu mai raportează totalul inclusiv interesele minoritare.
- 2023
- 8,4 mii
- 2024
- 7,6 mii
- 2025
- 6,6 mii
SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat
- 2023
- —
- 2024
- 25,0 mil
- 2025
- —
SEC (XBRL)· 24 feb. 2025verificat
Fluxuri de numerar · USD
| Linie | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|---|---|
| Flux de numerar operațional | 1,4 mil | 126,5 mii | 960,5 mii | 85,9 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Investiții (capex) | 11,9 mii | 22,7 mii | 85,6 mii | 88,8 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Flux de numerar liber | 1,4 mil ≈ | 103,9 mii ≈ | 874,9 mii ≈ | -3,0 mii ≈ | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026derivat |
| Flux de numerar din investiții | -1,5 mil | 1,0 mil | -508,1 mii | -572,9 mii | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
| Flux de numerar din finanțare | 669,7 mii | -676,9 mii | -957,4 mii | 3,7 mil | SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat |
≈ calculat olivLaw din liniile raportate ale aceluiași an: Flux de numerar operațional − Investiții (capex).
- 2023
- 1,0 mil
- 2024
- -508,1 mii
- 2025
- -572,9 mii
SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat
- 2023
- -676,9 mii
- 2024
- -957,4 mii
- 2025
- 3,7 mil
SEC (XBRL)· 02 mar. 2026verificat
Indicatori calculați
Creștere
Profitabilitate
Randamente
Bilanț și datorie
Lichiditate
Numerar
Eficiență
Piață și evaluare
1 indicatori care nu se aplică sectorului.
Evaluare
Încadrare olivLaw
- indicatori disponibili: 5 din minimum 6
- acoperirea ponderilor scorului: 33,3 % din minimum 60 %
- metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1
Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.
Preț de închidere
04 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere
Capitalizare: 56,5 mil USD
Indicatori-cheie
Acoperire și prospețime
Scorul pe grupe
33 % · Date insuficiente
Interval de valoare estimat
indisponibil — nicio metodă de evaluare nu a putut fi calculată
Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.
Metode de evaluare
- DCF (flux de numerar actualizat)indisponibil · lipsește datoria netă: trecerea de la EV la capitaluri nu se poate face (datoria lipsă nu e zero)
- Colegi: EV/EBITDAindisponibil · lipsește datoria netă: trecerea de la EV la capitaluri nu se poate face (datoria lipsă nu e zero)
- Colegi: P/Eindisponibil · baza de calcul nu este pozitivă
- Dividende actualizate (DDM)indisponibil · compania nu distribuie dividende: modelul de dividende nu se aplică fără o ipoteză explicită de inițiere
nicio metodă de evaluare nu a putut fi calculată
Comparabilele pe clasificare (SIC) grupează după codul industrial, nu după activitatea economică; grupul direct e o selecție editorială după activitate. Multiplii membrilor sunt pe ultimele 12 luni raportate de fiecare, la ultima lor închidere.
Ipoteze (ilustrative, editoriale)
- Rata fără risc
- 4,3 %
- Prima de risc a pieței
- 5,0 %
- Beta (implicit)
- 1,00
- Costul capitalului propriu
- 9,3 %
- Creștere terminală
- 2,5 %
Scorul pe factori
Date insuficiente
Poarta de dovezi minime: indicatori disponibili: 5 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 33,3 % din minimum 60 %; metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1
| Factor | Valoare | Scor | Pondere folosită |
|---|---|---|---|
| ROIC · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| Marja netă · Calitate | -965,0 % | 0 (față de colegi) | 19 % |
| Conversia profitului în FCF · Calitate | indisponibil | indisponibil | — |
| CAGR venituri 3 ani · Creștere | 9,6 % | 80 (pe interval fix) | 25 % |
| CAGR EPS 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorie | indisponibil | indisponibil | — |
| Acoperirea dobânzilor · Bilanț și datorie | -588.997,6x | 0 (pe interval fix) | 19 % |
| Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie | 2,9x | 100 (pe interval fix) | 13 % |
| P/E (TTM) · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| EV/EBITDA · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randament FCF · Evaluare | -0,0 % | 0 (pe interval fix) | 25 % |
| Randamentul distribuirilor către acționari · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
| Rata de distribuire (FCF) · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.
Grupele scorului
- Bilanț și datorie40/100 · 2/3 factori cu valoare
- Creștere· parțial80/100 · 1/2 factori cu valoare
- Calitate· parțial0/100 · 1/3 factori cu valoare
- Randamente· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
- Evaluare· parțial0/100 · 1/3 factori cu valoare
O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.
Memo
Park Ha Biological Technology Co., Ltd. (BYAH). Ultimul exercițiu complet: 2025; date până la 2025-10-31.
Cifre calculate din situațiile financiare: venit 2,5 mil USD în 2025; creștere an/an 6,0 %; marjă netă -965,0 %; ROE -885,8 %.
Evaluarea nu poate fi calculată din datele disponibile.
Date insuficiente pentru un verdict (indicatori disponibili: 5 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 33,3 % din minimum 60 %; metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1).
Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.
Ce susține teza
- CAGR venituri 3 ani: 9,6 %
- Lichiditatea curentă: 2,9x
Ce o infirmă
- Marja netă: -965,0 %
- Acoperirea dobânzilor: -588 997,6x
- Randament FCF: -0,0 %
Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): ROIC, Conversia profitului în FCF, CAGR EPS 3 ani, Datorie netă / EBITDA, P/E (TTM), EV/EBITDA, Randamentul distribuirilor către acționari, Rata de distribuire (FCF).
Față de mediana verticalei
Soap, Detergents, Cleang Preparations, Perfumes, Cosmetics (SIC 2840) · aceeași industrie (SIC 4 cifre) · comparată cu 6 firme
Multipli și rentabilitate față de mediană
Prețul rebazat la 100 (lunar, 5 ani)
Firmele verticalei
| Capitalizare | P/E | ROE | Marja netă | Venituri an/an | 1A / 3A | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PGPROCTER & GAMBLE Co | 387,8 mld | 25,2 | 29,4 % | 18,2 % | +3,3 % | +13 % / +9 % |
| ECLEcolab Inc. | 88,4 mld | 42,9 | 20,7 % | 12,0 % | +2,2 % | +14 % / +64 % |
| CHDChurch & Dwight Co., Inc. | 26,4 mld | 34,5 | 17,8 % | 12,4 % | +1,6 % | +32 % / +16 % |
| SCLStepan Company | 1,6 mld | 374,7 | 0,4 % | 0,2 % | +7,0 % | +56 % / −14 % |
| BYAHPark Ha Biological Technology Co., Ltd. | 56,5 mil | — | -885,8 % | -965,0 % | +6,0 % | −98 % / indisponibil |
| WNWMeiwu Technology Company Limited | 30,8 mil | — | -34,2 % | -262,5 % | +4.368,0 % | −98 % / −100 % |
| ULUnilever PLC | — | — | 53,3 % | 18,7 % | −3,8 % | −2 % / +25 % |
Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru BYAH din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.
Prognoza motorului olivLaw
Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.
Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.
Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)
Scenarii ilustrative
Ilustrative: nu sunt previziuni și nu au probabilități. Fiecare caz este o poveste coerentă de ipoteze, calculată pe cifrele de azi.
Preț estimat (USD)
| Preț estimat | Pesimist | De bază | Optimist |
|---|---|---|---|
| 1 ani | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil |
| 3 ani | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil |
| 5 ani | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil | date insuficiente Randament total indisponibil · Pe an indisponibil |
Analiză AI
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Posibil depășită: cel mai nou document citit e din 02 mar. 2026; de atunci au apărut 6-K (11 sept. 2026), 6-K (02 sept. 2026), 6-K (03 aug. 2026), 6-K (24 iul. 2026), 6-K (13 iul. 2026).
Pe scurt
Park Ha Biological Technology este un lanț de franciză din China care vinde produse de îngrijire și frumusețe, iar venitul său provine în mare parte din taxele plătite de francizați. În anul fiscal 2025 veniturile au crescut ușor, dar compania a raportat o pierdere netă mare, ceea ce face ca situația sa financiară să merite o atenție atentă. 1
SWOT
Puncte tari
Puncte slabe
Oportunități
Riscuri
- Restricții asupra transferului de fonduriridicat
Guvernul chinez poate limita transferul de bani între filiale și afara țării, ceea ce ar putea afecta finanțarea operațiunilor. 1
- Incertitudini juridice în Chinaridicat
Legislația chineză evoluează rapid, iar interpretarea ei nu este uniformă, ceea ce poate limita protecțiile disponibile companiei și investitorilor. 1
- Structura VIEridicat
Dacă instanțele chineze nu execută contractele VIE sau dacă autoritățile consideră structura nevalabilă, compania ar putea pierde controlul asupra magazinelor. 1
- Dependența de francizațimediu
Scăderea cererii din partea francizaților mari ar putea afecta veniturile și rezultatele financiare. 1
- Volatilitatea cursului de schimbmediu
Fluctuațiile valutare pot reduce valoarea investiției pentru acționarii străini. 1
Teza de investiție
Ce ar trebui să fie adevărat (scenariul favorabil)
- Dacă taxele de franciză se stabilizează și vânzările de produse continuă să crească, compania ar putea reveni la profitabilitate. 1
- Extinderea rețelei și investițiile în brand ar putea atrage noi clienți și francizați. 1
- Marja brută ridicată a modelului de franciză oferă un colchin de siguranță dacă costurile se controlează. 1
Ce ar strica teza
De urmărit
- Cheltuielile generale și administrative după pierderea netă din anul fiscal 20252027
- Marja brută a produselor vândute francizaților2027
Produse, piață și concurență
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Posibil depășită: cel mai nou document citit e din 02 mar. 2026; de atunci au apărut 6-K (11 sept. 2026), 6-K (02 sept. 2026), 6-K (03 aug. 2026), 6-K (24 iul. 2026), 6-K (13 iul. 2026).
Afacerea
Park Ha Biological Technology Co., Ltd. își desfășoară activitatea în China prin filiale operaționale și prin rețeaua sa de magazine, multe dintre ele operate de franciz ați sub numele «Park Ha». Veniturile provin din vânzarea de produse, din vânzarea de produse către francizați și din taxele de franciză. 1
Compania își descrie strategia ca fiind extinderea acoperirii geografice și creșterea vânzărilor, dar marja brută ridicată este generată în principal de taxele de franciză, nu de volumul produselor. 1
Segmente
Taxe de franciză
Taxele de franciză reprezintă cea mai mare parte a veniturilor, de 1.510.809 USD în anul fiscal 2025, deși au scăzut față de anul precedent, din cauza reducerii numărului de francizați. 1
Vânzări de produse
Vânzările de produse au crescut la 1.014.034 USD în anul fiscal 2025, susținute atât de clienții nefranciz ați, cât și de francizați, cu o marjă brută diferită pentru fiecare categorie. 1
Piața în context
Compania activează în industria frumuseții din China, o piață în care dinamica concurențială și schimbările rapide ale preferințelor consumatorilor sunt riscuri recunoscute de conducere. Raportul nu oferă date de dimensiune a pieței, deci concluziile despre cota de piață rămân limitate. 1
Dependența de un număr redus de furnizori și de câțiva clienți mari face ca piața să fie mai puțin previzibilă pentru companie. 1
Tendințe
- Scăderea numărului de francizațivânt din față
Numărul de francizați s-a redus, ceea ce a dus la scăderea taxelor de franciză, principalul generator de venit. 1
- Creșterea vânzărilor de produsevânt din spate
Vânzările de produse au crescut, susținute de notorietatea brandului și de magazinele operate direct. 1
- Presiunea costurilor de achizițievânt din față
Creșterea costurilor de achiziție a redus marja brută a produselor vândute francizaților. 1
- Reglementările din Chinamixt
Schimbările de reglementare și supravegherea sporită din partea autorităților chineze pot afecta operațiunile și capacitatea de a atrage capital. 1
Poziția concurențială
Raportul descrie industria frumuseții ca fiind foarte competitivă, iar compania se poate confrunta cu pierderea cotei de piață dacă nu își poate menține avantajul. 1
Sursa analizată nu identifică concurenți specifici, așa că lista de mai jos este limitată la ceea ce apare în document. 1
- Concurenți din industria frumuseții
Raportul menționează competiția generală din industrie, fără a numi companii concurente. 1
- Alți operatori de franciză din China
Concurența pentru francizați și clienți este menționată ca risc, fără nume precise. 1
- Furnizori de materii prime
Compania depinde de câțiva furnizori, ceea ce indică o presiune din partea lanțului de aprovizionare. 1
- Alte mărci de produse cosmetice
Brandul trebuie să își mențină recunoașterea pentru a se diferenția de alți producători. 1
Legături, dependențe și riscuri
Cu cine e legată firma, din propriile depuneri SEC (clienți, furnizori, producție, parteneri, concurenți, țări, reglementare), din declarațiile acționarilor de peste 5 % (13D/13G) și din ce alte firme spun despre ea. Clic pe un nod pentru dovadă; pe o firmă listată, graful se mută pe ea.
Se încarcă legăturile…
Știri și depuneri
Din presă
Nicio știre în arhiva noastră în ultimele 180 de zile.
Depuneri SEC
- Raport curent (emitent străin)11 sept. 2026
- Raport curent (emitent străin)02 sept. 2026
- Raport curent (emitent străin)03 aug. 2026
- Raport curent (emitent străin)03 aug. 2026
- Raport curent (emitent străin)24 iul. 2026
- Raport curent (emitent străin)13 iul. 2026
- Raport curent (emitent străin)06 iul. 2026
- Raport curent (emitent străin)06 iul. 2026
- Raport curent (emitent străin)01 iul. 2026
- Raport curent (emitent străin)29 iun. 2026
Surse
- [1] Form 20-F, fiscal year ended 2025-10-31 · SEC / Park Ha Biological Technology Co., Ltd. · 02 mar. 2026
Cifre calculate de olivLaw din depunerile SEC și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.