olivLaw · Cercetare acțiuni SUA
Linkers Industries Limited LNKS
Electronic Components & Accessories · SIC 3670 · Verticală: Electronic Components & Accessories (SIC 3670)
Linkers Industries Limited fabrică cabluri și hamuri de cabluri pentru clienți globali din industria electrocasnicelor, a echipamentelor industriale și a automobilelor, din Malaysia. În exercițiul fiscal 2026 veniturile au rămas aproape stabile, în timp ce pierderea s-a adâncit, pe fondul cheltuielilor administrative mai mari, al unei companii listate pe Nasdaq din aprilie 2026 și al unei plasări private recente.
La închiderea din 04 nov. 2026, acțiunea Linkers Industries Limited (LNKS) costa 0,58 USD (−3,17 % într-o zi), cu beta 1,34, interval pe 52 de săptămâni 0,58–332,50 USD.
Date la · analiza AI din · Sursa: depunerile SEC și prețurile de închidere, calculate de olivLaw.
Evoluția prețului
Se încarcă graficul…
Citirea tehnică
- RSI (14)
- 41,3
- slab (30–45)
- Bollinger (20, 2)
- 0,06 – 1,51
- în jumătatea de jos a benzii · %B 0,36 · lățimea benzii 184,9 %
- SMA 50 / 200
- 0,88 / 53,70
- tendință descendentă (preț < SMA50 < SMA200)
- MACD (12, 26, 9)
- -0,11 / -0,10
- MACD sub semnal
Indicatorii descriu trecutul prețului; nu prezic singuri direcția. Pe istoricul nostru, filtrul RSI ≤ 40 nu a adăugat randament (vezi metodologia semnalelor).
Performanță
| Compania | S&P 500 | Față de S&P 500 | Mediana verticalei | |
|---|---|---|---|---|
| 1 lună | −40,8 % | −1,1 % | −39,7 pp | — |
| 3 luni | −44,8 % | −0,5 % | −44,3 pp | — |
| 6 luni | −63,3 % | +4,4 % | −67,7 pp | — |
| De la început de an | −99,3 % | +12,3 % | −111,6 pp | — |
| 1 an | −99,5 % | +13,5 % | −113,0 pp | +2,1 % |
| 3 ani | indisponibil | +76,4 % | indisponibil | +31,2 % |
| 5 ani | indisponibil | +63,7 % | indisponibil | — |
Randamente de preț, fără dividende.
Rezultate trimestriale
Rapoartele anuale ESEF nu au trimestre: rezultatele sunt anuale (mai jos).
E/P în timp
EPS indisponibil în depunerile structurate ale emitentului (de ex. un parteneriat raportează pe unitate, nu pe acțiune).
E/P = EPS diluat pe ultimele 12 luni / prețul de la sfârșitul trimestrului. E/P este inversul P/E și rămâne definit și când profitul e negativ.
Exerciții anuale
| Exercițiu | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Venituri | indisponibil | indisponibil | 4,8 mil | 5,3 mil |
| Venituri an/an | indisponibil | indisponibil | indisponibil | +12,0 % |
| Profit net | indisponibil | indisponibil | -424,0 mii | -1,2 mil |
| Profit net an/an | indisponibil | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| EPS diluat | indisponibil | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| EPS diluat an/an | indisponibil | indisponibil | indisponibil | indisponibil |
| netă % | indisponibil | indisponibil | -8,9 % | -22,0 % |
| Flux de numerar liber | indisponibil | indisponibil | 183,2 mii | -558,4 mii |
Rezultate raportate vs așteptări
Se încarcă…
Bilanț și sănătate financiară
Exercițiu 2025 · 30 iun. 2025
- Numerar
- 3,5 mil USD
- Datorie financiară
- indisponibil USD
- Datorie netă
- indisponibil USD
- Capitaluri proprii
- 9,1 mil USD
- Active totale
- 11,5 mil USD
- Datorie / capitaluri
- indisponibil
- Lichiditate curentă
- 4,72x
- ROE
- -18,4 %
- ROA
- -12,6 %
- Marja FCF
- -10,5 %
Situații financiare (cu sursa fiecărei cifre)
Venituri și profit net (USD)
Marje
Cont de profit și pierdere · USD
| Linie | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|
| Venituri | 4,8 mil | 5,3 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Costul vânzărilor | 4,3 mil | 4,9 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Profit brut | 473,7 mii | 432,4 mii | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Profit operațional | -329,0 mii | -1,1 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Cheltuieli cu dobânzile | — | 113,8 mii | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Profit înainte de impozit | -388,5 mii | -1,2 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Impozit pe profit | 35,5 mii | 11,1 mii | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Profit net | -424,0 mii | -1,2 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Media ponderată diluată a acțiunilor | 11,3 mil | 12,5 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
Bilanț · USD
| Linie | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|
| Numerar | 830,1 mii | 3,5 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Creanțe | 3,3 mil | 2,7 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Stocuri | 2,1 mil | 2,2 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Active curente | 6,2 mil | 10,6 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Imobilizări corporale nete | 1,0 mil | 909,5 mii | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Active totale | 7,1 mil | 11,5 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Datorii comerciale | 2,6 mil | 1,9 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Datorii curente | 2,9 mil | 2,2 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Datorii totale | 3,5 mil | 2,4 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Capital propriu | 3,6 mil | 9,1 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
Fluxuri de numerar · USD
| Linie | 2024 | 2025 | Sursă (ultimul an) |
|---|---|---|---|
| Flux de numerar operațional | 306,5 mii | -501,2 mii | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Investiții (capex) | 123,3 mii | 57,2 mii | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Flux de numerar liber | 183,2 mii ≈ | -558,4 mii ≈ | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025derivat |
| Flux de numerar din investiții | -115,8 mii | -15,1 mii | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
| Flux de numerar din finanțare | -415,3 mii | 3,2 mil | SEC (XBRL)· 10 oct. 2025verificat |
≈ calculat olivLaw din liniile raportate ale aceluiași an: Flux de numerar operațional − Investiții (capex).
Indicatori calculați
Creștere
Profitabilitate
Randamente
Bilanț și datorie
Lichiditate
Numerar
Eficiență
Piață și evaluare
4 indicatori care nu se aplică sectorului.
Evaluare
Încadrare olivLaw
- indicatori disponibili: 5 din minimum 6
- acoperirea ponderilor scorului: 42,6 % din minimum 60 %
- metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1
Metodologie de scor pe indicatori și evaluare, nu recomandare de investiții.
Preț de închidere
04 nov. 2026Sursă: olivLaw, serie de închidere
Capitalizare: indisponibil
Indicatori-cheie
Acoperire și prospețime
Datele sunt mai vechi decât pragul de prospețime.
Scorul pe grupe
43 % · Date insuficiente
Interval de valoare estimat
indisponibil — nicio metodă de evaluare nu a putut fi calculată
Ipotezele de evaluare sunt alese editorial, nu măsurate; beta nu este măsurat.
Metode de evaluare
- DCF (flux de numerar actualizat)indisponibil · lipsește datoria netă: trecerea de la EV la capitaluri nu se poate face (datoria lipsă nu e zero)
- Colegi: EV/Venitindisponibil · lipsește datoria netă: trecerea de la EV la capitaluri nu se poate face (datoria lipsă nu e zero)
- Colegi: EV/EBITDAindisponibil · lipsește datoria netă: trecerea de la EV la capitaluri nu se poate face (datoria lipsă nu e zero)
nicio metodă de evaluare nu a putut fi calculată
Comparabilele pe clasificare (SIC) grupează după codul industrial, nu după activitatea economică; grupul direct e o selecție editorială după activitate. Multiplii membrilor sunt pe ultimele 12 luni raportate de fiecare, la ultima lor închidere.
Ipoteze (ilustrative, editoriale)
- Rata fără risc
- 4,3 %
- Prima de risc a pieței
- 5,0 %
- Beta (implicit)
- 1,00
- Costul capitalului propriu
- 9,3 %
- Creștere terminală
- 2,5 %
Scorul pe factori
Date insuficiente
Poarta de dovezi minime: indicatori disponibili: 5 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 42,6 % din minimum 60 %; metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1
| Factor | Valoare | Scor | Pondere folosită |
|---|---|---|---|
| Marja brută · Calitate | 8,1 % | 0 (pe interval fix) | 25 % |
| Marja EBIT · Calitate | -21,3 % | 17 (față de colegi) | 20 % |
| Marja FCF · Calitate | -10,5 % | 0 (pe interval fix) | 20 % |
| CAGR venituri 3 ani · Creștere | indisponibil | indisponibil | — |
| Creșterea cifrei de afaceri (an/an) · Creștere | 12,0 % | 83 (față de colegi) | 20 % |
| Datorie netă / EBITDA · Bilanț și datorie | indisponibil | indisponibil | — |
| Lichiditatea curentă · Bilanț și datorie | 4,7x | 100 (pe interval fix) | 15 % |
| EV/Venit · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randament FCF · Evaluare | indisponibil | indisponibil | — |
| Randamentul distribuirilor către acționari · Randamente | indisponibil | indisponibil | — |
Factorii fără valoare au ieșit; ponderile rămase au fost renormalizate.
Grupele scorului
- Bilanț și datorie· parțial100/100 · 1/2 factori cu valoare
- Creștere· parțial83/100 · 1/2 factori cu valoare
- Calitate5/100 · 3/3 factori cu valoare
- Randamente· parțialindisponibil · 0/1 factori cu valoare
- Evaluare· parțialindisponibil · 0/2 factori cu valoare
O grupă «parțială» e calculată din sub jumătate din ponderea ei sau dintr-un singur factor: nu e o evaluare completă a grupei.
Memo
Linkers Industries Limited (LNKS). Ultimul exercițiu complet: 2025; date până la 2025-06-30.
Cifre calculate din situațiile financiare: venit 5,3 mil USD în 2025; creștere an/an 12,0 %; marjă netă -22,0 %; ROE -18,4 %.
Evaluarea nu poate fi calculată din datele disponibile.
Date insuficiente pentru un verdict (indicatori disponibili: 5 din minimum 6; acoperirea ponderilor scorului: 42,6 % din minimum 60 %; metode de evaluare calculate: 0 din minimum 1).
Text generat determinist din cifrele afișate; fără model de limbaj. Nu este recomandare de investiții.
Ce susține teza
- Creșterea cifrei de afaceri (an/an): 12,0 %
- Lichiditatea curentă: 4,7x
Ce o infirmă
- Marja brută: 8,1 %
- Marja EBIT: -21,3 %
- Marja FCF: -10,5 %
Neevaluați (date insuficiente sau indicator fără semnificație): CAGR venituri 3 ani, Datorie netă / EBITDA, EV/Venit, Randament FCF, Randamentul distribuirilor către acționari.
Față de mediana verticalei
Electronic Components & Accessories (SIC 3670) · aceeași industrie (SIC 4 cifre) · comparată cu 6 firme
Multipli și rentabilitate față de mediană
Prețul rebazat la 100 (lunar, 5 ani)
Firmele verticalei
| Capitalizare | P/E | ROE | Marja netă | Venituri an/an | 1A / 3A | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HUBBHubbell Inc | 23,2 mld | 25,7 | 23,3 % | 13,8 % | +3,8 % | +2 % / +46 % |
| MRCYMercury Systems, Inc. | 4,3 mld | — | -2,0 % | -3,0 % | +7,9 % | +3 % / +109 % |
| OLEDUniversal Display Corporation | 4,0 mld | 18,2 | 13,5 % | 36,7 % | +0,5 % | −25 % / −47 % |
| VPGVishay Precision Group, Inc. | 605,1 mil | — | -1,0 % | -1,0 % | +0,2 % | +45 % / +62 % |
| KULRKulr Technology Group, Inc. | 75,4 mil | — | -97,8 % | -648,0 % | +50,6 % | −50 % / −30 % |
| LNKSLinkers Industries Limited | — | — | -18,4 % | -22,0 % | +12,0 % | −99 % / indisponibil |
| VSHVishay Intertechnology, Inc. | — | 41,9 | 3,8 % | 2,7 % | +4,5 % | +89 % / +16 % |
Randamentele de preț pe 1 și 3 ani: pentru LNKS din închiderile zilnice (aceleași ca în tabelul de performanță), pentru celelalte firme din închiderile de sfârșit de lună.
Prognoza motorului olivLaw
Motorul de lume a rulat după ultimul comunicat material al firmei. Probabilitățile sunt de ATINGERE a unui nivel în orizont (nu de închidere acolo) și stau lângă mersul aleator (p_rw), reperul fără informație.
Motorul nu are încă o rulare publicată pentru această firmă.
Scenarii de evaluare (ipoteze editabile)
Scenarii ilustrative
Scenariile nu sunt disponibile. lipsesc date de intrare
Analiză AI
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Pe scurt
Linkers Industries Limited fabrică cabluri și hamuri de cabluri pentru clienți globali din industria electrocasnicelor, a echipamentelor industriale și a automobilelor, din Malaysia. În exercițiul fiscal 2026 veniturile au rămas aproape stabile, în timp ce pierderea s-a adâncit, pe fondul cheltuielilor administrative mai mari, al unei companii listate pe Nasdaq din aprilie 2026 și al unei plasări private recente.
SWOT
Puncte tari
- Relații de lungă durată cu clienți globali de brand, experiență de peste 30 de ani și capacitate de proiectare personalizată 1.
- Certificări ISO 9001 și IATF 16949 care susțin încrederea clienților din automotive și din industrie 1.
- Echipă de conducere cu experiență de peste două decenii în industria prelucrătoare, descrisă de companie ca un avantaj operațional 1.
Puncte slabe
- Pierderea netă s-a adâncit în exercițiul fiscal 2026, iar veniturile nu au crescut, ceea ce arată o marjă operațională negativă 1.
- Compania nu folosește acoperire valutară, fiind expusă fluctuațiilor dintre ringgitul malaezian și dolarul american 1.
- Lipsa contractelor pe termen lung cu furnizorii face ca aprovizionarea și prețurile să fie greu de controlat 1.
Oportunități
- Extinderea în LPW Electronics ar putea aduce capacitate suplimentară și acces la noi clienți din regiune, dacă integrarea reușește 1.
- Creșterea gradului de producție de hamuri pentru automotive și industrie ar putea reduce dependența de electrocasnice, dacă cererea se mișcă în această direcție 1.
- Vizibilitatea adusă de listarea pe Nasdaq ar putea atrage clienți noi, deși această legătură nu este demonstrată de sursă 1.
Amenințări
- Creșterile salariului minim și ale prețurilor materiilor prime ar putea reduce marjele dacă nu pot fi transferate clienților 1.
- Încetinirea economiei din Asia Pacific ar putea reduce cererea pentru produsele companiei 1.
- Întreruperi ale producției, de la defecțiuni de echipamente la dezastre naturale, ar putea afecta livrările și relațiile cu clienții 1.
Riscuri
- Pierderi recurenteridicat
Compania a raportat pierderi în mai multe exerciții fiscale, iar cheltuielile administrative au crescut, ceea ce ar putea limita capacitatea de finanțare internă 1.
- Dependența de dividendele filialelorridicat
Holding-ul depinde de dividende și plăți de la filiale pentru a-și susține obligațiile, iar restricțiile valutare sau contractuale ar putea afecta acest flux 1.
- Volatilitatea prețurilor materiilor primemediu
Cuprul, conectorii și materialele plastice au prețuri volatile, iar compania nu poate întotdeauna transfera creșterile către clienți 1.
- Expunerea valutarămediu
Fără instrumente de acoperire, variația ringgitului față de dolar ar putea afecta marjele și valoarea titlurilor 1.
- Aplicarea legislației străinescăzut
Acțiunile companiei sunt greu de executat din SUA, iar conformitatea cu legea anticorupție americană și malaeziană impune controale stricte 1.
Teza de investiție
Ce ar trebui să fie adevărat (scenariul favorabil)
- Dacă veniturile revin pe o traiectorie de creștere și costurile administrative se stabilizează, compania ar putea reveni pe profit din baza sa de clienți stabili 1.
- Integrarea LPW Electronics ar putea aduce capacitate și clienți noi, iar capitalul obținut în 2026 ar putea finanța această etapă 1.
- Relațiile de lungă durată cu producători globali de brand și certificările de calitate ar putea susține cererea în segmentele automotive și industrial 1.
Ce ar strica teza
- Dacă pierderile continuă și cheltuielile profesionale rămân ridicate, compania ar putea avea nevoie de noi plasări de capital, cu diluare suplimentară 1.
- Veniturile au stagnat într-un interval îngust, iar creșterile de cost ar putea comprima marjele dacă nu pot fi transferate clienților 1.
- Dependența de dividendele filialelor și de un singur producător principal ar putea expune compania la întreruperi de flux sau de comenzi 1.
De urmărit
- Evoluția veniturilor și a pierderii nete în raportul semestrial2027
- Rezultatele integrării LPW Electronics și contribuția la marjănext 10-K
- Nivelul cheltuielilor administrative după anularea costurilor de listare2027
- Utilizarea fondurilor din plasarea din martie 2026 și eventualele noi emisiuninext 10-K
Produse, piață și concurență
Generat de AIAnaliză generată de AI (Claude), din surse publice citate; poate conține erori. Nu este o recomandare de investiții. Situația la 27 oct. 2026 · Model: claude-haiku-5-5.
Afacerea
Prin filiala sa operativă, TEM Electronics (M) Sdn. Bhd., compania produce hamuri de fire și cabluri în Malaysia și are peste 30 de ani de experiență în acest domeniu 1. Produsele sunt personalizate și fabricate la comandă, iar compania lucrează cu clienții în toate etapele ciclului de viață al unui produs, de la proiectare și prototipare până la producție 1. Clienții principali sunt producători de brand și OEM-uri din Asia Pacific, activi în electrocasnice, produse industriale și automotive 1.
Structura juridică include o companie-holding din Insulele Virgine Britanice, Linkers Industries Limited, care deține TSPL și, prin aceasta, TEM Electronics (M) Sdn. Bhd. 1. În iulie 2026 compania și-a crescut numărul de acțiuni autorizate, iar în iunie 2026 a cumpărat o participație de 29% în LPW Electronics, ajungând la până la 49% din capitalul acesteia 1.
Ca sursă de aprovizionare, compania se bazează pe furnizori independenți din Malaysia, China și Europa, fără contracte-cadru pe termen lung, comenzile fiind plasate pe baza fiecărei comenzi a clienților 1. Sistemul de calitate are certificările ISO 9001:2015 și IATF 16949:2016 1.
Segmente
Hamuri de cabluri pentru electrocasnice și industrie
Segmentul principal, care generează întregul venit raportat, cuprinde hamuri de cabluri pentru clienți de electrocasnice de înaltă clasă și produse industriale 1. Veniturile au rămas stabile în exercițiul fiscal 2026 față de exercițiul precedent 1.
Hamuri pentru industria auto și inginerie
Compania livrează și pentru un producător malaezian de soluții de inginerie integrată pentru automotive și alte produse industriale, precum și pentru un grup german de tehnologie cu activități în mobilitate și energie 1. Aceste relații sunt descrise ca fiind de lungă durată 1.
Piața în context
Piața în care activează compania este cea a hamurilor de cabluri pentru electrocasnice, industrie și automotive, cu clienți concentrați în regiunea Asia Pacific 1. Creșterea economică din regiune și din Malaysia are impact direct asupra cererii, iar compania notează că nu poate prevedea cu certitudine evoluția acesteia 1.
Costurile materialelor sunt influențate de cuprul, de conectori, de terminale și de materiale plastice, considerate mărfuri cu prețuri volatile 1. Creșterea prețurilor acestor materii prime ar putea reduce marjele dacă nu poate fi transferată clienților în timp util 1.
Tendințe
- Creșterea salariului minim în Malaysiavânt din față
Introducerea unui salariu minim mai mare din februarie 2025 a crescut costurile de producție, iar compania leagă creșterea costului vânzărilor de această politică 1. Presiunea asupra costurilor de muncă ar putea continua dacă politica se menține.
- Costuri administrative legate de listarea publicăvânt din față
Cheltuielile profesionale au crescut substanțial în exercițiul fiscal 2026, întrucât compania a înregistrat în întregime costurile de consultanță, juridice și de listare Nasdaq, care în anul precedent fuseseră incluse doar parțial 1. Aceste costuri ar putea rămâne ridicate cât timp compania este listată.
- Integrarea LPW Electronicsmixt
Achiziția participației în LPW Electronics ar putea extinde capacitatea de producție și sfera geografică a companiei, dacă integrarea reușește 1. Compania a înregistrat o pierdere din asociată, ceea ce arată că beneficiile rămân de confirmat.
- Finanțare prin plasare de titlurimixt
Plasarea din martie 2026 a adus un aport de capital semnificativ, care ar putea susține activitatea într-o perioadă de pierderi, dar diluează acționarii existenți și generează instrumente financiare cu impact contabil volatil 1.
Poziția concurențială
Compania descrie concurența ca fiind formată din alți producători de hamuri de cabluri din regiune, fără ca sursa să ofere o listă completă a concurenților sau cote de piață 1. Avantajele declarate sunt experiența de peste 30 de ani, relațiile de lungă durată cu clienți globali și capacitatea de proiectare personalizată 1.
- Alți producători de hamuri de cabluri din Asia Pacific
Sursa nu numește concurenți individuali, descriind doar concurența din regiune pentru aceiași clienți din electrocasnice și automotive 1.
- Furnizori și producători asiatici de conectori
Companiile care produc conectori și terminale sunt menționate ca furnizori, nu ca rivali directi, iar prețurile lor influențează costurile companiei 1.
- Producători europeni de componente electrice
Compania se aprovizionează și din Europa, ceea ce arată că unii actori europeni sunt prezenți în lanțul de aprovizionare, fără ca sursa să-i prezinte ca rivali 1.
- Furnizori de automotive din Malaysia
Un client malaezian din automotive este și el furnizor de asamblări industriale, ceea ce arată o concurență indirectă în același segment 1.
Legături, dependențe și riscuri
Cu cine e legată firma, din propriile depuneri SEC (clienți, furnizori, producție, parteneri, concurenți, țări, reglementare), din declarațiile acționarilor de peste 5 % (13D/13G) și din ce alte firme spun despre ea. Clic pe un nod pentru dovadă; pe o firmă listată, graful se mută pe ea.
Se încarcă legăturile…
Știri și depuneri
Din presă
- Accessing Diverse C(sp3)-Rich Cyclophane Linkers in Macrocyclic Peptides via Nickel-Mediated Deaminative Macrocyclic ArylationJournal of the American Chemical Society · 17 oct. 2026 · EN
- Clickable Photolabile Linkers for Convenient Immobilization and Light-Controlled Release of Substrates from Solid SupportJournal of the American Chemical Society · 14 oct. 2026 · EN
- What’s Happening in EM: Traders Get Pickier on Linkers (Podcast)Bloomberg Markets · 16 aug. 2026 · EN
Depuneri SEC
- Raport anual (emitent străin)08 oct. 2026
- Raport curent (emitent străin)24 aug. 2026
- Raport curent (emitent străin)14 aug. 2026
- Raport curent (emitent străin)31 iul. 2026
- Raport curent (emitent străin)17 iun. 2026
- Raport curent (emitent străin)29 mai 2026
- Raport curent (emitent străin)29 apr. 2026
- Raport curent (emitent străin)01 apr. 2026
- Raport curent (emitent străin)25 mar. 2026
- Raport curent (emitent străin)16 mar. 2026
Surse
- [1] Form 20-F, fiscal year ended 2026-06-30 · SEC / Linkers Industries Limited · 08 oct. 2026
Cifre calculate de olivLaw din depunerile SEC și prețurile de închidere; analiza calitativă e generată de AI din surse citate. Nu este o recomandare de investiții.